Jump to content

Par Windows 7


Guest
 Share

Recommended Posts

Lieta sekojoša, izmantoju foobar2000, izmainīju setingos dažas lietas protams spiežu apply un ok, bet ja foobar aizver ciet un pa jaunam ver vaļā visas izmaiņas pazūd. Ir kādam idejas kālab tā? Foobar versija 0.9.5.2.

Link to comment
Share on other sites

1. Kāpēc lieto tik vecu versiju? Ja nekļūdos, tad arī man versijai < 9.6 bija problēmas ar konfiga saglabāšanu.

2. Kur tiek glabāts konfigs - lietotāja profila direktorijā, vai programmas direktorijā? Vai uz abām direktorijām ir vajadzīgās tiesības?

Link to comment
Share on other sites

Izdevās, paņemot run as administrator, thx! Bet kā ir, ja es gribu kaut ko izmainīt uzstādījumos programām, tad man ikreiz verot programmu ir jāpalaiž kā run as administrator? Tik vecu versiju lietoju, jo tā ir beidzamā kura spēj normāli sadzīvot ar panelsUI.

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām viss apmierina, tikai nekādīgi nevaru piedabūt pie dzīvības skaāns karti (SB0220). Ir izmēģināti visi veidi ko atradu netā, visi draiveri, nekas nelīdz. Tjipa ieinstalē, un rāda ka ir ok, bet nekas galu galā, neskan.

 

Varbūt kāds var izlīdzēt? Vai arī, kādas skaāns kartes lietojam, moš ir kāda lētāka, ko varētu iepirkt, lai nav lieki jāčakarējas.

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Sveeiki. ;)

Kads lapss cileks varetu ieteikt kur man nemt draiveriti uz wind 7, prieks wirelesa :)

lakam man tas rokeles galigi likas jo otro dienu jau roku bet neka :(

wirelesis man ir --->

 

DELL wireless 1450 dual-band (802.11a/b/g) usb 2.0 adapter

 

butu looti pateicigs ja izledzetu, parejos atradu skanu video un tt bet svarigakais neta draiveris nuy nekadigi nav atrokams :))

Link to comment
Share on other sites

Sveeiki. ;)

Kads lapss cileks varetu ieteikt kur man nemt draiveriti uz wind 7, prieks wirelesa :)

lakam man tas rokeles galigi likas jo otro dienu jau roku bet neka :(

wirelesis man ir --->

 

DELL wireless 1450 dual-band (802.11a/b/g) usb 2.0 adapter

 

butu looti pateicigs ja izledzetu, parejos atradu skanu video un tt bet svarigakais neta draiveris nuy nekadigi nav atrokams :))

Pameegini sos draiverus, bet pirms tam paarstarteejot datoru spied F8 un izveelies Disable Driver signing enforcement. Opcija atrodas tur pat, kur Safe Mode. Tad, kad windows 7 ir ielaadeejies instalee draiveri.

 

http://support.dell.com/support/downloads/download.aspx?c=us&cs=19&l=en&s=dhs&releaseid=R115320&SystemID=LAT_PNT_PM_D600&servicetag=&os=WW1&osl=en&deviceid=9110&devlib=0&typecnt=0&vercnt=10&catid=&impid=&formatcnt=1&libid=5&typeid=-1&dateid=-1&formatid=-1&fileid=152054

Link to comment
Share on other sites

Jau mēnesi darbā lietoju Win7 Enterprise evaluation režīmā. Sakiet ko gribiet, es galīgi nebiju Vistas fans, bet šoreiz maikrosofts ir trāpījis tieši acī. Ir ātrāk un ir ērtāk. Ja vēl izrādīsies taisnība runām, ka Home Edition varēs pie mums par ~30Ls nopirkt, samaksāšu nedomājot, jo šobrīd lietotais XP tomēr ir oldskūls daudzejādā ziņā.

Labots - Wombats
Link to comment
Share on other sites

i-bizness

Man uz C diksa staav gan XP, gan seven! :) Tas ir reaali!!! :) jebkuraa laikaa var parslegties ja uz viena vai otra kas neiet vai gljuko :)

Link to comment
Share on other sites

Pag, Windows 7 taču ir iebūvēvēta XP mode, kas principā nozīmē, ka jau iekš paša 7 ir iekšā pilnībā funkcionāls XP, ko izmantot, ja ir nesavietojamas programmas. Reāli ērti visādiem veciem, vairs neatbalstītiem grāmatvedības softiem, piemēram.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Reāli ērti visādiem veciem, vairs neatbalstītiem grāmatvedības softiem, piemēram.

Tāda tipa softiem parasti DOS emulācija/savietojamība prasās , pie tam viņiem pie LPT porta pa taisno tikt gribās .

Link to comment
Share on other sites

Kāds ir pamēģinājis Win7 uz mazajiem netbukiem (9" vai 10"EEE Pc tipa) uzlikt? It kā netā ir info, ka būšot arī speciāla netbuku versija, bet nekādu specifikāciju neatrodu.

Link to comment
Share on other sites

Jautājums kādu versiju labāk ņemt x64. vai x86.?

 

p.s. Galīga versija ir iznākusi?

Link to comment
Share on other sites

Nu pašlaik jau sāk parādīties, tik vēl OEM versijas. Tādu tīru vai to family pack, laikam, neredzēt vēl ilgi.

Link to comment
Share on other sites

Ir ir, jau vairākos veikalos redzējus, visas lielās datorbodes jau piedāvā, vienīgi LV versija būs tik no 31. oktobra, ja nu kādam vajag ne sev, bet mammai ;)

Link to comment
Share on other sites

Jautājums.

 

Nekad neesmu taisījis upgrade. Kā tur īsti ar to lietu ir? Man ir Vista Ultimate 32bit. Gribētu upgrade uz Win 7 home premium, bet 64bit. Es saprotu, ka tam būs nepieciešams clean install, tā nebūtu problēma. Tas vispār ir iespējams?

 

Labojums: Vai iegādājoties upgrade ir jāpievērš uzmanība 32/64bit versijai? Vai jebkurš upgrade disks iekļaus sevī abas versijas?

Labots - Bono
Link to comment
Share on other sites

Nojaušu, ka ģimenes paka un upgrade par 30Ls iekš LR būs pieejama tikai pēc latviskotā W7 iznākšanas 31 oktobrī...

Link to comment
Share on other sites

Lattelecom bodēs upgreids uz 7 Home Premium dabonams pa 34,99 Ls

Link to comment
Share on other sites

Kādi ir upgrade nosacijumi, jānes oem dators vai pirkuma apliecinoši dokumenti? Pats Rīgā atgriezīšos ne ātrāk kā pirmdien.

Link to comment
Share on other sites

Vai vērts instalēt Windows 7 vai arī līdz martam var droši lietot RC versiju?

 

Reāli ir kādas būtiskas atšķirības?

 

Vai RC versijas lietotājiem būs pieejami atjauninājumi.

Link to comment
Share on other sites

J.K.jr.bad.

Programmas strādā un instalējas stipri vien ātrāk uz WIN7, bet man ir viena cita problēma. uzinstalējot spēles uz WIN7 ieejot spēļu menu, kursors rotē pa apli. jāmēģina uz laimi trāpīt pareizajā izvēlnē. internetā nevarēju atrast problēmas risinājumu. varbūt biju nepareizi formulējis to. varbūt kāds zin risinājumu?

Link to comment
Share on other sites

zebieksterc

rinkveida kursors(tas kas zila krasa) nozime tikai to ka dators doma, apstrada vajadzigo info. Ja tas ilgi nepazud, tad ta varetu but problema vai ari datorins ir pavajs.

Link to comment
Share on other sites

kā ir ar to OEM versiju, teorētiski jā to pārdod tikai ar jaunu datoru,

bet reāli veikalā es varu nopirkt OEM ? nepērkot visu jaunu PC

piemēram viens molex kabelītis skaitītos

jo zinu kad US veikalā tu vari dabūt OEM versiju nopērkot k-ko no dator komponentēm

bet kā ir mūsu valstiņā ?

Link to comment
Share on other sites

Mūsu valstī OEM Windozu var dabūt tikai kopā ar pilnvērtīgu datoru, kas ir CPU, MB, RAM, HDD un PSU

Link to comment
Share on other sites

Varbūt ir informācija, kad varēs Win7 validēt, lai pārliecinātos par tā autentiskumu un naktīs varētu mierīgāk gulēt.

Link to comment
Share on other sites

Pastāstiet man, durakam, kā manuāli uzinstalēt Windows 7 MUI failus?

vajag vēl atbildi? Vlite to prot darīt, vismaz 7 RC instalācijā spēja iebāzt iekšā valodas.

Labots - Mml
Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Zajka - validācijai būtu jāstrādā, sākot ar oficiālo relīzes datumu..Cik zinu, gan RC, gan arī versijas, kas dabūtas caur MSDN AA varēja validēties jau vasarā.

Link to comment
Share on other sites

Zajka - validācijai būtu jāstrādā, sākot ar oficiālo relīzes datumu..Cik zinu, gan RC, gan arī versijas, kas dabūtas caur MSDN AA varēja validēties jau vasarā.

 

 

Nu it kā jau nevalidējas gan caur http://www.microsoft.com/genuine/Windows7/Windows7Validation.aspx.... utt, skaists apraksts par oriģinālas programmas priekšrocībām vien ir redzams. Un arī pirms tam tur nebija validācijas iespēju, vien paziņojums, ka 7 pagaidām nevalidējas.

 

Bet tas ka datorā ir dabonama Genuine zīmīte un uzraksts ka Sistēma Windows ir aktivizēta, vēl neko nenozīmē, jo to nevar pārbaudīt.

 

Tas ir tikai teorētisks jautājums!

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā, šonakt es pačakarējos ar to MUI, jo vLite ar viņu atteicās strādāt. Nu bet, mydigitallife.info atradu instrukciju kā tas darāms ar rokām, it kā nostrādāja. Linku vajag meklēt?

Link to comment
Share on other sites

Varbūt ir informācija, kad varēs Win7 validēt, lai pārliecinātos par tā autentiskumu un naktīs varētu mierīgāk gulēt.

 

 

Tātad pagaidām par Validāciju zinātne klusē...

Link to comment
Share on other sites

Izliecies

Kur Windows 7 var apluureet, kaadus draiverus shis sainstaleejis? Vrogje skanja ir, nets iet, bet nezinu, no kurienes un kaadus draiverus shis raavis. :)

Link to comment
Share on other sites

šamais man nu nekādīgi negribēja ņemt pretī Intel® AHCI/RAID draiverus. atmetu ar roku 0-tajam , liku bez. it kā viss ok . jauki, viss kustas,izņemot

otru video. izdomā man paziņot, ka man nafig nevajag 2video, sistēmai pietiek ar vienu, un pie nākošās sistēmas palaišanas vienu izrubīšot. nu dies ar viņu - nodomāju. uzliku ati draiverus, restartēju - un toč nav vienas video. tādi jociņi. nu bet risinājumi ir. vienīgi dīvaini, ka viss caur pēcpusi jādara.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...