Apskats: Brother DCP-7060D multifunkcionālā lāzerdrukas iekārta

Klāt ir jaunākais BOOT.Lv apskats, kurā turpināsim aprakstīt Brother piedāvātās drukas ierīces, šodien uz skatuves - Brother DCP-7060D multifunkcionālais gadžets.

Šodien apskatāmā ierīce spēj veikt melnbaltas izdrukas, melnbaltas kopijas, kā arī krāsu skenēšanu. Visu darbu maksimālais formāts ir A4. Iesākumā nedaudz par iekārtas dizainu un tad ķersimies klāt sīkāk galvenajām tās funkcijām.

Brother DCP-7060D ir veidots melnā krāsā, kas, mūsuprāt, noteikti izskatās glītāk, salīdzinājumā ar biroja tehnikai raksturīgo pelēcīgo krāsu. Skenēšanas virsmas vāka augstumu ir iespējams palielināt par aptuveni diviem centimetriem, kas būs īpaši noderīgi, ja vēlamies skenēt vai kopēt kādu biezāku materiālu, teiksim grāmatu – tas tiks vienmērīgi piespiests stikla virsmai. Uz vadības paneļa atrodas 11 intuitīvi vadības taustiņi, kā arī kompakts, monohroms displejs. Brother šo pozicionē kā kompaktu ierīci, tās izmēri ir 405x398x268 milimetri.

Ierīces priekšpusē novietota gatavo izdruku padeves paplāte, atvere, kas paredzētu biezāku apdrukājamo materiālu padošanai, piemēram, aploksnēm, savukārt zem tās – papīra padeves kasete, kurā ietilps līdz 250 standarta biezuma lapām. Šis Brother lolojums datoram pieslēdzams, izmantojot USB standartu.

Brother DCP-7060D kā printeris spēj nodrošināt automātisku abpusējo apdruku, kā arī vienpusēju apdruku ar ātrumu līdz 24 lapām minūtē, maksimālā drukas izšķirtspēja ir līdz 2400×600 punktiem collā. Skenēšanas optiskā izšķirtspēja ir līdz 600×2400 punktiem collā, tā ir elektroniski paplašināma līdz 19200×19200 punktiem collā, iespējama arī skenēšana uz e-pastu, ar datora starpniecību.

Kopētāja funkcijas pieejamas arī bez datora starpniecības, ierīce spēj nodrošināt līdz 24 melnbaltā kopijām minūtē ar izdrukas izšķirtspēja līdz 600×600 punktiem collā, kopēšanas mērogs pielāgojams robežās no 25 procentiem līdz 400 procentiem.

Komplektācijā ar Brother DCP-7060D iekļauta tonera kasete, kura paredzēta līdz 700 lapu izdrukām, taču iespējams iegādāties kā ekonomisko (līdz 1200) izdrukām, tā arī standarta ietilpības kaseti (līdz 2600 izdrukām), tās pieejamas par attiecīgi 32 un 48 latiem. Ņemot vērā, ka tonera kasete nav aprīkota ar mikročipu, turklāt fotocilindrs, kas jāmaina daudz, daudz retāk, ir izdalīts atsevišķi, drukāšanas izmaksas iespējams ievērojami samazināt.

Par aptuveni 109 latiem pieejamais Brother DCP-7060D būs labs multifunkcionālās lāzeriekārtas risinājums kā mājās, tā arī ne pārāk lielā uzņēmumā, pie noteikuma, ja nav nepieciešams tīkla atbalsts. Brother piedāvājumā ir arī ierīces ar tīkla atbalstu, kā piemēram, nesen apskatītais DCP-7065DN modelis.

