Jump to content

Velosipēda drošība pret zādzību


_dunduks_
 Share

Recommended Posts

Tā kā šodien strādāšanas prieks nav atnācis, tad paBeztēmešu vēl.

 

Lieta tāda, ka pavasaris nāk ar joni virsū un labrāt gribētu atsāk pārvietošanos par rīgu ar velosipēdu. Tipa lēti un veselīgi. Bet nevēlos, lai arī manu otro velosipēdu kāds nariks, vai cits kretīns to nozagtu. Tā man jau vienreiz sanāca, ka nozaga pieķēdētu velosipēdu :sad2: (te nu viss lētums arī beidzās). Pie tam pieķēdēts bija ar 6 mm dzelzs ķēdi.

Tāpēc tagad gribu kādu stiprāku aizsardzību un iedomājos par kaut ko līdzīgu celtniecības armatūras ķēdei. Vai tādu kaut kur var uzlocīt?

Varbūt jums ir kādas reālas (un nevis utopiskas) idejas pret velosipēda zādzību?

Ja to visu varētu ierakstīt ~30 Ls budžetā, tad būtu pavisam labi.

 

spam on!

Link to comment
Share on other sites

kāpēc gara, ja vienu līdzīgu man jau pārknieba kā špicku ©(emīla nedarbi)

 

...veca hardcore kale.

kas šitas tāds ir?

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

ķēde pārkniebšana max 30 sekundes ;)

 

Vija tāds metāla stienis salocīs U veide formā un 2 dalus savienoja ar slēdzeni, tas skaitās pats drošākais veids. Lai to dabūtu vaļa pieredzējušam cilvēkam vajagot vismaz 30 min. Bet maksā arī labi

 

Par šādām runāju

http://www.ff.lv/other/sports/brilles/Trel...BS_400_108-203L

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
ķēde pārkniebšana max 30 sekundes ;)

 

Vija tāds metāla stienis salocīs U veide formā un 2 dalus savienoja ar slēdzeni, tas skaitās pats drošākais veids. Lai to dabūtu vaļa pieredzējušam cilvēkam vajagot vismaz 30 min. Bet maksā arī labi

Kniebējs, [cenzēts], ej tu pārknieb rūdita tērauda ķēdi kurai posms ir divu pirkstu biezumā.

U slēdzenes ir mēsli, neizpīsi tu to cauri ratiem.

Link to comment
Share on other sites

Ieliec džīpīes raidītāju :grin:

 

Es arī par to domāju, lietiņa jau laba. Ja dārgs velisopēds tad ir vērts tādu uzstādīt. Pats uztvērējs ir jāiebūvē riteņa rāmī lai nav viegli pamanāms.

Link to comment
Share on other sites

Veļuku uz pleca un stieb uz darba kabinetu :) Būs papildus fizkultūra.

Link to comment
Share on other sites

Šādi "kadri" ar palikušu riteni pie staba, var ikdienā sastapt visai bieži staigājot pa Dublinas (un droši vien citu pilsētu) ielām. Tur šie pakavveida drošības līdzekļi ir īpaši izplatīti.

Link to comment
Share on other sites

...ej tu pārknieb rūdita tērauda ķēdi kurai posms ir divu pirkstu biezumā...

cik tāda ķēde metrā sver? un kur tādu var nopirkt?

 

..bet sāls ir tur ka garu ķēdi var izlocīt n-tās reizes cauri ratiem ...doma prasta - reti kurš zaglis būs ar mieru veltīt 3-5 minūtes knaibīdams ķēdi nost ...

Godīgi sakot es arī neesmu ar mieru veltīt 5 min, lai piedabūt savu velosipēdu pie braukšanas :)

 

ko tauta saka, ja es pats nopērku garu vītā metāla stiepli un kaut ko uzpinu apmēram 15 mm diametrā?

Domāju, ka tāda aizsardzību būtu teizgan elastīga, bet kā ar drošību?

 

gps raidītāju iemontēt rāmī? c'mon. nav tik vienkārši kaut ko iemontēt rāmī. Ja iemontēsi, tad barošanu viņi noēdīs ~48 h laikā + ja velospēdu iedzīs kādā telpā, tad tas vairs nav nekāds gps, bet dārga un neizmantojama elektrorotaļļieta.

+ vēl mēneša abonēšan. šis atkrīt.

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

Dzīvojam mēs tehnikas laikmetā, kad vairs jps raidītāji nemaksā dārgi un ir mazi izmēros, tikai iemontēt to vajag rāmī, vai tā lai neredz.

Ārzemēs tas jau darbojas.

