Jump to content

Kā pieslēgties kādam WIFI pa kreiso


arcuss
 Share

Recommended Posts

Nesen pārvācāmies uz jauno māju, bet tajā nav neta, bijām Lattelekom klienti, taču tie atteicās mums tur ievilkt netu pa velti un prasija astronomisku summu. Redzu ka kaimiņiem gandrīz visiem ir WIFI antenas, noskaidroju ka tās ir no MCK!!! Devos uz MCK pajautāt par pieslēguma iespējām, tācu tie nosauca summu 200Ls par pieslēgumu + aparatūra, protams to varot arī īrēt!!! Man ir bezvadu tīkla karte un esmu izgatavojis HELIX 2,4GHz 17dbi antenas kopiju, jo kādreiz skolā gāju rādiotehnikas pulciņā un ir rādiotehnikas zināšanas. Ir signāls labs, jo aptuveni 1Km attālumā ir tornis. Kā pieslēgties internetam par brīvu??? Kā apčakarēt liegumus un iegūt IP, vai ko vēl man tur vajag??? Vai kāds var man laīdzēt????

Link to comment
Share on other sites

ja jau tev ir antena kas ķer to torni, tad ej uz MKC vai kā tur un saki, ka antena ir pašam sava un ka vajag tikai lai iedod pieeju.

šādi maksāsi tikai abonēšanas maksu un nebūs jāmaksā 200Ls par pieslēgšanu.

 

un ja arī uzminēsi paroli, tad visdrīzāk ka tur ir piesiets arī pēc MAC adresēm.

Link to comment
Share on other sites

Liet jau tāda ka es jau pa to ka man ir aprīkojums un ir signāls ar MCK runāju, bet viņi pastāv uz savu - ka vajadzīga ir viņu aparatūra un vienalga jāmaksā pieslēguma maksa!!! Jā par to WIFI paroļu lauzēju es jau biju dzirdējis, un par tām MAC adrešu piesaistēm arī!! Bet vai nevar noklonēt arī kāda pieslēgta kompja MAC adresi un darboties ar WIFI kā klons???

Link to comment
Share on other sites

Uz 2,4GHz jau sen neviens normals provaiders nesleedz. Varu piedavat attiecigo klienta aparatura komplektu teiksim pa 70Ls Un vel ja provaiderim ir daudz maz normals admins ja vini negribes tu nekadi nevaresi pieslegties :))

Link to comment
Share on other sites

Varbūt mēģināt noskenāet vai kādai no apkārt esošām mājām nav bezvadu iekšējais tīkls un uzsēsties uz tā????

 

Ar to tīkla karti un antenu es domāju tāpēc ka es nesen te vienam kainiņam pārinstalēju kompi un viņam ir tāda pati sistēma - Tīkla karte+antena!!! Viņam ir piešķirta IP un parole, un tas pieslēgums ir kādus piecus gadus vecs, tā viņš teica, tāpēc es zinu ka tur provaiders darbojas ar 2,4GHz frekvenci!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu tad ir visas iespejas :)) Vel ir populari likt vienu radio galu un maksat teiksim par vienu pieslegumu un pec tam pa kluso shaaret ar kabeli ar apkartejiem kaiminiem. Paruna ar kaiminiem ja sakarigi var but piekritis.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc nevar sarunāt ar kādu no kaimiņiem un dalīt maksu?

Obligāti jāuzsēžas uz kāda cita kakla?

Par provaideri nerunāšu. Acīmredzami monopolists dotajā rajonā tāpēc skrūvē cenu pēc labpatikas..

 

Citus neapjāsi, dzīvē uz priekšu netiksi, principu ievērojam?

Link to comment
Share on other sites

Ar kabeļiem nu neies cauri!!! Jo tas ir privātmāju guļamrajons!!! Kabeļus rakt pa zemi arī var aizmirst!!! Jo tad jau es varētu aizrakt kabeli līdz Lattelekom pilāram!!! To kabeli man Lattelekom deva lai roku, bet redzi zemesdarbu veikšana ir jāsaskaņo ar pilssētas domi, un tas process izmaksā ap 2000Ls, jo tur esot vajadzīgs projekts utt. Kārtējā birokrātija!!! Tāpēc kabeļu vilkšanu esmu atmetis!!! Un pieslēgties legāli pie MCK samaksājot 200Ls nauda par īsu jo lielākā daļa no ienākumiem ir jāatdod par mājas kredītu!!! Tāpēc es meklēju relatīvi lētu pieslēgumu!!! Triatel, tele2, un LMT es atmetu uzreiz jo mums tur šiem pieslēgumiem ir ātrums mazs, pie kam vēl tiem abonentmaksa ir diezgan dārga!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja MCK, tad jau autors saldenieks, kuldīdznieks...?:) Saldū savu antenu vari pagriezt uz ūdenstorņa pusi, tur publiskais wifi punkts. Vismaz bijušais kolēģis no turienes tiek pie i-neta ar paštaisītu paneļtipa antenu.

