Cilvēkiem, kuriem ir aktīvs dzīvesveids, kuri pastāvīgi seko jaunākajai informācijai, bezvadu interneta lietošana caur WiFi pieslēguma punktiem ir kļuvusi par rutīnu. Minētā tehnoloģija ir devusi papildus brīvību klēpjdatoru un mobilo telefonu lietotājiem, ļaujot mums visiem patiesi kļūt mobiliem un nezaudēt kontaktu ar vispasaules tīklu.

Mūsdienās vairs nav problēmu ar piekļuvi internetam caur WiFi sistēmu. Gandrīz visas mūsdienīgās tehniskās ierīces atbalsta WiFi tehnoloģiju, tā tiek iekļauta šo ierīču standarta komplektā. Vietu, kur jūs šodien varat izmantot WiFi sistēmu, ir ārkārtīgi daudz. Tomēr droši vien esat pamanījuši, ka diemžēl ne katra kafejnīca, restorāns vai degvielas uzpildes stacija minēto pakalpojumu piedāvā bez maksas.

Apzinoties, ka elektroniskā pasta lietošana, datņu pārsūtīšana, fotogrāfiju publicēšana un citu interneta pakalpojumu izmantošana šodien vairs nav uzskatāma par luksus preci, bet gan par ikdienas nepieciešamību, portāls Inbox.lv saviem lietotājiem piedāvā pakalpojumu Inbox WiFi. Pakalpojuma sāls slēpjas tajā, ka pat lielākajā WiFi pieslēguma punktu maksas tīklā Lattelecom visus Inbox.lv pakalpojumus var lietot pilnīgi par brīvu.

Lai jums nevajadzētu paļauties tikai uz laimīgu nejaušību vai pašiem meklēt WiFi pieslēguma punktus, Inbox.lv ir radījis atsevišķu sadaļu savā portālā Inbox WiFi. Šeit jūs varat atrast Latvijas karti, kurā jau šobrīd ir atzīmēts apmēram 2000 vietu, kur pieejams bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums. Visi punkti, kas atzīmēti http://wifi.inbox.lv/, ir vietas, kur Inbox.lv produkti pieejami pilnīgi par velti.

Lietotāju ērtībai mēs esam radījuši WiFi vietu meklētāju pa pilsētām, kā arī pa kategorijām: izklaides centri, autoservisi, automazgātavas, kafejnīcas, bāri, restorāni, veikali, tirdzniecības centri un citas. Esam ievietojuši arī informāciju par to, kā tieši pieslēgties WiFi.

Atcerieties, ja redzat šādas uzlīmes,:

esiet droši – šeit visi Inbox.lv produkti ir pieejami bez maksas!

 

 

 

Komentāri 8

Leave a Reply

 • lūk tā
  June 18, 2012, 09:22

  inbox.lv pilns ar reklāmām, vien ņirb, nelietoju šādus servisus.

 • lūk tā
  June 18, 2012, 06:22

  inbox.lv pilns ar reklāmām, vien ņirb, nelietoju šādus servisus.

 • user
  June 15, 2012, 20:56

  inbox.lv īpašniekam iesaku piereģistrēties gmail

 • user
  June 15, 2012, 17:56

  inbox.lv īpašniekam iesaku piereģistrēties gmail

 • Kriksis
  June 14, 2012, 11:41

  Npietni? “Neuzkrītoša” reklāma??? WHY?????????????????

 • kukurukurukruk
  June 14, 2012, 11:14

  inbox.lv FREE – only in wi-fi network near you

  žēl, varētu viņu lietot no mājām vai darba kur man ir pieejams savs internets … varbūt kādreiz pamēģinātu xD

  Ja nopietni, tam spamtīklam tuvumā neietu

 • Ekonomists
  June 14, 2012, 10:58

  Tiklīdz pieslēgsies pie viņa interneta tā dators nokārsies no spama. hahahahaha

 • Gatis
  June 14, 2012, 10:56

  Interesanti, ka pie šodienas mobīlā interneta attīstības un niecīgajām izmaksām, kāds vēl attīsta publisko WiFi. Meklējot tuvāko “brīvo” Wifi vairāk sanāks nobraukt benzīnā nekā piemaksājot par flešku kabatā. Biju patīkami pārsteigts, ka, piemēram, ar Tele2 internetu 10km no Madonas vecmammai parādīt youtube video jebkurā mirklī varēju bez problēmām.

 • LOLO
  June 14, 2012, 10:17

  Atvainojos, bet kāds pieaudzis un normāli domājošs cilvēks vēl lieto to s*du?

 • Kriksis
  June 14, 2012, 08:41

  Npietni? “Neuzkrītoša” reklāma??? WHY?????????????????