Aktuāls

Oracle: gatavība vispārējās datu aizsardzības regulas ieviešanai ir zema

IT sasniegumi, bizness

”Tele2” grupa izziņo jaunu IT stratēģiju, piesaistot partnerus

Sakaru pakalpojumi

Microsoft vienojas par sadarbību ar starptautisku riska kapitāla fondu

IT sasniegumi, bizness

“Tele2” 2017. gadā pārdevis rekordlielu telefonu skaitu

Sakaru pakalpojumi

LG un ”HERE Technologies” uzsāk sadarbību pašbraucošo automašīnu jomā

Auto, Moto

”Huawei Mate 10 Pro” atzīts par 2017. gada iemīļotāko viedtālruni

Tālruņi, mobilās ierīces

“Tele2” apvieno spēkus ar “Deutsche Telekom”

Sakaru pakalpojumi

Jaunās paaudzes Auris ražošana uzsākta Toyota Lielbritānijas rūpnīcā. Īpaši klientiem veltītā pasākumā, kas norisinājās 5. novembrī, viesi pirmo reizi tika iepazīstināti ar pirmajām Auris automašīnām.

Tieši Lielbritāniju par Eiropas ražotnes centru pirms 20 gadiem izvēlējās Toyota, un kopš tā brīža veikusi ievērojamus ieguldījumus ražotnes attīstībā.

Kā uzsver Toyota Motors Eiropas prezidents Didjērs Leroijs (Didier Leroy) ‘’Jaunais Auris ir Toyota Eiropas tirgus pamatvērtība un ar jauno modeli tiek sagaidīts, ka tas stiprinās mūsu pozīcijas ģimeņu automašīnu tirgū. Tā priekšrocība par pārējiem ir, ka tas vienīgais ir pieejams ar trīs dažādiem dzinēja veidiem – benzīnu, dīzeli un hibrīdu, gan ar hečbeka, gan touringa pagarinātajā versijā.‘’

Uzsākot jaunā Auris ražošanu Lielbritānijā Toyota rūpnīca ir paplašinājusi savu efektivitāti un radījusi papildus darba vietas.

Līdz ar lēmumu, jauno Auris Eiropas tirgum ražot tieši Lielbritānijā,  Lielbritānijas ekonomijai ir devusi 185 milijonu angļu mārciņu investīcijas.

Saistītās tēmas: automašīnastoyota

Izsaki savu viedokli