Jump to content

Kampējiem nekad nav gana.


Gestapo
 Share

Recommended Posts

o,Aigars ticis ziņās

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Video nevaru apskatīties, bet pietika ar aprakstu. Manuprāt viņi ar savu visatļautību sāk iet pārāk tālu. Laiciņu atpakaļ jau bija kaut kāds kašķis par to, ka KAKA/LAKA veiksmīgi iekasē naudiņu, bet ļoti negribīgi dalās tajā ar izpildītājiem, kuru intereses itkā aizstāv.

 

Un mājas lapa viņiem ir vienkārši ideāla! :)

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Laikam nekaunībai nav robežu. Bet nu visiem blogeriem moš vajag tomēr izņemt vidiņus, kamēr cirks norims.

Link to comment
Share on other sites

eddy_boi

Pat no joutube cenšas piķīti nokāst ....

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Laikam nekaunībai nav robežu. Bet nu visiem blogeriem moš vajag tomēr izņemt vidiņus, kamēr cirks norims.

Laikam jāuztaisa blogu, jāsaliek youtube klipus iekšā. Jāpapisina tos varoņus.

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Neesmu īpaši interesējies par youtube, bet vai tad tie faktiski nav linki uz viņu lapu? Video taču var tikai embedot savā lapā un strīmot no youtube.com

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Lai Tev arī labs rīts.

 

Tas bija drīzāk kā jautājums. Kā viņi mēģina pamatot savu prasību?

Link to comment
Share on other sites

Palasīju Aigara saraksti ar Kaka/laka.

 

šis patika vislabak.

 

"Kā var ielaisties darījumos ar iestādi, kas nevar precīzi atbildēt uz jautājumiem, bet tik maļ vienu un to pašu? Lūdzu jūs atbildēt uz iepriekš uzdoto jautājumu par to vai jūs esat Coldplay pārstāvji Latvijā, kādā veidā viņi saņems daļu no jūsu iekasētās naudas, un kā mēs par to varētu pārliecināties, slēdzot līgumu."

n

Cik sapratu, tad līgumā nav norādīts, kā tieši mākslinieki saņems atlīdzību.

Link to comment
Share on other sites

ugisn1989

tad jau veram draugiem.lv arī ciet :D

tur taču arī var embed video no youtube ielikt

Link to comment
Share on other sites

Kkads totaals nonsence, nevar video embed`od wtf? Man liekas tur cilvēki tajā organizācijā ir vai nu idioti vai arī par tādiem uzskata visus citus, jo kāda starpība, kur video tiek skatīts novilkts taču viņs tiek no youtube servera... ? :launs:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Tas bija drīzāk kā jautājums. Kā viņi mēģina pamatot savu prasību?

Viņi to vienkārši nevar pamatot, jo nevar pamatot ja nav pamata uzsktatīt ka bloga īpašnieks zog. Es te varu ielikt linku uz trakeri, bet nebūšu zaglis. Arī trakera īpašnieks nav zaglis. Tie cilvēki vienkārši nespēj atrast zagli šajā ķēdē un piekasās nepareizajam ķēdes posmam.

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Vēl neaizmirstam faktu, ka AKKA/LAA iekasē naudiņu par visiem materiāliem, bet izmaksā tikai tiem autoriem, kuri ar AKKA/LAA ir noslēguši līgumu. Uzminiet, kur paliek bezlīguma iekasētā naudiņa?

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Tu atkal nesaprati jautājumu. Es nevaru noskatīties to video, bet cik sapratu, tad tur tiek minēts kaut kāds pamatojums.

Link to comment
Share on other sites

un tā zoss kas tur muld. Besī man tādas. Pamatojums nav, bet noteikumus cenšas par katru varu uzstādīt.

Link to comment
Share on other sites

azarbaidzz
Palasīju Aigara saraksti ar Kaka/laka.

 

 

kur to pārējie var palasīt? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Tu atkal nesaprati jautājumu. Es nevaru noskatīties to video, bet cik sapratu, tad tur tiek minēts kaut kāds pamatojums.

Es arī video neesmu noskatijies (zini, zini kāpēc), bet esmu lasijis [nesaskaņota reklāma]s rakstu.

Nav pamatojuma aizliegt šādu darbību. Nu nav. Pamatojums būtu ja Aigars būtu youtube augšuplādes autors.

