Jump to content

vēstule PTAC, bet gribējās apjautāties arī te...


azarbaidzz
 Share

Recommended Posts

Labdien!

 

Vēlējos pakonsultēties.

Pirms gada un sešiem mēnešiem iegādājos videokarti savam datoram, pirms nedēļas tā nosvila ne manas vainas dēļ, ko arī atdzina veikalā, šobrīd viņi man piedāvā vienu variantu, t.i. aizvietot manu karti ar citu, kas neatbilst tai cenai par kuru es iegādājos savu veco karti, papildus man būtu vel jāpiemaksā, un tā karte, ko viņi man piedāvā nāk no servisa un rez jau ir labota. Par naudas atmaksu pārdevējs man pateica, ka tad būs jāgaida, kamēr to samainīs izplatītājs.

 

Āķis slēpjas tur, ka ja viņi atgrizīs to karti izplatītājiem, viņi neatkarīgi no Latvijas noliktajiem 2 gadu patērētāju tiesību likumam, saņems pilnu summu, nevis pusi kā es atpakaļ.

 

Iesakiet lūdzu kā man rīkoties.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Āķis slēpjas tur, ka ja viņi atgrizīs to karti izplatītājiem, viņi neatkarīgi no Latvijas noliktajiem 2 gadu patērētāju tiesību likumam, saņems pilnu summu, nevis pusi kā es atpakaļ.

Bullshit.

Link to comment
Share on other sites

Bez tam arī kartes vērtība ir kritusies un nebūtu godīgi pretendēt uz pilnu summu.

Gribētos nepiekrist. Neatkarīgi no tā, cik viņa ir lietota vai nelietota, pārdevējs ir garantējis, ka manta ies bez problēmām X laiku. Viņa ir nosprāgusi ātrāk, tad arī lai piķo to vērtību, par kādu viņa tika nopirkta. Citādi sanāk, ja gludeklim ir garantija 2 gadi, un man viņš nobrūk 1 dienu pirms garantijas termiņa beigām, tad pārdevējam vispār nav jāuzņemas nekāda atbildīta? - tipa tu viņu esi ilgi lietojis un manta ir veca! :-?

Sūti vien kļauzu uz PTAC. Tādēļ tas kantoris ir domāts, lai izskatītu visas pārdevēju nejēdzības.

Link to comment
Share on other sites

azarbaidzz

karte uz šo brīdi skaitās sūds, bet summa uz to brīdi bija ok 76 ls karte 7600gs silent, atņirdzās atmiņa... par to summu šobrīd var dabūt radeonu 3870 kas būtu tā biki upgreids...

un par to ka tas būtu bulšits.. tas ir bulšits, jo pašam sanāk saskarsme ar vairumtirdzniecības bāzēm, un kkā nevienu reizi nav bijis tā ka atgriestu tikai daļu summas...

 

 

 

bet mani vienk uzjautrina fakts, ka man piedāvā jau lietotu karti vietā, kas jau ir bijusi servisā, un turklāt vel grib lai piemaksāju. tas ir tipa, ka es nopirkshu kurpes, paneesāšu viņas, ne manas vainas dēļ viņas saplīsīs, aiziešu uz veikalu, un pacik tā paša modeļa vairs nebūs, man piedāvās citas, jau nēsātas, bet atpakaļ no remonta atnestas, no kurām ir atteicies to bijušais īpašnieks.

Labots - azarbaidzz
Link to comment
Share on other sites

Prece ir lietota - tu viņu jau esi lietojis pusotru gadu. Tagad gribi pilnīgi visu summu. Bet kas maksās par to periodu, kad lietoji videokarti? Bezmaksas pīrādziņus sagribējās?

Palasi cītīgāk likumu - skaidri un gaiši ir rakstīts ka atgriež tikai daļu vērtības. Kas un kā to aprēķina - tas nu ir cits jautājums, bet parasti neko daudz nedabūsi. Un ptac šajā gadījumā būs uzņēmēja pusē.

