Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Renault, kas pirms vairākiem gadiem aizsāka MPV segmentu ar Espace spēkratu, jau drīzumā prezentēs šī modeļa jaunāko paaudzi. Tiesa, pirms tam kompānija pamanījusies atrādīt spēkrata izskatu.

Vadoties pēc Renault publicētajām bildēm, Espace personība ir mainījusies un auto no plaša un ietilpīga cilvēku vadātāja kļuvis par krosoveru.

RenaultEspaceNew-001

Jaunais modelis, kas saņēmis paaugstinātu klīrensu, būs pieejams ar piecām vai septiņām sēdvietām. Espace ir bāzēts uz Renault-Nissan izveidotās CFM-1 modulārās platformas, kas ir 4,9 metrus gara. Jaudu šajā spēkrata nodrošinās jauns četrcilindru turbodīzelis, kas būs sajūgts ar automātisko pārnesumkārbu.

RenaultEspaceNew-003

Vislabāk aprīkotais modelis varēs lepoties ar modernām funkcijām centra konsolē, alumīnija un koka apdari salonā, kā arī stikla jumtu. Renault norāda, ka ir ieguldīts īpaši smags darbs, lai samazinātu salonā dzirdamo trokšņu līmeni un nodrošinātu pasažieriem komfortablu braucienu.

Pirmo reizi Renault Espace tika atrādīts pagājušā gada Frankfurtes auto izstādē kā konceptauto. Pilnā krāšņumā jaunais Espace modelis tiks atklāts oktobrī gaidāmajā Parīzes auto izstādē.

RenaultEspaceNew-002

Saistītās tēmas: Renault

Izsaki savu viedokli