Aktuāls

Oracle: gatavība vispārējās datu aizsardzības regulas ieviešanai ir zema

IT sasniegumi, bizness

”Tele2” grupa izziņo jaunu IT stratēģiju, piesaistot partnerus

Sakaru pakalpojumi

Microsoft vienojas par sadarbību ar starptautisku riska kapitāla fondu

IT sasniegumi, bizness

“Tele2” 2017. gadā pārdevis rekordlielu telefonu skaitu

Sakaru pakalpojumi

LG un ”HERE Technologies” uzsāk sadarbību pašbraucošo automašīnu jomā

Auto, Moto

”Huawei Mate 10 Pro” atzīts par 2017. gada iemīļotāko viedtālruni

Tālruņi, mobilās ierīces

“Tele2” apvieno spēkus ar “Deutsche Telekom”

Sakaru pakalpojumi

Parīzes auto izstādē Honda atrādīja jaunākās paaudzes Jazz automašīnu. Pārdošanā Eiropā tas nonāks jau nākamā gada vidū, lepojoties ar jauniem dzinējiem un visai interesantu dizainu.

Jaunais Jazz ir nedaudz paaudzies, sasniedzot nepilnu četru metru (3915 mm) garumu, bet riteņu bāzei pastiepjoties par 3 cm un sasniedzot 2530 mm garumu.

Honda norāda, ka auto ir apgādāts ar jauna tipa balstiekārtu, kas ne tikai dos pārliecību vadītājam uz līkumotiem ceļiem, bet arī ļaus pasažieriem izbaudīt komfortablu braucienu.

honda-jazz-df4te0201

Honda ir apgādājis Jazz spēkratu ar “maģiskajiem krēsliem”, kurus var ne tikai nolocīt, bet arī bīdīt, nodrošinot dažāda izmēra bagāžas nodalījumu. Jaunā Jazz bagāžas nodalījuma izmērs var sasniegt pat 1492 litrus, kas ir krietni vairāk nekā esošās paaudzes modeļa 1320 litri.

Jaudu Jazz modelī nodrošinās 1,3 litru i-VTEC benzīna dzinējs, kas sajūgts ar sešpakāpju manuālo vai CVT tipa pārnesumkārbu. Dzinēju gammā būs atrodami arī citi agregāti, taču interesantākais no tiem būs 1,5 litru hibrīdzinējs, kas darbosies tandēmā ar elektromotoru un nodrošinās 133 zirgspēku jaudu.

JazzExtra0202

Saistītās tēmas: honda

Izsaki savu viedokli