Link to comment
Share on other sites

azarbaidzz
Prece ir lietota - tu viņu jau esi lietojis pusotru gadu. Tagad gribi pilnīgi visu summu. Bet kas maksās par to periodu, kad lietoji videokarti? Bezmaksas pīrādziņus sagribējās?

Palasi cītīgāk likumu - skaidri un gaiši ir rakstīts ka atgriež tikai daļu vērtības. Kas un kā to aprēķina - tas nu ir cits jautājums, bet parasti neko daudz nedabūsi. Un ptac šajā gadījumā būs uzņēmēja pusē.

 

 

Uz preci darbojās ražotāja garantija, kam ar patērētāju tiesībām nav nekāda sakara, un ja es šobrd parakstītos, uz to ko man piedāvā pārdevējs, sanāktu ka viņš uzvārās, jo man viņš atdotu tikai pusi no tās summas, ko es samaksāju par nekvalitatīvu preci, un viņš kā starpnieks paturētu otru.

 

Juatāums pacēlās tikai ši iemesla dēļ, ka tas ir strīdīgs, būtu tās kurpes vai apenes, jautājumu nebūtu, un liktos mierā, bet šis manās acīs ir biki cits gadijums

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
nav bulšit ;)

Tici man, es zinu labāk.

Neviens par vecu karti neatgriež pilnu vērtību, pēc 6 mēnešiem gan veikala gan vairumnieka pienākums ir atgriest līdzvērtīgu karti vai līdzvērtīgas kartes vērtību.

Tas ka kautkāds gudriņš grib naudu izspiest...nu tas ir smieklīgi. Zini, tādi kadri man savulaik bija simtiem, ej tu tādam ieskaidro.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

ir ir interesanti kā jauniņie alone un gestapo staipa savu virtuālo krānu lienot pakaļā un liekot vārnas...

Link to comment
Share on other sites

Tas ka kautkāds gudriņš grib naudu izspiest...nu tas ir smieklīgi. Zini, tādi kadri man savulaik bija simtiem, ej tu tādam ieskaidro.

Klausies gudriniek, kurā autora teikumā bija runa par naudas izspiešanu (kaut vai starp rindiņām) ??

Domāju neviens nebūtu apmierināts, ja piedāvātu lietotu, labotu karti par kuru vēl ir jāpiemaksā. Un kur garantija, ka ja viņa jau vienreiz bija labota, nebūs jāstibī uz čiņītavu vēlreiz? Tas ir neadekvāts piedāvājums no pārdevēja puses.

Tā kā izšņauc acis, un beidz kasīties.

Link to comment
Share on other sites

ir ir interesanti kā jauniņie alone staipa savu virtuālo krānu lienot pakaļā un liekot vārnas...

 

Neņem galvā to alone. Foruma lielākais spameris ticis pie statusa un tagad blato. Tāpat viņš ir tups kā baļķis.

Link to comment
Share on other sites

Pa vēlu pārāk šitas ir sprēgājis un uzbāzis savu taisnību te visiem, varbūt pēc nedēļas cilvēks mainīsies, bet šaubos.

 

P.S. Intresanti zināt kapēc ir tikai tiem biedriem problēmas ar administrāciju kam jau ir vai nu negatīvie vērtējumi vairāk par vienu, vai arī, brīdinājumu saraksts ir gaužām garš. Pārējie kaut kā spēj labi sadzīvot šeit, bet atrodās tādi kas tēlo no sevis sazin ko un pēc tam vaino puspasauli. Bet nu tagad gan viss, pārāk liela beztēma aizgāja atkal.

Link to comment
Share on other sites

azarbaidzz
azarbaidzz, padalies ar sāgas turpinājumu!

 

gaidu atbildi, no ptac... tad domāšu tālāk...

