Jump to content

HDMI vads


Larijssene
 Share

Recommended Posts

Nu ir tada lieta ka man DVI -- HDMI vadam ir noplisis tas stekeris HDMI galaa, palikusi tikai tie kontakti! nu itkaa jau vinju to stekeri (nemaaku pat istaastiit kaa vinju nosaukt) var uzlikt atpakalj un visi tie kontaktini salec atpakalj vietaas, bet taapat vins jau neturaas tur klaat! nu es gribu zinaat vai kautkur vinju var sataisiit?

 

un aaraa arii negribu mest, jo vads ir kaadus 15 metrus gars un daargi izmaksaaja!

Link to comment
Share on other sites

izolācijas lente nelīdz?

Link to comment
Share on other sites

Larijssene
izolācijas lenta ? nu dārga jau nav.

 

 

nee es to iepriekseejo komentaaru biju domaajis prieks, Prime! un ar izolaacijas lentu liekas nekas nesanaaks, jo tas bleciits jau pats kautkur iekspusee liekas arii ir bijis pielodeets! :(

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka noteikti var sataisīt un noteikti diezgan viegli. Tā domāju tāpēc, ka esmu argusā redzējis pārdošanā vienkārši tos HDMI un DVI štekerus bez vada, tātad skaidrs, ka kāds viņus stiprina vadam klāt :)

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka var sataisīt, vajag vien lodāmuru un rokas, kuras aug no pareizās vietas.

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

nu jaa, bet es ar lodeesanu esmu uz tu juus!!! :D

Labots - Larijssene
Link to comment
Share on other sites

HDMI stekerī daudz maziņu kontaktiņu. Salodēt vai ko salīmēt būs pagrūti ja nemāk labi lodēt. (es neņēmos lodēt hdmi vadu, kaut ar parastajiem video/audio vadiem tieku bez problēmām galā)

 

Iespējams ka kādā elektronikas darbnīcā varēs pārlodēt to štekeri un tas būs lētāk, kā pirkt jaunu vadu.

 

Īstenībā no aparaksta pagrūti saprast kas štekerī ir salūzis - būt labi, ja būtu kāda bilde - tad iespējams kāds spētu ieteikt kā vienkāršiem līdzekļiem salabot.

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

jaa tiesi taa, nu ja to var nosaukt par galvu! es jau iisti nezinu kaa katru detalu sauc! nu vot taa galva arii ir noluuzusi, bet visi tie mazie stieniisi ir vesali! taa galva pat ir ne noluuzusi bet izmaukusies aaraa!

Link to comment
Share on other sites

Nu tad meklā meistaru, gādā Rīgas darnīcā kurš labi lodēt māk, varbūt N_C kaut ko var palīdzēt, varbūt viņš zinās kādu meistaru.

Link to comment
Share on other sites

Vai ir jēgas bakstīties, ja jauns vads maksā 5-7 Ls ( Argusā) . Jēga tik tad, ja pats draudzējies ar lodāmuru, a tā... laiks arī ir nauda.

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

15 metru vads DVI uz HDMI maksaa 5ls? kur kas taads redzeets, es pirku pa 25 ls sito vadu!

Link to comment
Share on other sites

Nu , ja tik gars, tad jau jā. Parastie, 1.5-3metru, tie gan ir lēti. Atliek meklēt meistaru. Paši, tie štepseļi, Argusā 3,5ls + cilvēka darbs uz kādiem xLs

Link to comment
Share on other sites

rememberme

Tak vai tad bija gruuti kaadu fotku kaut ar telefonu uztaisiit, lai mums te laukjiem buutu priek6stats kaa tev taa 6aize izskataas ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tāda lieta pieslēdzu LTC digitālo tv ar SCART kabeli,dekoderam ir HDMI izeja,vai ir jēga pirkt HDMI vadu,vai ja saslēgs tv un dekoderi (Motorolla 1910) ar HDMI vadu attēla kvalitāte uzlabosies.Pašlaik salīdzinot virszemes digitālās tv bilde ir labāka nekā LTC caur SCART.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...