BOOT.Lv – Par mumsatpakaļ uz sākumlapu

Par BOOT.lv

Latvijas lielākais un vecākais tehnoloģiju portāls BOOT.lv dibināts 2002 gadā ar mērķi sniegt kvalitatīvu un ticamu informāciju par notiekošo tehnoloģiju sfērā. Visu šo gadu laikā BOOT.lv ir stabils līderis apmeklētības ziņā tehnoloģiju ziņu portālu vidū. BOOT.lv katru mēnesi apmeklē vairāk kā 110 tūkstoši unikālu lasītāju, kas Latvijas mērogam ir ievērojams rādītājs. Katru dienu portālu papildina vairāk kā 10 informatīvi materiāli, kas nodrošina pastāvīgu lasītāju uzmanību.

Tieši atklātums, godīgums un uzticamība ir spējusi pulcēt portāla lasītāju vidū ne tikai lielāko daļu Latvijas IT speciālistu, bet lielāko daļu lasītāju, kas kaut nedaudz ir ieinteresēti par notiekošo tehnoloģiju sfērā. Tāpat BOOT.lv kā padomdevēju ir iecienījuši visi, kas plāno iegādāties tehniku vai arī ir sastapušies ar tehniska rakstura problēmām izmantojot tehniku vai programmatūru. BOOT.lv ir sniedzis vairāk kā 10 tūkstoši ziņu, apskatu un cita veida informācijas par notiekošo Latvijā un pasaulē tehnoloģiju sfērā. Visa informācija ir pieejama ikvienam lasītājam bez maksas un jebkuru rakstu vai apskatu ir iespējams atrast arhīvā.

Pateicoties kvalitatīvam, profesionālam un pretimnākošam foruma komandas darbam BOOT.lv ir arī Latvijas lielākais tehnoloģiju forums ar vairā kā 775 tūkstoši ierakstiem. Te palīdzību meklē ne tikai ar tehniku saistīti cilvēki, bet problēmas tiek risinātas pavisam sadzīviskos jautājumos. Forumā ir reģistrēti vairā kā 11 tūkstoši aktīvu lietotāju.

Portāla lasītājs

BOOT.lv lasītājs ir sociāli un ekonomiski aktīvs Latvijas iedzīvotājs, kurš interesējas par jaunumiem tehnoloģiju pasaulē, zinātnē un atklājumos, kā arī vēlas iegūt informāciju par kādu tehnoloģiju produktu, lasot profesionāļu veidotus apskatus.

Tāpat arī aktīvi piedaloties BOOT.Lv foruma diskusijās un lasot tās daudzi cilvēki iegūst pirmās zināšanas par datoriem un citām tehnoloģijām, kā arī var rast atbildes uz citiem sev interesējošiem jautājumiem par tehniku, zinātni un citām ar tehnoloģiju attīstību saistītām tēmām.

 Informācija un reklāma

Portālā BOOT.lv ir iespējams izvietot informāciju un reklāmu visdažādākajos veidos tā lai tā visefektīvāk spētu sasniegt adresātu. Ja pašam ir grūti izvēlēties piemērotāko reklāmas veidu, tad nekļūdīga izvēle ir paļauties uz BOOT.lv reklāmas nodaļas ieteikumiem, kurā strādā darbinieki ar vairāk kā 12 gadu pieredzi reklāmas sfērā. Ir iespējams izveidot kampaņu induviduāli pieskaņotu katra klienta velmēm un iespējām lai sasniegtu maksimālu efektivitāti. Varam palīdzēt ar baneru vai citas reklāmas izveidi.

Arvien vairāk cilvēki izmanto interneta resursus kā vienīgo informācijas avotu un veic pirkumus vadoties no internetā aprakstītā un ieteiktā. Reklamējoties BOOT.lv Jums tiek nodrošināta vistiešākā saikne ar savu potenciālo klientu, informācija tiek nodota tieši Jūsu izvēlētajā veidā un kontekstā. Iespēja pilnveidot un koriģēt reklāmu kampaņas gaitā dod iespēju izvairīties no pārpratumiem un sekām, kas var rasties salīdzinot to ar klasisko reklāmu drukātajos medijos un TV.

Ļoti labs portāla BOOT.lv reitings pasaulē populārākajā informācijas meklētājā GOOGLE nodrošinās Jūsu reklāmrakstiem ļoti augstu pozīciju meklējumos, ja klients meklēs pēc Jums svarīgiem atslēgasvārdiem. Ja Jums nav priekšzināšanu reklāmas raksta izveidē – neuztraucaties, mūsu profesionālie redaktori to sagatavos pēc Jūsu iesniegtās informācijas.