Aktuāls

Oracle: gatavība vispārējās datu aizsardzības regulas ieviešanai ir zema

IT sasniegumi, bizness

”Tele2” grupa izziņo jaunu IT stratēģiju, piesaistot partnerus

Sakaru pakalpojumi

Microsoft vienojas par sadarbību ar starptautisku riska kapitāla fondu

IT sasniegumi, bizness

“Tele2” 2017. gadā pārdevis rekordlielu telefonu skaitu

Sakaru pakalpojumi

LG un ”HERE Technologies” uzsāk sadarbību pašbraucošo automašīnu jomā

Auto, Moto

”Huawei Mate 10 Pro” atzīts par 2017. gada iemīļotāko viedtālruni

Tālruņi, mobilās ierīces

“Tele2” apvieno spēkus ar “Deutsche Telekom”

Sakaru pakalpojumi

Google Maps ir populārs serviss – katru mēnesi to izmanto vairāk, nekā miljards cilvēku. Lai nodrošinātu aizvien labāku karšu kvalitāti, notiek nepārtraukts darbs pie to uzlabošanas.

Google paziņojuši, ka tikko publicētas ievērojami uzlabotas Andoras,  Bulgārijas, Igaunijas, Gibraltāra, Ungārijas, Latvijas, Lietuvas, Slovākijas, Slovēnijas un Spānijas kartes.

Šis jauninājums ir daļa no projekta “Ground Truth”, kas uzsākts vēl 2008. gadā. Šī projekta mērķis ir dot iespēju karšu lietotājiem palīdzēt uzlabot to precizitāti, jo “reālā situācija uz zemes” ir mainīga. Kā piemērs – šī sistēma ļāvusi pievienot 70 kilometrus garu ceļu Bulgārijā, kas izveidots pavisam nesen un vēl nav iezīmēts vairumā publiski pieejamo karšu.

Pārskatot Latvijas karti pārliecinājos, ka tajā tagad tiešām ir iezīmētas apdzīvotas vietas (ar visiem ceļiem) kas vēl pavisam nesen tika attēlotas kā liela, zaļa pļava.

Lai arī uzlabojums ir pamatīgs un Google Maps kartes būs daudz noderīgākas mazākos Latvijas nostūros, tās vēl aizvien ir gana tālu no perfekta produkta statusa. Tomēr, nevar noliegt, ka tagad ir parādījies iemesls cerībai, ka Google turpinās darbu un Latvijas kartes kļūs aizvien precīzākas!

 

Saistītās tēmas: google

Izsaki savu viedokli