Ar Brother ADS-2100e un ADS-2600We printeriem dokumentu sagatavošana skenēšanai ir ātrāka un ērtāka, nodrošinot augstas kvalitātes un skaidru skenēšanas rezultātu. Divi jaunie Brother modeļi ir paredzēti lietošanai nelielos vai vidēji lielos birojos.

Dokumentu, dažādu rakstu, fotogrāfiju un attēlu skenēšana ir neatņemama ikdienas darbu sastāvdaļa.

Ņemot vērā, ka lielākā daļa biroju jau ir pārgājuši uz dokumentu uzglabāšanu digitālā formātā, labs skeneris ir nepieciešams jebkurā birojā.

Kopš Brother, kā uzņēmums, kas vairāk ir pazīstams, kā printeru un daudzfunkciju ierīču ražotājs, pirms pāris gadiem laida klajā pirmos galda skenerus, to tirdzniecība ir ievērojami palielinājusies. Lai iepazīstinātu pircējus ar lietotājam draudzīgiem un jaudīgiem skeneriem, Brother izmanto savu daudzo gadu pieredzi augstas kvalitātes printeru ražošanā.

Uzlabota kvalitāte un ietaupīts laiks

Kā jaunums, abi jaunie Brother skeneri ADS-2100e un ADS-2600We ir saderīgi ar Kofax VRS Elite 5.1 programmatūru.

Kofax ir ASV programmatūru ražotājs, kura VirtualReScan Elite tehnoloģija uzlabo un optimizē attēla kvalitāti skenēšanas laikā. Sistēma arī samazina laiku dokumentu manuālai sagatavošanai pirms to skenēšanas.

Turklāt, jaunie Brother skeneri ir aprīkoti ar dažādām funkcijām – skenēšanu uz datoru, uzlabotu drošību un lielu, 50 lokšņu automātisko dokumentu padevi, kas vairāku lapu dokumentu skenēšanu padara par viegli veicamu uzdevumu.

Lielais “brālis”

ADS-2600We ir jaunākais no Brother galda skeneriem, kas ir izcili piemērots darbinieku komandām un grupām, jo piekļuve tā funkcijām un uzstādījumiem var tikt uzstādīta atsevišķi katram lietotājam.

brother2

Skeneri tiek darbināmi, izmantojot 9,3 cm lielo, skārienjūtīgo ekrānu un darbojas gan ar vadu tīkla, gan bezvadu tīkla savienojumu, kā arī pilnīgi patstāvīgi, turklāt bez savienojuma ar datoru.

Lietotāji var skenēt tieši uz epastu, FTP serveri vai mākoņpakalpojumu atbalsta kontiem, piemēram, Google Docs® vai Dropbox®.

Vēl jāpiebilst, ka ADS-2600We skeneris ir saderīgs ar Brother BSI (Brother Solutions Interface) programmatūras risinājumiem. Tas ļauj trešo personu izstrādātājiem izveidot pielāgotus risinājumus vai integrēt Brother skenerus jau esošās dokumentu pārvaldības sistēmās.

Mazais “brālis”

Brother ADS-2100e ir aprīkots ar mazāk funkcijām, salīdzinot ar lielāko ADS-2600We skeneri, tomēr daudzas pamata specifikācijas un funkcijas ir pilnīgi vienādas abiem modeļiem.

brother1

Abi jaunie modeļi skenē 24 A4 lapas minūtē vai 48 attēlus minūtē (ipm). Skenēšana ir automātiska uz abām papīra lapas pusēm, kas palīdz ietaupīt laiku.

Skenēšanas izšķirtspēja ir 1,200 x 1,200 dpi (uzlabota) un 600 x 600 dpi (optiska), skenējot no automātiskās dokumentu padeves (ADF).

Saskaņā ar Brother tradīcijām, abi jaunie skeneri patērē mazāk elektroenerģijas un ir sertificēti ar vides aizsardzības aģentūras ENERGY STAR sertifikātu.

Brother ADS-2100e skenē līdz 24 A4 lapām vai 48 attēliem minūtē (ipm). Skenēšana notiek automātiski uz abām papīra lapas pusēm.

Brother ADS-2600We ir vairāk piemērots darbinieku grupām un komandām. Jaunais Brother modelis nodrošina vadu tīkla un bezvadu tīkla savienojumu, kā arī spēj darboties patstāvīgi, saglabājot failus tieši “mākonī”.

Plašākai informācijai, lūdzu kontaktējaties ar
Brother tirdzniecības vadītāju Baltijas valstīs – Krišjāni Ozoliņu, telefons – 263 608 96, e- pasts:
Krisjanis.Ozolins@brother.lv

Saistītās tēmas: brotherskeneri

Komentāri 6

Leave a Reply

 • Tas pats speciālists
  June 30, 2015, 17:52

  Jāni, kad atsūtīsi ražotāju un modeli ADF skenerim uz 300 EUR? Vai arī esi “gudrinieks parastais”?

 • Tas pats speciālists
  June 25, 2015, 17:37

  Tirgojam gan Brāli, gan pārējos – daudzmaz ir sajēga, kas ir kas.
  Ja esi tāds gudrais, nosauc ražotāju un modeli duplex skenerim ar automātisko dokumentu padevi (bez flatbed), kas maksā 300 EUR.
  Būšu pateicīgs.

 • Zīmulis
  June 20, 2015, 18:16

  600 eur par tik primitīvu funkcionalitāti… Jap, maz viņiem nevajaga….

  50 % no tā man nodrošina multifunkcionālis pa 150 EUR, otrus 50% – pareizi konfigurēts failserveris, kas kantorim tāpat ira vajadzīgs. Jābūt baigajiem apjomiem un baigajai vajadzībai lai par šito ciparu pirktu. Kaut kādam Cēsu alum vai Air Baltikam pavadzīmju skanēšanai. Bet tādu kantoru Latvijā nav daudz.

  • Speciālists
   June 25, 2015, 12:01

   Ir sajēga cik maksā normāls stand-alone skeneris?
   Piemēram, Epson DS560, kas ir kaut kas pa vidu starp šiem diviem modeļiem – maksā ap 650 EUR.
   Aizmirsti, ka 150 EUR vērts multifunkcionālis tev nodrošinās normālu tīkla, cloud un abpusējo skenēšanas funkcionalitāti.

   • Tas pats Jānis
    June 25, 2015, 16:32

    Takš nevajag liet par mākoņiem un pārējo sviekstu.
    Normāls skeneris ar autopadevi un dupleksu izmaksās ap 300eur. Uzstādīt softu, kas saglabās ieskenēto dokumentu koplietojamā mapē var katrs.
    Nav ko te taisīt no sevis gudros.
    Nu un pateikt, ka Bordelis kaut ko labu, izņemot šujmašīnas, prot ražot, ir drosmīgi.

 • Tas pats Jānis
  June 18, 2015, 14:03

  Var redzēt ka Google translate aizvien labāk strādā, bet vēl joprojām nav tuvu ideālam.
  Kauns Brother – ar tādām cenām jau nu varēja atļauties samaksāt tulkam, vai ne?