Kā jau tas tika prognozēts, Audi ir laidis klajā jaunu konceptauto, kas ne tikai kapos par pamatu jaunajam A9 modelim, bet arī atrāda dizaina līnijas, kas būs atrodamas kompānijas nākamajos modeļos.

Audi Prologue var lepoties ar izteiksmīgām eksterjera dizaina līnijām, kas, lai arī ir “svaigas”, tomēr nav revolucionāras un rada asociācijas ar jau esošajiem Audi modeļiem. Visai interesants ir arī spēkrata interjers, kas veidots modernā, taču askētiskā stilā.

AudiPrologueconcept-01

Zem motora pārsega atrodas četru litru biturbo V8 dzinējs, kas nodrošina 600 zirgspēku jaudu. Teorētiski spēkrats var sasniegt 100 km/h lielu ātrumu vien 3,7 sekundēs, taču šī informācija tiek balstīta uz Audi veiktajām datorsimulācijām nevis reāliem eksperimentiem.

AudiPrologueconcept-02

Prologue ir 5,1 metru garš un nepilnus divus metrus plats. tas apgādāts ar 22 collu riepām un speciālu forsēšanas tehnoloģiju, kas ļauj palielināt griezes momentu no 700 Nm līdz pat 750 Nm gadījumā, ja gāzes pedālis “iespiests grīdā”. Interesanti, ka ekonomiskas braukšanas gadījumā auto patērēs nedaudz vairāk kā 7 litrus degvielas uz katriem 100 km.

AudiPrologueconcept-08

Auto instrumentu panelis sniedzas visā platumā un to veido arī OLED displeji, kas nodrošina digitālo komunikāciju starp vadītāju un blakus sēdošo pasažieri.

Audi A9 spēkrats pārdošanā nonāks 2016. gadā un konkurēs ar Mercedes-Benz S klases kupejām. Taču attiecībā uz Prologue konceptu jāmin, ka Audi plāno saražot trīs šādus spēkratus.

AudiPrologueconcept-07

Saistītās tēmas: audikoncepts

Komentāri 5

Leave a Reply

 • Design GURU
  November 21, 2014, 12:24

  Pēdējās desmitgadēs AUDI ir galīgi un bezcerīgi pārvērtušies par kroplīšiem – gluži kā lielākā daļa japānas auto :(
  Sagrabināts tizls dizains – BEZGAUMĪBA nekas vairāk.
  – Senajos labajos laikos šie bija tīru pārdomātu formu meistari, bet tagad – pretīgi sagrabināti kakuči redzami!

 • :)
  November 21, 2014, 00:18

  :P aizmirsi pieminēt, ka es pēc čipalīno izskatos. Četri riteņi ir kopēti no škoda octavia rs, stūre un rādio ir kopēts no mazda 3, kopēts ar canon ip1800 kurš ir tieša kopija Samsung printerim, jo kopē. Komentētāji arī kopē profesorus :)

 • :P
  November 20, 2014, 18:59

  Redz kaut kā visi viens otru kopē. Es teiktu ka salonā panelim ir nedaudz BMW 7 sērijas iezīmes. Stūrei kaut kas no Mazdas prototipiem, tikai kantaināks. Aizmugures stikls no kaut kāda amerikāņa klasiskā. Priekša tiešām pēc Škodas, bet nu Visionic jau ir cits lauciņš, ja vien ko tādu viņi uzdrošināsies uzražot kā koncepts, bet nu tur skaidrs, ka jau ar visiem konceptiem – lampu izmanto, pārējo izmet. Aizmugures lukturis izskatās pēc scrīna, no pārs gadus atpakaļ prezentētā. Bet gan jau prasts lukturis.

  • Shadow
   November 20, 2014, 22:17

   Aizmugures stikls drīzāk pēc Citroen C6

 • Anonymous
  November 20, 2014, 16:31

  Škoda arī kaut ko līdzīgu pirms kāda laika pieteica ar nosaukumu: visionC