Link to comment
Share on other sites

vilhelms.meisters

Visu vasaru strādāju par velokurjeru. Ķēdes gadījās lietot visādas, arī cenā ap 10 ls, bet pārsvarā 90% laika lietoju šādu- http://www.ff.lv/other/sports/brilles/Trelock_MS_405_100-10

 

Nekādus zagšanas mēģinājunus nemanīju, bet ritenis bija pavecs un visai nojāts.

 

Pakavi man personīgi nepatīk, jo forma neērta, motorollerim nevar lietot..

Link to comment
Share on other sites

Iekš NL iesaka lietot divas dažāda tipa atslēgas uz velo. Parasti viena U-veida atslēga (pa kādiem 40 EUR) + ķēde (arī vismaz pa kādiem 30 EUR) un miers. Pirms pirkšanas gan vajag nedaudz pagūglēt, jo pat tādam +/- normālam ražotājam kā AXA ir pāris viegli laužamas atslēgas pārdošanā.

Link to comment
Share on other sites

Dzīvojam mēs tehnikas laikmetā, kad vairs jps raidītāji nemaksā dārgi un ir mazi izmēros, tikai iemontēt to vajag rāmī, vai tā lai neredz.

dod kādu linku, lai varu novērtēt barošanu. Jo mazāks raidītājs, jo mazāks darbības ilgums, bet mainīt beterijas katru dienu ņe ahota.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Visu vasaru strādāju par velokurjeru.

Tagad visi kopā uz trīs, četri - wooow!

Pajautā viedokli cilvēkiem kuri par velokurjeru strādā 10+ gadus ar pietiekami lielu zādzību pieredzi ko viņi domā par tiem mēsliem.

Ka mazu hintu minēšu - rūdīta terauda resnu govs ķēdi var parzāģēt, pārkniebt pat hidraulika nespēs. Un pat ja pārzāģesi, kas protams radīs klātesošajos pietiekami lielu interesi par notiekošo, izpīt to ķēdi ārā nebūs tik ātri kā aizmest krūmos pārkniebtu U slēdzeni.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi drošs risinājums nebus neviens...

Var parkniebt, parsaldēt... ieliet līmi slēdzene, lai atstātu velo pa nakti.. u.t.t.

 

Bija youtuba video kur pro zaglis ar visām sledzenēm līdz 1 min. tiek galā...

 

Tak ir atkarīgs no tā cik zaglis sagatavojies....

Link to comment
Share on other sites

...ja es pats nopērku garu vītā metāla stiepli un kaut ko uzpinu apmēram 15 mm diametrā?

Domāju, ka tāda aizsardzību būtu teizgan elastīga, bet kā ar drošību?

Man joprojām aktuiāli, ko domājat par šo ideju?
Link to comment
Share on other sites

Kasparz jā govs ķēde ir laba, tikai slēdzenei arī jābūt tik pat labai ;) nu i sameklē to...

Link to comment
Share on other sites

viglbaldins

par ķēdēm runājot aizdomājos varbūt shrotā var dabūt moča piedziņas ķēdi (tipa tā kas ripuli griež) - viegla un dabūt pushu ļoti grūti...

Link to comment
Share on other sites

Mana recepte : Rollera ķēde - tiek izvilkta caur priekšējo riteni un rāmi un saslēgta + U veida kaltā atslēga caur pakaļējo riteni un arī caur rāmi un ap kādu stabu.

Ikdienā - tā ķēde ap stūri, a U veida atslēga mugurenē vai pie rāmja.

 

Tā vismaz es rīgā savu ~500 ls vērto veļõnu nebaidos atstāt, lai gan tāpat pasargāt ar īsti nevar. ( vienreiz viens lops, kad nevarēja atlauzt no staba nost manu riteni, centās to apčurāt, bet norāvās no muguras pa galvu ar manu U veida atslēgu.

 

p.s. Summa, ko iztērējo majoru riteņu bodē ~ par rollera ķēdi ~ 15Ls un tas pats par U veida atslēgu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Es taču teicu, vecu hardcore kali. Kas nav saprotams? Loģiski, ka lētie šenžjeng brīnumi der tikai smukumam.

Link to comment
Share on other sites

es arī siltajā un sausajā laikā no auto pārsēžos uz velo- labākais risinājums - neatstāt bez uzraudzibas,es velo visur stiepju līdzi - sporta zālē, darbā pie sētas iekšējā teritorijā.

