Latvijā ražotais elektriskais sacīkšu auto “eO PP03” ar pilotu Rīsu Millenu pie stūres Paikspīkas kalnābraukšanas sacensībās ASV kvalifikācijas braucienā trases augšējā sekcijā uzrādījis labāko laiku elektroauto klasē.

Komanda “Drive eO”, gatavojoties izšķirošajam braucienam, ar pirmo piegājienu izgājusi tehnisko komisiju un bez neviena aizrādījuma saņēmusi atļauju piedalīties Paikspīkas kalnābraukšanas sacensībās. Pirmajās treniņu dienās komanda galvenokārt uzsvaru lika uz trases iepazīšanu, braucot mierīgā režīmā, lai varētu maksimāli labi sagatavoties kvalifikācijas braucieniem. Tas ir izdevies – Latvijā ražotais auto pārliecinoši uzrādījis pirmo rezultātu, kas ir par 6 sekundēm ātrāks, nekā līdzšinējais trases rekords.

“Šodien beidzot izdarījām to, par ko ilgi teicām, ka tā būs. Mūsu mašīna tehniski ir ļoti laba un reālā situācija trasē ar lielisko un drošo Rīsa braukšanas stilu iedeva vairāk nekā 20 sekunžu pārsvaru pār konkurentiem šajā posmā. Esam par to ļoti priecīgi un sacensībās varēsim braukt droši, tuvojoties savam mērķim,” Andris Dambis, “Drive eO” vadītājs.

Sacensības notiks šo svētdien, 28. jūnijā.Publicitates foto 2

Komentāri 2

Leave a Reply

  • Vāks!
    June 26, 2015, 23:13

    a linki uz braucienu kur ?

  • Tas pats Jānis
    June 25, 2015, 19:39

    Tas arī bija gaidāms – autiņš ir kolosāli uztaisīts un pie stūres ir pieredzējis pilots. Vispār, A. Dambis ir kolosāls speciālists ļoti daudzās jomās un cilvēks ar milzīgu potenciāli īstenot savas idejas.