Tehnoloģiju gigants Google apvienosies ar auto būves milzi Ford, lai būvētu pašbraucošās automašīnas.

Capture

Pagaidām oficiāli neapstiprinātā informācija publicēta Yahoo! Autos. Tiek ziņots, ka Google par savu sadarbību ar Ford paziņos CES izstādes ietvaros, kas norisināsies janvārī.

Šādas sadarbības rezultāti ieguvēji būs abi uzņēmumi – Google uzkrās pieredzi masveida auto ražošanā, savukārt Ford – vairāku gadu gaidā Google uzkrāto informāciju par autonomajiem spēkratiem.

Tiek ziņots, ka Ford preses konference CES ietvaros ieplānota 5 .janvārī.

Komentāri 4

Leave a Reply

 • Eriks
  December 28, 2015, 14:59

  Šis jau bija laiku atpakaļ dzirdēts. :)

 • Kristaps
  December 22, 2015, 20:43

  Tikai nevajag! Īpasumā 1997gada mondeo mk2 1.8 bendz. jau 5 gadu, paņemts ar 210k nobraukumu, patlaban rāda 390k tikko skati izgāju AR PIRMO, tik daži nenozīmīgi ‘1’ par stiprību neietekmējušo koroziju.. tas šāda vecuma auto ir pupu mizas. Manā īpašumā tikai vienu reizi bija slimības laba šim auto… Uz skati parasti īpaši negatavojos(100-200e robežās sanāk ar darbu parasti) nopietnā servisā 1x gadā pirms skates tikai esmu apmeklētājs, nomainu mūsu ”ideālo” ceļu sekas, parējo gadu tik tā… pats cik piečinīju un pietjūnēju lai nenolaistu. Esmu vilcis salūzušus AUDI, Citroen un BMW spēkratus kas maksā prāvas naudas un ražoti pagājušā dekādē.

  Pagājušoziem ka bija -20, no rīta leca pus apgriezienā tāpat, kā vasarā! Šo fordu nopirku pa 700LS! VOT TĀ!

  • fordelis
   December 27, 2015, 19:54

   Galvenais, ka tu pats tam tici. :)

 • fordelis
  December 22, 2015, 17:54

  F.O.R.D. = Fix Or Repair Daily

  Vispār jau fordam vajadzētu beidzot sākt ražot automobiļus, kas ir lietojami ikdienā un nav jāremontē vairākas reizes dienā. Tad varētu sākt kūņoties kaut kādu tehnoloģiju virzienā.