Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ceturtdien, 28.augustā, Rīgā, vieglo transportlīdzekļu tehniskās apskates stacijā Antenas ielā 2, no plkst.20:00 līdz plkst.02:00 notiks tradicionālā Tehniskās apskates nakts ar devīzi „Mēs par drošu auto!“. Pasākumu laikā tehniskās apskates stacijā bez maksas būs pieejama vieglo automobiļu diagnostika, bet apmeklētājiem tiks piedāvātas dažādas aktivitātes un izklaides, kas saistītas ar satiksmes drošību. Līdztekus auto diagnostikai, būs iespēja veikt arī spēkrata tehnisko apskati, pirms tam veicot ar apskati saistītos maksājumus CSDD e-pakalpojumos vai kasē, kas darbosies visu Tehniskās apskates nakts laiku.

Lai rūpētos par klientu ērtībām, pie iebraukšanas tehniskās apskates stacijas stāvlaukumā transportlīdzekļu īpašnieki saņems kārtas numuriņu. Savukārt pie barjeras iebraukšanai uz līnijām darbosies tablo, uz kura tiks rādīts tas kārtas numurs, kuram konkrētajā brīdī jāiebrauc stacijas teritorijā.

Visiem Tehniskās apskates nakts apmeklētājiem  un viesiem tiks piedāvāti daži izklaidējoši pasākumi:

  • Opā Kāp Laukā jeb kāpēc auto jālieto drošības josta un kā pareizi izkāpt no apgāzta auto;
  • Pit Stop sacensības jeb riteņu maiņa;
  • Streetbike Freestyle šovs ar Jāni Rozīti. Priekšnesumu laiki: pulksten 21:15-21:30, pulksten 22:50-23:05 un pulksten 00:30-00:45.

Pasākumu vadīs auto žurnālists Pauls Timrots, bet par muzikālo noformējumu rūpēsies DJ Ralfs Levalds. Ieskats iepriekšējo gadu Tehniskās apskates naktīs Rīgā: 2012.gadā: http://ej.uz/ccdu un 2013.gadā: http://ej.uz/fqj5.

Tehniskās apskates nakti Rīgā organizē SIA „Auteko & TŰV Latvija” sadarbībā ar CSDD.

Saistītās tēmas: tehniskā apskate

Izsaki savu viedokli