Brother piedāvā jaunākās sērijas biznesa klases printerus

Klāt ir jaunākais BOOT.Lv apskats, kurā turpināsim aplūkot drukas ierīces, šoreiz uzmanības centrā nonācis kāds no Brother jaunās sērijas pārstāvjiem, precīzāk, HL-6180DW biznesa klases printeris.

Ar ko tad jaunās sērijas pārstāvji un biznesa klases printeri kā tādi ir labāki par parastajiem? Pirmkārt, drukas ātruma un izšķirtspējas ziņā, otrkārt, ne mazāk nozīmīgs faktors ir izmaksas – pie vidējiem un lieliem drukāšanas apjomiem, biznesa klases ierīces uzturēšana izmaksās ievērojami lētāk, salīdzinot ar standarta printeriem. Ja iekārta tiek lietota biroja vajadzībām un printējamie dokumenti tiek nosūtīti no vairākiem datoriem reizē, tad noderīga būs printera iebūvētās atmiņas papildināšana ar DDR2 atmiņas moduļiem.

Šodien apskatāmā ierīce nodrošina printēšanas ātrumu līdz pat 42 lapām minūtē, turklāt 1200×1200 punktu collā izšķirtspēja ļauj iegūt teicamas kā teksta, tā arī grafiskās – līkņu, tabulu un melnbaltu attēlu izdrukas, turklāt pieejama automātiskā apbusējā apdruka, kā arī rokas padeve – ja vēlamies izprintēt aploksnes, vai cita izmēra/biezuma papīru, kas atšķiras no kasetē ievietotā. Droši vien daudziem, kas lieto lāzerprinterus būs zināms, ka pirms drukāšanas tam ir nepieciešams iesilt, Brother šo laiku samazinājuši līdz minimumam – uzsilšanas laiks no miega režīma ir mazāks par vienu sekundi. Padeves kasetē ietilpst 500 loksnes standarta biezuma A4 papīra.

Kā jau mūsdienīgiem printeriem pienākas, tiem jāatbalsta tīkla savienojums, Brother HL-6180DW to ietur labākās tradīcijās pieejams kā WiFi 802.11b/g/n atbalsts, tā arī gigabita ethernet pieslēgvieta, protams, tiek piedāvāts arī klasiskais USB savienojums. Izmantojot ierīci bezvadu režīmā, ir vērts atcerēties, ka varam pielietot Apple AirPrint, Google Cloud Print, kā arī Brother iPrint priekšrocības.

Runājot par biznesa klases ierīču priekšrocībām, izmaksu ziņā esam sagatavojuši tabulu, kurā salīdzinām Brother HL-6180DW ar šī paša ražotāja vidējās klases ierīci:

HL-6180DW

HL2270DN

Iekārtas cena

Ls 325.00

Ls 105.00

Starta toneris

8000 lapām

700 lapām

Vienas izdrukas izmaksas

Ls 0.0083

Ls 0.0185

Lai izdrukātu 8000 lapas ar printeri

Ls 325.00

Ls 240.00

Izmaksas izdrukājot 16333 lapas

Ls 394.16

Ls 394.16

 

Kā redzams, tad izdrukājot vismaz 16333 lapas viennozīmīgi izdevīgāk būs iegādāties šodien apskatāmo HL-6180DW iekārtu, turklāt, ar lielo toneri TN-3390, pieejams par 100 latiem, tas nodrošina 12 tūkstošus izdruku.

Notikti jāpiemin, ka Brother risinājumi vidējā klasē jebkurā gadījumā ir salīdzinoši lēti, ņemot vērā izdruku izmaksas – Brother un konkurentu vidējās klases toneru salīdzinājums:

  • Brother TN2220 (2600 lapām) – Ls 49.00
  • Samsung MLT-D103L (2500 lapām) – Ls 49.00
  • HP CE285A (1600 lapām) – Ls 45.00
  • Epson C13S050585 (3000 lapām) – Ls 63.00

* Salīdzināšanai izmantotas lielāko internetveikalu cenas.

Papildus ekonomijai, šodien apskatāmais Brother lolojums var lepoties ar Eco funkciju, kur printēs nedaudz blāvāku tekstu, taču palīdzēs ietaupīt tonera resursus, savukārt Deep Sleep režīms patērē piecas reizes mazāk enerģijas, salīdzinājumā ar standarta gaidīšanas režīmu. Tā kā ierīces mērķauditorija ir uzņēmumi, tad pieejami arī dažādi drošības risinājumi.

Dizaina ziņā Brother HL-6180DW nav tik garlaicīgs, kā biznesa klases produktiem ierasts, tajā apvienotas divas krāsas – pelēka, kura ir tumšāka, nekā printeriem ierasts un melnā kas piešķir eleganci. Protams, printeru skaistumkonkursā šis produkts neuzvarēs, taču tāds arī nav tā mērķis.

