Ja esat nobriedis mazlietota vai jauna auto iegādei, taču tā meklējumiem Latvijā nav laika un rezultātu, iespējams, esat viens no tiem, kam savus plānus nākas atlikt neatbilstošā piedāvājuma dēļ – ja ir modelis, nav vēlamās krāsas vai komplektācijas, vai visi papildinājumi jāgaida vairākus mēnešus. Saprotot, ka Latvijas auto tirgus piedāvājums Jūsu vēlmes neapmierina, varbūt esat apsvēris iespēju doties savam sapņu auto uz Vāciju vai citu Eiropas valsti pakaļ pats, taču, iespējams, labā nodoma īstenošanu kavē laika vai brīvu līdzekļu trūkums.

Automašīna no Vācijas, iemaksājot tikai 20%

Izklausās labi, vai ne? Tā arī ir! Autosalons BALTIE piedāvā šādu iespēju – Jūsu izvēlētais sapņu auto, vienalga – mazlietots vai jauns – tiks atgādāts no Eiropas, iemaksājot tikai 20% no auto vērtības. Atlikusī auto vērtība jāsamaksā tikai tad, kad, to apskatot, konstatējat – jā, tas ir mans sapņu auto un atbilst visām iepriekš izteiktajām vēlmēm! BALTIE palīdzēs nokārtot arī līzingu, ja tas nepieciešams.

Noskaidrot auto iegādes iespējas un saņemt piedāvājumu no BALTIE iespējams šeit.

Ja nav tas, kas gaidīts, 100% naudas atmaksa 

Ja Jūsu pasūtījumā izteiktās vēlmes netiek īstenotas un auto neatbilst līgumā iekļautajām prasībām, Jūs saņemat visu iemaksāto naudu atpakaļ 100% apmērā. Tā ir papildus drošība, ko garantē BALTIE, lai par auto stāvokli, transportēšanu un citiem sīkumiem Jums nebūtu jāraizējas. Jums nav jāuztraucas par savu naudu, jo risku uzņemas BALTIE, veicot sarežģītu un nopietnu auto pārbaudi Vācijā.

Šeit aplūkojami pašlaik Rīgā un Vācijā pieejamie auto.

Tīrs un balts

Ja līdzšinējā pieredze ar auto iegādi Jums saistās ar palielu birokrātisku papīru kaudzīti, vēl lielāku laika un nereti – arī nervu patēriņu un brīdī, kad viss ir galā, atviegloti uzelpojot, īsti vairs neizjūtat gandarījumu par savu jauniegūto rūpalu, tad lietderīgi likt aiz auss, ka BALTIE spēj mainīt šo procesu, padarot auto iegādi par vieglu, ērtu, prieka pilnu un gandarījumu sniedzošu notikumu!

Sīkāka informācija un konsultācijas pa tālruni 20001050.

Publikācija tapusi sadarbībā ar autosalonu BALTIE

Komentāri 9

Leave a Reply

 • Darbs
  October 14, 2014, 08:58

  Janka, a tu paprasi, lai darbs nopērk! Un pasaki, ka neprasīsi algas pielikumu, ja iedos vāģi!

  • Tas pats Jānis
   October 14, 2014, 09:34

   Man jau ir darba vāģis un paša auto, bet nekad neesmu sapratis apsūkņus, kam darba Fassāts ir vienīgā dārgā lieta. Turklāt pašam nāksies valstij nodoklīti maksāt par braukāšanu mājās – Pētersone mierā neliks.

 • Tas pats Jānis
  October 10, 2014, 10:49

  Kur lai dabon tādu darbu, lai par Passsssātu gribētos nolikt 23k Eur?

 • 444444444
  October 9, 2014, 19:52

  kārtējā reklāma, bļ*ad

 • es
  October 6, 2014, 22:32

  aha pēc bildēm lēti autiņi :)

 • Jaukais
  October 2, 2014, 11:33

  3 golfs ne jaunāks par 2000 gadu, dīzelis universāls ir?

  • es
   October 6, 2014, 22:33

   nē tu tajos 20% būs tava dīzeļa cena :))))

 • Andris
  October 1, 2014, 16:05

  Ir kādas atsauksmes?

  • e=d
   October 1, 2014, 16:30

   runā, ka agrāk šitos sauca Autoalianse un VID viņus uzvilka par krāpšanos ar nodokļiem. Pērkot no krāpniekiem auto maz uz ko var iegrābties.