Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jaunās paaudzes Auris ražošana uzsākta Toyota Lielbritānijas rūpnīcā. Īpaši klientiem veltītā pasākumā, kas norisinājās 5. novembrī, viesi pirmo reizi tika iepazīstināti ar pirmajām Auris automašīnām.

Tieši Lielbritāniju par Eiropas ražotnes centru pirms 20 gadiem izvēlējās Toyota, un kopš tā brīža veikusi ievērojamus ieguldījumus ražotnes attīstībā.

Kā uzsver Toyota Motors Eiropas prezidents Didjērs Leroijs (Didier Leroy) ‘’Jaunais Auris ir Toyota Eiropas tirgus pamatvērtība un ar jauno modeli tiek sagaidīts, ka tas stiprinās mūsu pozīcijas ģimeņu automašīnu tirgū. Tā priekšrocība par pārējiem ir, ka tas vienīgais ir pieejams ar trīs dažādiem dzinēja veidiem – benzīnu, dīzeli un hibrīdu, gan ar hečbeka, gan touringa pagarinātajā versijā.‘’

Uzsākot jaunā Auris ražošanu Lielbritānijā Toyota rūpnīca ir paplašinājusi savu efektivitāti un radījusi papildus darba vietas.

Līdz ar lēmumu, jauno Auris Eiropas tirgum ražot tieši Lielbritānijā,  Lielbritānijas ekonomijai ir devusi 185 milijonu angļu mārciņu investīcijas.

Saistītās tēmas: automašīnastoyota

Izsaki savu viedokli