No šī gada novembra pieejams unikāls auto līzinga piedāvājumu salīdzināšanas rīks Autofinanses.lv, kas ikvienam potenciālajam auto pircējam ļauj bez maksas saņemt un salīdzināt vairāku līzinga devēju piedāvājumus vienotā sistēmā.

Capture

„Mūsu mērķis bija izveidot ērtu rīku, kas ļautu auto pircējiem, kuriem nepieciešams papildu finansējums, vienkārši un ātri saņemt līzinga kompāniju piedāvājumus, salīdzināt tos un izvēlēties sev izdevīgāko” idejas būtību skaidro SIA Autofinanses vadītājs Renārs Plinte, uzsverot, ka nozīmīgākais lietotāju ieguvums ir laika ekonomija un ērtība, jo nav jāaizpilda vairāki pieteikumi katrai līzinga kompānijai atsevišķi.

Pēc reģistrācijas portālā www.autofinanses.lv potenciālais auto pircējs (fiziska vai juridiska persona) izvēlas interesējošās līzinga kompānijas, aizpilda vienotu pieteikuma formu un nosūta to. Līzinga devējs sniedz atbildi 24 h laikā. Šis ir bezmaksas rīks, kas paredz, ka ikviens lietotājs savā virtuālajā kontā var ērti pārskatīt saņemtos piedāvājumus, nosūtīt nepieciešamo papildu informāciju un sazināties ar potenciālo aizdevēju.

Šobrīd Autofinanses.lv lietotājiem izvēles iespējas ir no 6 līzinga kompānijām, taču uzņēmums plāno piesaistīt arī citas.

Komentāri 2

Leave a Reply

 • gp
  December 8, 2015, 12:20

  nu baigi unikāli, brokeri majaslapu uzčiņījuši. aš čurāju no sajūsmas par iespēju savus personas datus, finasiālo stavokli noziņot autofinanses.lv kompānijai, kas darbību vēl nav veikusi, pa lielam uzpirktu auto placis ar menedžmentu. bet nu lai veicas.

  • DB
   December 8, 2015, 12:35

   Piekrītu. Pēc tam tirgos Tavus datus kreditoriem.