Link to comment
Share on other sites

Pieslēdzies pie Lattelecom pa kreiso, pie Latvenergo un gāzesvada arī, krīze tak... Māju nopirkt sanāk, bet ineta pieslēgumam nē, skumji.

Nu nav labi publiski lūgt, lai kāds iemāca zagt, kaut to pašu netu.

Link to comment
Share on other sites

Jā esmu Saldū, uz kura ūdenstorņa pusi jāgriž??? Saldū vairāki torņi, un uz katru no tiem ir antenas!!!

Link to comment
Share on other sites

Bet vai nevar noklonēt arī kāda pieslēgta kompja MAC adresi un darboties ar WIFI kā klons???

 

Tu vispār pirms jautāt mēģināji palasīt par tīkla uzbūvi un kā tas viss darbojas? Ja Tu nospertu kādam MAC, tad smagi čakarētu netu arī godīgajam klientam.

Vienīgais risinājums Tev ir iet sarunāt ar kaimiņiem par nelegālu apkšabonomentu pie kāda no viņiem.

Link to comment
Share on other sites

Jā esmu Saldū, uz kura ūdenstorņa pusi jāgriž??? Saldū vairāki torņi, un uz katru no tiem ir antenas!!!

Nu es domāju to ievērojamāko:), to kas pie "ziemelīša".

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, forši tiem kas dzīvo ziemelīša vai rakstnieku rajonā, bet es esmu no otras Saldus puses!!! Esmu no līkās ielas!!! Man tuvākais tornis ir MRS!!! Varbūt ka tur arī ir publiskais provaiders???? Kautgan varētu jau mēģināt noķert arī to ziemeļu torni.......................

Link to comment
Share on other sites

It kā Lauktehnikas tuvumā arī ir viens atvērts wifi tīkls, bet gan jau kādam privātam tas ir.

 

Jāuztaisa man tāds jaudīgāks wifi pieejas punkts, ar pastiprinātāju uz kādiem 1...2W (eBay-jā jau sen uz tiem skatos) un jāuzliek mastā antenīte, tā lai pusi Saldus noklāj:) Varētu kādu 1..2Mbit/s atļauties noziedot, no 10Mbit/s LTK pieslēguma.

 

Nu, tas tā. Fantāzijas līmenī. Pagājušogadu salasījos i-netā par Green wifi projektu un baigi sainteresējās tā lieta.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Tādiem kā autoram ar kerzu pa žokli jādod līdz sapratīs ka zagt nav labi. Ja vēl vispār dzīvs būs...

Tev principā ir trīs iespējas, sarunāt ar kaimiņiem par $ lai šārē tev arī netu(aleksandra(tagadējās ingas) padomi var iet tālu jo tālu), maksāt 200ls par pieslēgumu, vai sēdēt bez neta. Es gan tev ieteiktu sēdēt bez neta.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Kasparz - Netēlo te baigi gudro veci!!! Ja tev prasītu pa pieslēgumu 200Ls un vēl tad katru mēnesi pa 12Ls diez kā jau pašam nepatiktu!!! Ja tie 200Ls par pieslēgumu nebūtu jāmaksā, bet tikai tie 12 katru mēnesi tad es neko neteiktu, bet reālas iespējas nav!!!! Ar kaimiņiem arī ir tā kā ir, jo es zinu ko tas nozīmē, man draugam netu jau šārē kaimiņš, tikai kā kaimiņam kautkas šīmī nepatī tad šis atrubī netu!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Privātmājiņu atļauties vari, bet 200Ls žēl? Maksātu i 200Ls, i 500ls ja vajadzētu.

Man gan jaunajā miteklī pieslēgums maksā 20Ls.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

sarunaa ar kaadu no kaiminjiem ka shaareejat to netu i miers. nefig z*iidoties!!!

kaspar man jaunajaa miteklii ir jauns velosipeeds :D

Link to comment
Share on other sites

Man pieder trīs velosipēdi ar kopējo vērtību virs 2kLs.

 

Man pieder Kasparz.

 

Starpcitu, Kaspar, vecozēn - šodien atkal aizmirsi tualetes podu izberzt! Kāpēc gan es tevi uzturu, ja reiz tu ņifiga nestrādā...