Jaunajā Brother sērijā ietilpstošais HL-6180DW būs teicams risinājums uzņēmumiem, kur nepieciešams pieejams, ātrs un ekspluatācijā lēts printeris, pie noteikuma, lai uz lēto izdruku fona neciestu to kvalitāte. Ierīce pieejama par 325 latiem, komplektācijā ar toneri, kas nodrošinās 8 tūkstošus izdruku. Brother šim produktam nodrošina 3 gadu garantiju.

Citas ziņasBOOT.Lv sākumlapa

Kādus uzdevumus tagad veic IBM izstrādātais superdators “Watson”?

Kādus uzdevumus tagad veic IBM izstrādātais superdators “Watson”?(1)

2011. gadā pasaule paraudzījās uz mākslīgo intelektu ar pavisam citām acīm, kad IBM izstrādātais superdators “Vatsons” (Watson) demonstrēja zināšanu apjomu, kas pārspēja cilvēku spējas. Tagad gan šis dators tiek izmantots ASV sabiedrības interesēs. 2011. gadā televīzijas spēlē “Jeopardy!” “Vatsons” pārspēja savus konkurentus – intelektuāļus, kuri jau iepriekš bija triumfējuši šajā spēlē. “Vatsons” gan toreiz nebija

Analītiķi: stacionāro un portatīvo datoru noiets stabilizēsies, viedtālruņu izaugsme turpināsies

Analītiķi: stacionāro un portatīvo datoru noiets stabilizēsies, viedtālruņu izaugsme turpināsies(0)

Jau kopš mobilās ierīces (viedtālruņi, planšetdatori) ieguva arvien augošu popularitāti, stacionāro un portatīvo datoru noiets samazinājies. Kaut arī analītiķi jau ilgstoši aktualizē šo tendenci, jaunākās prognozes liecina, ka tā, visticamāk, pierims. Personālo un portatīvo datoru tirgus katru gadu sarūk par pāris procentiem. Iemesls tam ir gan fakts, ka pircēji labprātāk koncentrējas uz mobilajām ierīcēm, gan

Western Digital demonstrē SATA Express

Western Digital demonstrē SATA Express(3)

SATA savienojums, ko esam pieraduši redzēt savos datoros, pamazām kļūst novecojis – Western Digital ir nodemonstrējuši jaunā pieslēguma veida “SATA Express” cietos diskus. SATA Express pieslēgvietām ir saderība ar šobrīd populāro SATA standartu, kas nodrošinās ievērojami “maigāku” pāreju uz SATA Express. Vienkāršākiem vārdiem – tas nozīmē, ka vecie cietie diski būs pieslēdzami arī tām mātesplatēm, ko redzēsim

Ozone Strike Pro mehāniskās klaviatūras apskats

Ozone Strike Pro mehāniskās klaviatūras apskats(9)

Pagājušajā nedēļā piedāvājām Ozone Neon geimeru datorpeles apskatu, šodien aplūkosim nākamo šī paša ražotāja datorspēļu entuziasta darbarīku – Strike Pro mehānisko tastatūru. Droši vien lielākā daļa geimeru zin mehāniskās klaviatūras priekšrocības, tomēr pirms apskatām pašu tastūru, vēlos tās izskaidrot vēlreiz. Parasta klaviatūra ir aprīkota ar membrānu un gumijas amortizatoriem, lai tiktu reģistrēts taustiņa spiediens, mums tas jānospiež līdz pašai lejai

Lenovo plāno pārņemt IBM x86 serveru risinājumu biznesu

Lenovo plāno pārņemt IBM x86 serveru risinājumu biznesu(0)

Divi informācijas tehnoloģiju (IT) pasaules giganti – Lenovo un IBM – noslēguši vienošanos, kuras ietvaros Lenovo plāno pārņemt IBM x86 serveru biznesu. Tajā ietilpst System x, BladeCenter un Flex System asmeņserveru un komutatoru produktu grupas, kā arī x86 arhitektūrā balstītās Flex integrētās sistēmas, NeXtScale un iDataPlex serveri un saistītā programmatūra, kā arī tīklošanas un uzturēšanas

Reklāmas izvietošana

Tehnoloģiju portāls BOOT.Lv ir vadošais šīs nozares interneta medijs Latvijā, kas katru dienu nodrošina lasītājus ar jaunākajām tehnikas, auto, spēļu un izklaides ziņām.

Portāls BOOT.Lv ir atvērts nestandarta reklāmas kampaņu risinājumiem.

Sociālie tīkli un saziņa

Populārākās sadaļas

© 2001 - 2014 BOOT.Lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkādas informācijas pārpublicēšana pieļaujama tikai ar BOOT.Lv rakstisku atļauju.