Citas ziņasBOOT.Lv sākumlapa

LG G3 viedtālruņa apskats

LG G3 viedtālruņa apskats(5)

Ja ne gada gaidītākais viedtālrunis, tad noteikti viens no gaidītāko topa augšgala iemītniekiem – LG G3. Ko tad kompānija mums šoreiz ir sagatavojusi un kā tas darbojas – par to sīkāk šajā apskatā. Dizains Līdzīgi kā LG G2 viedtālrunim, arī šim skaļuma regulēšanas un ieslēgšanas/izslēgšanas, displeja bloķēšanas/atbloķēšanas taustiņi novietoti ierīces aizmugurē. Lai arī, salīdzinot ar

Raijintek Pallas – zema profila centrālā procesora dzesētājs

Raijintek Pallas – zema profila centrālā procesora dzesētājs(0)

Jau iepriekš esam apskatījuši dažādus kompānijas Raijintek piedāvātos centrālā procesora dzesētājus. Šodien ir kārta nākamajam kompānijas veikuma apskatam – zema profila dzesētājam, kas nodēvēts par Pallas. Raijintek Pallas tehniskie parametri: Dzesētājs ir saderīgs ar Intel: LGA775, LGA115x, LGA1366, LGA2011; AMD: AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2, FM1, FM2, FM2+ centrālo procesoru ligzdām Svars: 420 grami Izmēri: 140

Philips laiž klajā 4K izšķirtspējas monitoru par pieņemamu cenu

Philips laiž klajā 4K izšķirtspējas monitoru par pieņemamu cenu(12)

Philips ir laidis klajā pirmo 4K izšķirtspējas monitoru, ko iespējams nosaukt par ne-dārgu. Kaut arī tā cena ir krietni lielāka nekā citiem monitoriem, 4K izšķirtspējas kategorijā tas ir viens no lētākajiem piedāvājumiem. Philips 288P6LJEB ir apgādāts ar 28 collu displeju, kas nodrošina 4K (3840×2160 pikseļi) izšķirtspēju. Pieminētā izšķirtspēja tiek attēlota ar 60 Hz frekvenci, bet

Kādus uzdevumus tagad veic IBM izstrādātais superdators “Watson”?

Kādus uzdevumus tagad veic IBM izstrādātais superdators “Watson”?(1)

2011. gadā pasaule paraudzījās uz mākslīgo intelektu ar pavisam citām acīm, kad IBM izstrādātais superdators “Vatsons” (Watson) demonstrēja zināšanu apjomu, kas pārspēja cilvēku spējas. Tagad gan šis dators tiek izmantots ASV sabiedrības interesēs. 2011. gadā televīzijas spēlē “Jeopardy!” “Vatsons” pārspēja savus konkurentus – intelektuāļus, kuri jau iepriekš bija triumfējuši šajā spēlē. “Vatsons” gan toreiz nebija

BitFenix Flo austiņu apskats

BitFenix Flo austiņu apskats(0)

Pirms kāda laiciņa testam saņēmām kompānijas BitFenix piedāvātās austiņas kas nodēvētas par Flo. Esam tās rūpīgi aptaustījuši un izklausījuši, lai varētu BOOT.Lv lasītājiem pastāstīt par konkrēto produktu. Komplektācija BitFenix Flo komplektācijā ietilpst pašas austiņas, noņemams, elastīgs mikrofons, kā arī divus metrus garš kabelis pieslēgšanai pie datora – divi 3.5 milimetru spraudņi, no kuriem viens paredzēts mikrofonam. Tāpat arī

Reklāmas izvietošana

Tehnoloģiju portāls BOOT.Lv ir vadošais šīs nozares interneta medijs Latvijā, kas katru dienu nodrošina lasītājus ar jaunākajām tehnikas, auto, spēļu un izklaides ziņām.

Portāls BOOT.Lv ir atvērts nestandarta reklāmas kampaņu risinājumiem.

Sociālie tīkli un saziņa

Populārākās sadaļas

© 2001 - 2014 BOOT.Lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkādas informācijas pārpublicēšana pieļaujama tikai ar BOOT.Lv rakstisku atļauju.