Link to comment
Share on other sites

Es taču teicu, vecu hardcore kali. Kas nav saprotams? Loģiski, ka lētie šenžjeng brīnumi der tikai smukumam.

pirmais rezultats no google:

Kali is a round, sexy ebony slut with big natural tits and a huge black ass. She's sucking on a huge black
Link to comment
Share on other sites

es savā laikā mopēdu (veco krievu) slēdzu ar ķēdi no augstkāpēju montieru drošības jostām. Daudz kvalitatīvāka, izturīgāka, drošāka par govs ķēdi. Maitas nospēra... ne jau mopēdu, bet ķēdi. Mopēdu atstāja...

Link to comment
Share on other sites

1) -nekāpt nost no velo

2) -neatstāt pieķēdētu tumšos nostūros, kāpņutelpās utml. (lai gan bij jauks films kur džeks gaišā dienas laikā, uz cilvēkpilnas ielas zaga pats savu velo, isbezkaunīgākajos veidos, neviens garāmgājējs neiejaucās, ja nemaldos, pat menti neraģēja)

3) -piestrādāt pie velosipēda dizaina, lai tas ir melns, pelēks, neuzkrītošs pēc skata, lai nespīd jau pa gabalu

4) -dārgās atslēgas ir naiva cerība - U nāk vaļā ar brangu cirvja uzsitienu, troses pārkniebj, utt utt. izdevīgāk paķert goveni ar normālu piekareni.

5) -kā jau te ieteica - pamatīgs piņģerots, 10m gara ķēde, 5 atslēgas - ilgi slēgsi ciet - ilgi arī zaglis dabūs ķimerēties. bet ilgi šiem ķimerēties nepatīk - tāds ir dabas likums.

6) -ievies divus velosipēdus - vienu cenā virs ~500Ls priekš nopietna velosporta (no kura nekad nekāp nost), otru normāli ripojošu ~>150ls ar ko vizināties pa pilsētu uz darbu, bodi, ķinīti utml :) (jo netikai tev mazāki zaudējumi ja gadienā nozog, bet arī zaglim neatmaksājas lētu velo zagt)

Labots - Varonis
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Ko vispār gudri laist siltu par to, ka pārkniebt var visu, un ko nevar pārkniebt to var sazāģēt, u.t.t - veļukus pa lielākajai daļai sper garāmejot vai arī ja tas neprasa vairāk par pāra minūtēm (tad ja zaglis ir nopietni sagatavojis un no rīta izgājis ar domu nospert veļuku(s) un attiecīgiem instrumentiem).

Nopērc līdzīgu slēdzeni tai, ko ieteica Vilhelms pa 33 ls un kad slēdz pie kāda staba, normālas sētas vai jebkā cita, tad ver caur rāmim. I viss. Mož ja nu galīg nav slinkums, tad papildus vari izvērt car rāmi un aizm. ratu kautkādu otru ķēdi. A tie, kas izver to bešenno cilpu caur priekšējo ratu un tad acis pārgriezuši brīnās, ka rāmis aizgājis, bet rats palicis - par to idiotismu vispār nav ko teikt.

Nu ja gribēs zagt, tad nu nospers tāpatās, nekādas \m/ \m/ kosmosa tehnoloģijas tāpat nepalīdzēs. Vienkārši vajag mēģināt nodrošināties pret lielumu iespējamiem gadījumiem.

Link to comment
Share on other sites

Man draugam velisopēdu nozaga kad šis veikalā bija iegājis, tikai nezinu kāda viņam slēdzene bija. Nebija jau nekāds krutais modelis, bet zog tāpat.

Link to comment
Share on other sites

Visi te runā, ka baigi zog velo, tad jau man pājušovasar reāli paveicās, braukājos ar velo pa Jūrmalu, sadomāju ieskret RIMI, ķede kaaraajaas piesleegta, bet atsleega lidzi ta nebija, domaaju: ai gan jau, iegaaju veikalaa uz kaadaam 15 min, iznaaacu, velo staav kaa staaveejis! ;) Velo bija taads ne jauns, ne arī baigais lūznis - normaals, bet galvenais ne mans, nozagtu nebuutu patiikaami. Iesaku kaadam pameeginaat asas izjūtas garenteetas, staigaajot pa veikalu, domaaju iznaakshu bus vel velo vai nebuus vairs, vareeja jau arī kaut kaadi siikie tapat prikola peec panemt! :D

Labots - QureXs
Link to comment
Share on other sites

Ieliec vecu mobilku rāmī, kura zvanīs tev brīdī, kad riteni spers vai arī pats uzzvanot noskaidrosi, kur atrodas(bāzes stacija ) un paklausīsies kas notiek apkārt. Info PM

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...