Link to comment
Share on other sites

ogre 69

Man patika, ka youtube ir nelegāli un, ja viņi nenoslēgs līgumu ar AKKA/LAA, tad arī viņiem būs sūdi. :lol:

P.S. un vispār internets Latvijā ir nelegāls, Internetam arī nav līguma...

Link to comment
Share on other sites

Istenībā varētu vienoties piespamojot lakka/laa pastkastītes ar kaudzi stulbiem jautājumiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Man patika, ka youtube ir nelegāli un, ja viņi nenoslēgs līgumu ar AKKA/LAA, tad arī viņiem būs sūdi. :lol:

/gar zemi :rofl:

Link to comment
Share on other sites

internets ir _JAUNS_ meedijs... un nelegāls [censored] dienas citaats :)

 

Vispaar tāds iespaids, ka nevis lietotāji izmanto normatīvo aktu trūkumu šajā sfērā, bet gan paši akka/laa, kā rezultātā piesūkušies cicim un tik zīž cik spēka...

Labāk lai pastāsta par to, cik viņi iekasē par autordarbiem ar kuru autoriem netiek slēgti līgumi un kur tā nauda paliek ...

 

Par to youtubi vispār 0.0... noslēgs ar youtubi līgumu, lai youtube beidzot var legāli darboties arī LV. ... PSC... Ja youtube gribēs viņi to laku nopirks un paverdzinās, varēs moderēt commentus zem video :)

Labots - hero
Link to comment
Share on other sites

Smirnoff

Fakts interesants. Video daudzsološs.

Hmmm... vai ieliekot saiti vizuāli noformejot to ar šā ārējā resursa ekranšāviņu, piemēram, inbox lv es nepārkāpju autortiesības? Manā lapā var apskatīt inbox lv dizainu! Bet dizains, loģiski, līdz ar tā radīšanas brīdi, ir tā radītāja intelektualais īpašums, kas ir aizsargāts ar autortiesībām...

 

Aizrakstīju AKKAi 2 e-pastus ar saviem sasāpējušajiem jautājumiem, tā, intereses pēc - ļa ļa. Varbūt kaut ko atbildēs... Un varbūt pat kaut ko interesantu atbildēs? :D

Link to comment
Share on other sites

superKrona

e-pastus ar parakstiem gan tad vajag. Tāpat vien spamot toč nav jēga.

Lielākas pūles prasa tomēr sagatavot papīra dokumentu, apdrukāt aploksnīti un nosūtīt, izmantojot "Latvijas Pasts" pakalpojumus.

Vēstules numurēt atbilstoši normatīviem aktiem. Ja kas netiks atbildēts kā vajag, varēsi cepties.

Link to comment
Share on other sites

Nez, vai ir iespējas iesūdzēt AKKA/LAA tiesā par autortiesību pārkāpumiem? :D Būtu salda ironija! :D

 

(Piemēram, viņi taču regulāri iekasē kaut kādas naudas par autoru darbiem, ar kuriem viņiem nav līguma. Tātad viņi pelna uz šo autoru darbiem, nemaksājot par to autoriem.)

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Saintriģējāt jūs mani. Atradu kur noskatīties to video.

 

Tā Agnese Kārše ir unikums - viņa ir gan neglīta, gan dumja! Kantoris nevar atļauties, par nelegāli savākto naudu, aizsūtīt savus darbiniekus pabeigt vismaz vidusskolu?

 

Licenzēt YouTube darbību Latvijā - tas bija kronis! :lol:

Link to comment
Share on other sites

tā ir valsts iestāde vai sia?

 

 

To Arča.

 

Nekad. Būs vienmēr cilvēki, kas mēģinās apjāt citus savas nezināšanas dēļ.

Link to comment
Share on other sites

Rokam nepareizā virzienā.AKKA/LAA padomes sastāvs: Māra Zālīte, Juris Petraškevičs, Valdis Rūmnieks, Ungars Savickis, Ēriks Hānbergs, Valdis Muktupāvels, Juris Kulakovs, Inese Paklone, Valts Pūce.Radošās inteliģences un atmodas laika pārstāvji, kuriem vara caur amatiem aizbāzusi mutes.

Link to comment
Share on other sites

locoone

Ha, radošā inteliģence... Arī inteliģencei gribās dzīvot Jūrmalā un braukt ar Lexus, vai vismaz X5...

