Waze ir viena no iecienītākajām šoferu aplikācijām, kas ar tīmekļa un citu lietotāju atzīmes, piedāvā iespējami ātrāko navigāciju, kā arī brīdina par dažādiem šķēršļiem uz ceļa un policijas ekipāžām. 

Nu Waze aplikācija iekļauta vēl viena noderīga funkcija – turpmāk tā brīdinās, ja pārsniegsi atļauto ātrumu. Pagaidām jaunā funkcionalitāte vēl ir testēšanā, taču starp valstīm, kurās pieejama Waze versija ar ātruma pārsniegšanas brīdinājumu, iekļauta arī Latvija.

Paziņojumu par ātruma pārsniegšanu iespējams iestatīt tā, lai tas ieslēdzas pie 5, 10 vai 15% ātruma ierobežojuma pārsniegšanas.

waze-speed-limit-warning-640x304

Komentāri 6

Leave a Reply

 • KEPKE
  March 31, 2016, 17:05

  Man paziņa pārmeta, ka jaunajam Weiz pazuda šī ātruma pārbaudes opcija. Prieks, ka tā ir atgriezusies, kā “jauna” fiča.

  • ...
   April 3, 2016, 10:03

   Ko tava paziņa ir pīpējusi? Waze šāda iespēja nevarēja būt, jo datu par ātrumu ierobežojumiem nebija.

 • as
  March 30, 2016, 17:34

  Drausmīgs jaunievedums!!! Mani bērni tagad vislaik kliedz uz mani, ka pārsniedzu ātrumu un nav opcijas +50%! Nāksies noņemt, lai varu gāzt! :D
  Bet malači waze, šis dažbrīd noder, kad nezināmā vietā brīžiem nepamani, uz cik drīkstēja braukt, bija, nebija zīme utml.

  • marss
   April 3, 2016, 19:03

   Laiks visu saliks pa plauktiem :) Lidotāji paši apsitīsies, vai policija izvālēs.
   Žēl tikai bērnus…

  • Wazers
   March 31, 2016, 10:31

   Tu esi drausmīgs tēvs, ja par spīti bērnu teiktajam ” tēt tu pārsniedz ātrumu” tu gāz.Piedod, muļķis.

   Tā jau man arī patīk,gadas palaist garām kādu zīmi.Bet šis neizglabs no soda,ja nepamna atruma ierobežojuma zimi,kas darboja lidz krustam, vai pardesmit metrus, waze tik ātri neapdeitos. Vispar kaut kadu skaņas signalu ari varetu ieviest. Teiksim,kā parsniedz par 11km/h tā nopikst,man bembim šis strādā lieliski uzliec velamo ierobežojumu,piemeram pilsētā,kā parsniedz 60 nopikst.

   • ....
    March 31, 2016, 13:27

    Vēl nav sanācis lietot, tomēr iestatījumos ir skaņas signāls