Link to comment
Share on other sites

Autor, pieslēgties "pa kreiso"ir likumārkāpums. Uzlauzt svešu tīklu, apmācīt kādu to darīt, zinot apmācības mērķi arī ir likumpārkāpums. Ja nepatīk provaideris, meklē citu. Ja nav cita, tad iztiec ar to kas ir. Galugalā pieslēguma maksa ir vienreiz bez tam iespējams ka provaideris lieto vienas firmas un modeļa aparatūru, lai nodrošinātu tīkla darbības stabilitāti. Ja neder šis provaideris var piedāvāt variantu ar T2 mobilo internetu, tikai pārliecinies par 3G pieejamību, bezlimits tev maksās ap Ls 15 mēnesī, modems 5 Ls, pie tam tu vari to nepirkt, ja ir atbilstošs 3.5G telefons, ja vēlesies dalīt netu saviem vairākiem datoriem uz dažiem standarta rūteriem tas ir izdarāms (asus un dlinka modeļi, pameklē tepat forumā), analoģisks arī ir LMT piedāvājums par kvalitāti gan neko nepateikšu, neesmu lietojis LMT open 19 pakalpojumu.

Link to comment
Share on other sites

Kasparz - Netēlo te baigi gudro veci!!! Ja tev prasītu pa pieslēgumu 200Ls un vēl tad katru mēnesi pa 12Ls diez kā jau pašam nepatiktu!!! Ja tie 200Ls par pieslēgumu nebūtu jāmaksā, bet tikai tie 12 katru mēnesi tad es neko neteiktu, bet reālas iespējas nav!!!! Ar kaimiņiem arī ir tā kā ir, jo es zinu ko tas nozīmē, man draugam netu jau šārē kaimiņš, tikai kā kaimiņam kautkas šīmī nepatī tad šis atrubī netu!!!

 

tbh privaatmaajai leeti.

 

ipasaule panjeema biku zem 200 par piesleegshanos, 23 lvl katru meenesi par 1 mbps.....

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Man pieder Kasparz.

 

Starpcitu, Kaspar, vecozēn - šodien atkal aizmirsi tualetes podu izberzt! Kāpēc gan es tevi uzturu, ja reiz tu ņifiga nestrādā...

Žēl gan, bet manā kompetencē nav tīrīt podus, un vispār manā reģionālajā nodaļā nav oskari. Tā, ka nākamreiz izdomā ticamāku stāstu. Ak jā, vēljovairāk jaunāki par 30 tur nav gandrīz neviens.

Mini vēlreiz, moš trāpīsi tuvāk, hehe.

Link to comment
Share on other sites

Nu ar to 3G pielēgumu Saldū nekas nesanāks!! Te ir pieejams tikai GPRS pieslēgums!!! Man priekšnieks kad no rīgas atbrauc, viņa laptopam ir klāt tas štruns uz 3G, un viņš vienmēr lamājas ka savu E-pastu jāver vaļā pusstundu............... lai šim nebūtu jāčakarējas mēs pievilkām ofisā vienu tīkla vadu, priekš viņa laptopa!!

Tiem kuri domā ka es tur baigi kruto māju esmu nopircis tad tie rūkti maldās!!! Esmu iegādājies vecu remontējamu māju, lai vismaz būtu kautkas savs, un es nedzīvoju pāri saviem līdzekļiem, jo redziet auto ar kuru es pārvietojos arī ir 26 gadus vecs AUDI100. Dators ir salasīts no pārpalikumiem ko Saldus datoru serviss met ārā, vai arī detaļas ir nopirktas kā second hand, vienīgais ko esmu nopircis tam jaunu ir cietais disks!!! Es esmu vienkārš ierindas pinguīns kā vairums latviešu............... Jā protams man kaimiņi dzīvo diezgan pabiezi, tiem ir pārbūvētas tās mājas un jauni auto sētā, tāpēc nemaz negribas iet prasīt neta šāru!!!!! Redziet es neesmu no tiem kuri brauc ar Bentliju un dzīvo vienistabas dzīvoklī, kautkādā tur padomju laika dzudzstāvenē!!! Kā piemēram Kasparzs!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
26 gadus vecs AUDI100.

Holy Vintage!

Ierindas pingv ptfu latvietim dators nax nav vajadzīgs, vēljovairāk internets. Lai iet ganos un slauc pienu.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Gribeet nav kaitiigi, bet ja shmaukties, zagt no cilveka par ko cits maksaa tas pec tavam domam ir normali, tad esmu dzimis idiots.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...