Sekojot naftas produktu cenu kritumam pasaulē, SIA Neste Latvija šodien atkārtoti samazina degvielas cenas visās 62 Neste Oil degvielas uzpildes stacijās Latvijā. Tādējādi degvielas cenas Neste Oil stacijās sasniegušas zemāko līmeni pēdējo četru gadu laikā. 

No šī gada augstākā cenu līmeņa dīzeļdegvielai martā un benzīnam jūnijā, Neste Futura 95 un Neste Futura 98 benzīnu cenas kritušās par 14 eiro centiem litrā, savukārt Neste Futura dīzeļdegvielas cena – par 12 eiro centiem litrā.

Pateicoties Neste Oil degvielas uzpildes staciju automātiskās uzpildes konceptam, SIA Neste Latvija pastāvīgi piedāvā vienas no zemākām degvielas cenām Latvijā.

Neste Oil Privātpersonu degvielas karšu īpašnieki, summējot 1,5 eiro centu litrā atlaidi ar Mans Rimi karti, saņem  vēl lielāku ietaupījumu – 3.7 eiro centu apmērā par katru degvielas litru.

Neste Futura

Saistītās tēmas: degvieladegvielas uzpildes stacijas

Komentāri 10

Leave a Reply

 • Tenerife
  October 29, 2014, 08:52

  Bet es tenerifē leju benžu par 1 euro litrā!

 • modris
  October 28, 2014, 13:21

  Lai nu kā tur būtu ar tiem valsts nodokļiem degvielas tirgotājiem un cenu svārstībām, tomēr loģisku izskaidrojumu kādēļ vienam un tam pašam tirgotājam, vienas pilsētas ietvaros litra cena var atšķirties pat par 2+ centiem man man skaidrs. Un vienīgais kas atliek ir saprast, ka visa PR informācija par to cik grūti ir šajā biznesā ir pilnīga tufta.

  Lai nu kā pats izvēlos tieši nesti, dēļ ērtā norēķinu veida klientu kartes lietotājiem, cena viņiem ir zemāka par statoil, tomēr gribētu domāt ka kvalitāte ir +/- vienāda. Un Rimi akcija, tāpat kā zemas cenas politika ir motivējoša domāju daudziem šoferiem.
  Neērtības protams nedaudz rada, ka lai pielietu pilnu bāku nākas dažas dienas nedaudz dažādot maršrutu (pariņķot pa teritoriju) kamēr atrod saldāko cenu.

  dīzelis absolūtajos ciparos:
  1.190 deglava ielas krusts
  1.207 mūksalas aplis
  1.187 ganību dambis (pagājušo nedēļu)
  1.207 ganību dambis (šonedēļ)

  • Artanis
   October 28, 2014, 20:12

   “izskaidrojumu kādēļ vienam un tam pašam tirgotājam, vienas pilsētas ietvaros litra cena var atšķirties pat par 2+ centiem man man skaidrs” ……

   Tu esi dīvains? Degvielas cenu vēl bez tiešās pašizmaksas ietekmē desmitiem faktoru – sākot no uzpildes staciju skaita, beidzot ar papildus pakalpojumiem. Ja gribi iebraukt tīrā Statoilā, pamīzt tīrā tualetē, un no smaidīgas pārdevējas dabūt atlaidi kafijai, tad proties piemaksāt tos 70 centus par pilnu bāku, un beidz īdēt. Ja ne – ir visādas Astartes un citi lētie tanki, uz priekšu.

   • modris
    October 29, 2014, 12:11

    LASI pirms māci.
    Es rakstīju “…vienam un tam pašam tirgotājam…” un šajā gadījumā apskatīju NESTi, kurai ir automātiska uzpildīšanās un vienāds jumta segums visām uzpildes stacijām.
    Pastāsti tagad kādēļ litra cena atšķiras?

    • :P
     October 29, 2014, 19:34

     Cik saprotu, tad Nestei nav savas tīrās tualetes, bet gan Narvesenam. …cenu varētu noteikt vai tā ir franšīze vai original. Bet tas ir tikai minējums.

     • modris
      October 30, 2014, 08:32

      Ja nemaldos, tad narvesenam ar Nesti ir tikai simbioze, viens otram neko nemaksaa. Abi uztur zināmu servisa līmeni un sadzīvo.
      Šie “nosacīti” pārmaksātie centi dārgākos DUS (viena tirgotāja ietvaros) ir pēc manām domām ir brutāla peļņa pēc principa “nepatīk neņem”, pie tam spēlējot uz lojālajiem klientiem. Jo kā mēs zinām nelojālo ietekmēs tikai cipars uz tablo un varbūt kādreiz uz savas ādas pārbaudīta degvielas kvalitātes problēma.

 • Māris
  October 28, 2014, 13:13

  Tām cenām jābūt vēl zemākām, nekā ir

 • sem
  October 28, 2014, 12:41

  un kādi tad ir absolūtie cipari?

 • ggjiffvburdfvyjjhgrd
  October 28, 2014, 11:58

  Pff “preses relīze” nav brīnums, ka pie mums ziņu raksti ir tualetes skribelējumu līmenī – tak vairs atšķirību starp reklāmu un ziņām vairs nemāk pateikt!