Bet, ja par tēmu, tad pasaule, un viss ar to saistītai attīstās un iet uz priekšu daudz straujāk, nekā Latvijas ierēdņi tiek līdzi. Citur, kur šīs lietas (iespējams) jau ir sakārtotas tādas idejas ierēdņu prātos nedzimst, bet pie mums (kā parasti) "labu gribēdami", cenšas izvilkt no citu valstu pieredzes atsevišķus fragmentus, nemaz neiedziļinoties lietas būtībā kopumā.

Link to comment
Share on other sites

Rokam nepareizā virzienā.AKKA/LAA padomes sastāvs: Māra Zālīte, Juris Petraškevičs, Valdis Rūmnieks, Ungars Savickis, Ēriks Hānbergs, Valdis Muktupāvels, Juris Kulakovs, Inese Paklone, Valts Pūce.Radošās inteliģences un atmodas laika pārstāvji, kuriem vara caur amatiem aizbāzusi mutes.

 

Ak tad šitiem sakārojās būt vijolniekiem.

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Sorry, bet šo apšaubāmo "radošo intelbeņķu" atrašanās padomē neattaisno darbinieku (un visas iestādes kopumā) nekompetenci.

Link to comment
Share on other sites

brutalis-vertikalis

[q]Par mūsu pārstāvēto autoru darbu izmantošanu AKKA/LAA Jums piedāvā noslēgt līgumu vai arī izņemiet mūzikas skaņdarbus no interneta mājas lapas http://www.karlis.ievins.lv.[/q]

un

[q]Interneta mājas lapā http://www.karlis.ievins.lv var noklausīties AKKA/LAA pārstāvēto autoru mūzikas skaņdarbus, par kuru ievietošanu interneta mājas lapā ir jāslēdz licences līgums.[/q]

 

Tā kā mājas lapā pats autora darba kontents nemaz neatrodas, tad par šiem melīgajiem apgalvojumiem pašus Lakas Kakātājus var iesūdzēt tiesā. Tāds būtu mans ieteikums - sameklēt normālu advokātu un izdrāzt tos gudriņus.

Link to comment
Share on other sites

janis888

vienkārši riebjas, cik vēl mūs grib ierobežot, un par to ka Youtube darbību Latvijā grib licenzēt, tas vispār ir trakums... Tad jau sanāk ka bez naudas neko jaunu ne redzēsi ne uzzināsi, varēsi tik skatīties televizoru kur katru gadu vienas un tās pašās filmas vien maļ, nešaubos ka par to drīz naudu ar prasīs.

Link to comment
Share on other sites

brutalis-vertikalis

Paskatījos videoziņu - nu bāc! Lakas Kakājošā iģiotina. Kāda škirba ka embendoto video var noskatīties tādā un tādā vietējā lapā, ja reāli kontents atrodas citur?? Vot pasakiet man, kad jūs klausāties interneta radio, kur skan mūzika? Jūsu datorā, taču! kad jūs klausāties parasto radio, kur skan mūzika? Jūsu rādioaparātā un tas pats ar televīziju. Tad jau pēc tās doršas loģikas sanāk ka arī klausoties radio mums visupirms jāpērk attiecīgo autoru klausīšanās licence. :)

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Kā sacītu biedrenes Okolokolakas meita: "Varētu padomāt.."

Labots - Bonifācijs
Link to comment
Share on other sites

azarbaidzz

par gaisu tulīt ar būs jamaksā, jo kād s uz attiecību un ķīmisko elementu tabulu, pieteiks auttortiesības >.<

Link to comment
Share on other sites

Peleecis

Kā tur Kulakovam bija tā dziesma ? Iz Veidenbauma (nez vai autortiesības jams ir apmaksājis? ) Kretīni dejo dienu un nakti , es tik stāvu uz situ takti . Komplimenti smaržo kā spirts - cik labi jums sanāk , cik solītis tvirts !!!.

Nu tak kā no bībeles :). Bet par tēmu - šajā valstī drīz būs deficītā metāla varžbļodas , lai aizsegtu savu pēcpusi , no visiem izdrāzt kārotājiem . Krieviem tāds aņuks ... nu jau diemžēl par Latviju . Kak živjote rebjata ? nuuu , kak v kurjatnike ./ a kak eto , kak v kurjatnike ? / nu eto tak - gde tebja poimajut , tam i vy....but ... Tieši tā es patreiz arī jūtos . Nupat atgriezos no zemesgrāmatas nodaļas , kur domes telpās ievietotā banka , par maksājamo valsts nodevu - divi lati , savāca komiisijas naudu - DIVI LATI . Tb 100% ....!!!

Mani šai zemē nekas vairs neizbrīna ... diemžēl .

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...