Pagājušajā gadā rakstījām par Juno Power – kompakta izmēra akumulatoru lādētāju, ar kuru pēc ražotāja vārdiem ir pietiekami, lai piepīpētu auto. Strauji tuvojoties ziemai, šādas ierīces varētu būt aktuālas virknei autovadītāju. Nesen līdzīgu ierīču tirdzniecība uzsākta arī Latvijā, zemāk pievienojam izplatītāju preses relīzi.

Vēlamies Jūs informēt, ka tagad arī Latvijā būs pieejami pašreiz Amerikas Savienotajās Valstīs popularitātes zenītā esošie starteri / universālie lādētāji, kas ir kā mazas, bet jaudīgas elektrostacijas vienmēr Jums līdzi, lai kur Jūs atrastos.

Boltpower-D28-510x510

Lādētāji ir mazi izmēros, bet gana jaudīgi, lai, nepieslēdzoties pie stacionārā elektriskā tīkla, iedarbinātu praktiski jebkuru pilnībā noslāpušu transporta līdzekli – vieglās un kravas automašīnas, laivas, motociklus, kvadraciklus.

Tāpat šīs pašas ierīces uzlādēs praktiski jebkuru mobilo telefonu, planšeti, portatīvo datoru un citas ierīces, kas īpaši aktuāli, atrodoties vietās, kur nav iespējams pieslēgties strāvas padevei.

D28_iedarbini_lv_universals_ladetajs_auto_4

Startera / universālā lādētāja darbību nodrošina lādējama ilgdarbības baterija ar jaudas diapazonu no 8 līdz 14 AH un strāvu no 200 A līdz pat 500A. Jāatzīmē lādētāja kompaktais izmērs, kam vieta atradīsies gan somā, gan automašīnas cimdu nodalījumā.

Interneta veikals www.iedarbini.lv piedāvā 7 dažādus modeļus, galvenā atšķirība ir starteru / lādētāju jaudā un to, vai tie lādē portatīvos datorus vai nē.

Lādētāju cena ir sākot 68 €. Iespējams iegādāties gan internetā, gan veikalā uz vietas Augstrozes ielā 1, Rīgā.

 

Komentāri 10

Leave a Reply

 • asd
  October 27, 2015, 23:01

  kaa man shitais besii LV!
  kaarteejais 200% uzcenojums
  LV jau ir politika nopelniit uz vienu preci!

 • labaizs
  October 27, 2015, 17:09

  ne nu var jau sutit visu pec kartas no alieexpress, ebay, amazon un krat luznus kaudze. es tomer uzticos siem, esmu sadarbojies citos jautajumos un varu but dross, ka nepaliksu viens ar nopirkto produktu nemurienes vidu – ir gan serviss, gan garantija, loti pretimnakosa attieksme. par cenam – produktam, celojot, nak klat izdevumi, lielie biznesmeni!

  • ous
   October 28, 2015, 12:06

   beidz nu reklamēt savu kantori, nez kam vajadzīga tā garantija un serviss, ja pa to pašu cenu nopērc 3 ar garantiju un servisu, kas ir tikai nedaudz ilgāks

   • labaizs
    October 28, 2015, 12:20

    jā, caurām dienām visus kantorus reklamēju. labāk tā nekā tikai visu nolikt.
    beidz stresot, sūti ebay un piece of cake!

 • experts
  October 27, 2015, 16:27

  ir testēts viens no šiem un absolūti nomirušu mašīnu (dīzeli) dabūju pie dzīvības. un viņi ir visādi, tāpēc cenas arī atšķirās, ir kas ražoti ASV, ir kas Ķīnā un vēl sazin kur.

 • Tas pats Jānis
  October 27, 2015, 13:26

  1. Raksta nosaukumam jābūt – “Blēži, kas tirgo knapi strādājošu tehnoloģiju, tagad ir ķērušies klāt arī Latvijai”
  2. Kā parasti – viss, kas citur maksā kapeikas, pie mums ir pa dārgo.
  3. Mūsu dīzeļiem šitāda rotaļlieta ne ar ko nepalīdzēs!

  • saken
   October 30, 2015, 11:30

   Es gan uz šo vairāk skatos kā uz telefona/laptopa powerbank

 • valduha
  October 27, 2015, 13:18

  kāpēc šāda ierīce jau nevar uzreiz būt mašīnā?Es atbildi zinu…

 • kkk
  October 27, 2015, 13:12

  es pareizi sapratu … Bolt Power D28 ko amazonē tirgo par ~65 usd mums ķepē iekšā pa 140 eur ?