Trešdien, 2015. gada 13. maijā, tieši dienā, kad pirms 5 gadiem, tas pirmo reizi tika atklāts, atkārtoti tiek atvērts videospēļu portāls Strike.lv, kas ir veidots kā platforma gan spēļu cienītājiem, gan to izstrādātājiem. Resurss agrīnā stadijā tika veidots ar ideju sakļaut populārāko spēļu cienītājus, izvietojot spēļu serverus, kur tie var satikties un spēlēt kopā. Šoreiz mērķis ir nedaudz mainīts – dot uzsvaru uz kopienas informētību un tās saliedētību.

Šodien, svinot savu 5 gadu jubileju un vietnes jaunās versijas atklāšanu, spēļu cienītāji var viens ar otru komunicēt un dalīties ar atgadījumiem spēlēs, publicēt ekrānšāviņus, pārdomas, mūziku, vai diskutēt par spēlēm. Spēļu izstrādātāji var dalīties ar izstrādātajām spēlēm, informāciju par to izstrādes procesu un apmainīties pieredzē ar citiem izstrādātājiem.

Papildus kopienas sajūtai biedriem tiek dota iespēja uzzināt par jaunumiem spēļu industrijā, atvieglot nākošās spēles izvēli, sekojot līdzi redakcijas veidotajiem spēļu apskatiem. Arī Strike redakcija ir entuziastiski spēļu cienītāji, kas saprot mūsdienu spēlētāju problēmas, piemēram, nepieciešamību atrast spēļu biedrus. Tieši sādam nolūkam tiek aktīvi izstrādāta sistēma, kas sapulcina spēlēt gribētājus, dod iespēju spēlēt kopā ar Strike.lv biedriem.

strike2

Portāls atblastīs pašmāju lietotāju Twitch un YouTube kanālus, atvēlot atsevišķu sadaļu, veidos regulārus konkursus, kur varēs piedalīties un iegūt dažādas balvas ikviens gribētājs. Izlemjot atbalstīt Strike.lv portāla darbību, lietotāji var iegādāties PRO konta abonamentu un iegūt papildus privilēģijas, dalību pasākumos, katru mēnesi piedalīties izlozē ar iespēju papildināt savu krāšņo spēļu tematikas T-kreklu kolekciju.

strike

Aktuālākie jaunumi atspoguļosies arī podkāstu un Twitch raidījumu formātā. Svētdien, 17. maijā no plkst. 18:00 līdz 20:00 tiks pārraidīts pirmais Strike raidījums Twitch portālā, kur kopīgi ar skatītājiem, redakcija atzīmēs Strike piekto dzimšanas dienu un jaunās vietnes atvēršanu. Visi tiek laipni aicināti. Skatītājiem tiks dota iespēja piedalīties izlozēs un laimēt arī vērtīgas balvas raidījuma norises laikā. Tiem, kas nepaspēs noskatīties tiešraidi, raidījuma ieraksts tiks publicēts Strike.lv YouTube kanālā.

Strike portāls atrodam saitē https://www.strike.lv

Twitch raidījums norisināsies vietnē http://www.twitch.tv/strike_lv

Raidījums tiks arhivēts https://www.youtube.com/user/strikelv

Komentāri 17

Leave a Reply

 • priekš konsolēm
  November 11, 2015, 13:22

  Ir jau vairāki latviešu video spēļu portāli, tik žēl, ka mēs jau tāda maza spēļu aiditorija, nevaram savākties viena veselā kopumā, proti, vienā spēļu portālā. Strike.lv varētu būt tā īstā vieta visiem spēļu cienītājiem, taču ir arī viena mājas lapa, kas domāta konsolistiem – konsoles.lv.

 • es
  July 16, 2015, 00:31

  normāls saits … skatos, ka ikpalaikam kāds kādus geimu keyus izlozē.
  cik sapratu saits vēl ir izstrādes stadijā un tie pāris koderi visu tik ātri nevar izdarīt. bet šķiet ja gribi ātri sakontaktēt ar LV geimeriem un ar kādiem ko uzspēlēt vai paprasīt.. laba vieta .. diezgan daudz arī konsuļu spēlmaņi.

 • Edgars
  June 6, 2015, 11:24

  BOOT.LV ir palicis par miskasti. Visu laiku reklāmas.

 • Nekas
  May 28, 2015, 12:09

  Piemēram lietotājs (Vito Ventura) izklausās kā neaudzināts bērns.

  • Vito Ventura
   July 22, 2015, 18:55

   Nemīz, UOC var mirt arī bez manis :)

 • Nekas
  May 28, 2015, 12:08

  Strike.lv cik es esmu skatījies,tad tur visi raksta savas rakstus nevis copy+paste.
  Bet UOC.LV ieliek labi,ja mēnesī kādu rakstu un daži foruma biedri UOC ir izlecīgi.

 • 123
  May 27, 2015, 18:17

  Strike.lv ir brutāls copy+paste mēsls.
  uoc.lv ir the best of the best.

 • Nekas
  May 18, 2015, 16:44

  UOC.LV bija normāla mājaslapa kurā varēja kaut ko uzzināt,bet tagad tur varbūt 1 mēnesī ieliek kāds kaut kādu rakstu.

 • ...
  May 16, 2015, 16:06

  UOC.lv manuprāt ir labākais saits Latvijā,pašaik.

  • bibi
   May 18, 2015, 09:16

   UOC jau labu laiku nekas nenotiek.

 • ...
  May 16, 2015, 16:05

  UOC.lv manuprāt ir labākais saits Latvijā,pašaik.

 • KangarS
  May 15, 2015, 08:44

  his webpage is not available

  ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH