Jump to content

Interesanti. Faktiski, zibeniigi pazuda mans posts.


diegs
 Share

Recommended Posts

Jautaajums pavisam vienkaarshs - vai forumaa nedriikst posteet angliski? vai varbuut man shis teksts ir jaapaartulko un tad latviskais variants jaaliek iekshaa, koa? taadaa gadiijumaa vareetu pieprasiit, lai programmeshanas sadaljaa arii viss tiek tulkots latviski... :p

Link to comment
Share on other sites

q64silver
foruma pamatvaloda ir Latviešu, tātad arī ziņas jāraksta latviski (ja citas iespējas nav, tad arī LV translitā, garumzīmes/mīkstinājuma zīmes aizstājot ar dubultburtiem). Aizliegts postēt kirilicā vai citas valodas translitā.

 

... teorētiski... kā jau ar visu LV likumdošanu...

Link to comment
Share on other sites

http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=49410

 

foruma pamatvaloda ir Latviešu, tātad arī ziņas jāraksta latviski (ja citas iespējas nav, tad arī LV translitā, garumzīmes/mīkstinājuma zīmes aizstājot ar dubultburtiem). Aizliegts postēt kirilicā vai citas valodas translitā.

 

 

L-A-T-V-I-S-K-I? Vai es pareizi sapratu? Ceru, ka, nē!!! Pretējā gadījumā tā vien gribas norādīt uz BOOT.LV rakstos, ziņās utt. izmantoto LATVIEŠU valodu, ko ir visai grūti, maigi sakot, saukt par literāri pareizu valodu. Katrā ziņā, tā NAV pat tik pieņemama, lai kautvai uzdrošinātos te kādam bāzt acīs, par tās vai citas nelatviešu valodas izmantošanu. Nelecieties!

 

Un tagad no loģiskā viedokļa: vai bieži ir gadījies sastapt no latviešu uz krievu vai no krievu uz latviešu valodām pārtulkotas anekdotes vai teicienus, kuri saglabā savas oriģinālvalodas oriģinalitāti attiecībā pret tematu? Ir lietas, kuras NETULKO un netulkos nekad! Vajadzētu taču tik vienkāršu lietu saprast uz pieņemt kā divi reiz divi IR četri, nevis sarēžģit dzīvi ar absurdu uzstājību, ka 2x2 tomēr ir pieci. ;)

 

Ok, ok! Es saprotu, ka kirilicā postēt tiešām būtu nekorekti, bet kā gan var atšķirt citas valodas, kura izmanto latīņu alfabētu, translitu? Tad jau vārds FORUMS arī ir galīgi garām, jo, redz', latviešu valodā tam ir atbilstošs vārds DISKUSIJA (vai, ja labāk patīk DISKUSIJAS VIETA), bet - nu, taču!!! Arī diskusija nav latviešu vārds - tas ir APSPRIEŠANA. Tad jau pareizi būtu nevis BOOT.LV FORUMS, bet SAKNĒŠANA.LV APSRIEŽU VIETA. :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kur ir problēma? Ir daudz ārzemju forumi, kur var postēt visādās citādās valodās. Var citātus likt citās valodās, bet nu pašam postam jābūt tādā valodā, lai visi saprastu, par ko vispār ir runa.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Beidz cepties par štruntiem, citādi riskē atrauties no mūsu jaunajiem, centīgajiem moderiem kādu vārnu par šausmīgu noteikumu pārkāpumu, respektīvi moderu rīcības apspriešanu. :)

 

Kaut gan no otras puses - dažiem, nu jau bijušajiem, moderiem gan pašiem bij paradums postēt milzīgus palagus krievu valodā... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Beidz cepties par štruntiem, citādi riskē atrauties no mūsu jaunajiem, centīgajiem moderiem kādu vārnu par šausmīgu noteikumu pārkāpumu, respektīvi moderu rīcības apspriešanu. :)

 

Kaut gan no otras puses - dažiem, nu jau bijušajiem, moderiem gan pašiem bij paradums postēt milzīgus palagus krievu valodā... :mrgreen:

 

 

/me ierēc! un konkrēti, jo, KAD ES ŠEIT BIJU MODERS, TAD MĒS UZTURĒJĀM FORUMU KĀRTĪBĀ, nevis piekasījāmies ar šāda veida muļķībām, sak - palasi foruma noteikumus, tad zināsi, kādā valodā jāraksta. woi woi woi, es čurāju karstu, vai zinies... :D

 

Forumā ir kaudzēm citas lietas, kas vairāk prasās pēc kartības un noteikumu ievērošanas. Lūk, arī rezultāts - jaunie datoriķi nejēdz pat googlē lietas apskatīt, jo tur taču viss angliski. WO stulbā google.lv - automātiski netulko atrastos rezultātus normālam latviešu džekam saprotamā latviešu valodā.

 

Man, goda vārds, pajāt, vai mani izbanos no šejienes vai nē - tāpat pietiekami reti te apgrozos. Uzmočīt savu identifikāciju no kāda cita servera un palaist feiko IP un MAC... Weee, tas būtu stulbi... vai ne? :p

 

Kur ir problēma? Ir daudz ārzemju forumi, kur var postēt visādās citādās valodās. Var citātus likt citās valodās, bet nu pašam postam jābūt tādā valodā, lai visi saprastu, par ko vispār ir runa.

 

jā, jā! tev, vecais, taisnība! ;) /me ir, vinkārši, stulbs... un tādēļ man ir labi! :p

Link to comment
Share on other sites

Autor, labāk padzīvo kādu laiku ilgāk šeit un tad sāc pieprasīt savus likumus un pantus, ne pa velti noteikumi tika pārkāpti. Kā arī šo tēmu esi ievietojis nepareizā sadaļā.

 

...KAD ES ŠEIT BIJU MODERS, TAD MĒS UZTURĒJĀM FORUMU KĀRTĪBĀ...

Šitas jau izklausās pēc vecā labā D_L :mrgreen: Bet nu ja tā nav, tad autors tiešām ar galvu ieskrējis ne tai stabā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...