šis manuprāt ir strīdīgs jautājums kā jau teicu, tapēc varēja jau viens otrs iztikt bez apvainojumiem nepamatotiem, bet dabuja ko gribeeja.. :)

noteikti, kā saņemšu atbildi tā iepostošu

Link to comment
Share on other sites

Klausies gudriniek, kurā autora teikumā bija runa par naudas izspiešanu (kaut vai starp rindiņām) ??

Tas, ka autors par vecu datortehniku grib saņemt pilnu summu un vēl izgudro stāstus ka veikals vēlas viņu apčakarēt.

Alone, savulaik manis dēļ te uztaisīja sistēmu ka var reģistrēties tikai rakstot paskaidrojumu kuru izskata VIL.

Ir iespēja tev noņemt suspendu, vai drīz jums nāksies atgriezties pie tādas sistēmas.

Just a friendly hint.

Link to comment
Share on other sites

DB5 Pieņemu, ka tu esi biedrs Kasparz Esi dzirdējis par tādu foruma noteikumu par dubūltkontu veidošanu? Tev laikam ir smaga atkarība no šī foruma, ka nespēj pat nevienu minūti iztikt bez savas taisnības.

Link to comment
Share on other sites

(...) un vēl izgudro stāstus ka veikals vēlas viņu apčakarēt.(...)

Varbūt arī veikals nevēlas viņu apčakarēt... tikai tikt vaļā no nevajadzīga hlama, kuru atmetis kāds no iepriekšējajiem VIP klientiem :D

Link to comment
Share on other sites

DB5 Pieņemu, ka tu esi biedrs Kasparz Esi dzirdējis par tādu foruma noteikumu par dubūltkontu veidošanu?

Nē, noteikumos nekas par dubūltkontiem nav rakstīts!

Link to comment
Share on other sites

azarbaidzz
Tas, ka autors par vecu datortehniku grib saņemt pilnu summu un vēl izgudro stāstus ka veikals vēlas viņu apčakarēt.

Alone, savulaik manis dēļ te uztaisīja sistēmu ka var reģistrēties tikai rakstot paskaidrojumu kuru izskata VIL.

Ir iespēja tev noņemt suspendu, vai drīz jums nāksies atgriezties pie tādas sistēmas.

Just a friendly hint.

 

caw kaspar ;)

kā tu zini, ka kaut, ka stiek izdomāts?

ir pierādījumi, sarunas ieraksts ar veikala menedžeri?

ja nebūtu sajūtas, ka mani grib piečakarēt, nemaz nekasītos, un netaisītu muļķi no sevis citu ācīs.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt arī veikals nevēlas viņu apčakarēt... tikai tikt vaļā no nevajadzīga hlama, kuru atmetis kāds no iepriekšējajiem VIP klientiem :D

Nu lai čalis pasaka ko viņam vietā dod. Citāti mēs te hardcore zīlnieki ar stikla lodēm salasījušies.

Link to comment
Share on other sites

azarbaidzz
Nu lai čalis pasaka ko viņam vietā dod. Citāti mēs te hardcore zīlnieki ar stikla lodēm salasījušies.

 

grib dot pretii ar piemaksu lietotu 7600gt ka sir tikko no remonta (viņa vārdi) bet viss jau esot ok, tikai to kas ibja vianas neteica... laikam ne jau grabošs kuuleris

Labots - azarbaidzz
Link to comment
Share on other sites

Kādas kartes vietā un kurš veikals?

Kad pirkta(čeks) un par cik $?

 

Kasparz, kurā akvārijā var tevi apskatīt? Aicinu tevi 5dien uz alu, jei bogu, gribu uz tevi paskatīties. kameru var paņemt līdzi? jāiemūžina, ko rādīt mazbērniem!

Brauc uz Jelgavu, pasēdēs parunās pie alus kausa!

Link to comment
Share on other sites

Raksti vien to vēstuli uz PTACu!

 

Labuma gan nekāda nebūs, jo pilnu naudas summu tu vari prasīt tikai 6 mēnešus no kartes nopirkšanas brīža. Pēc sešiem mēnešiem, pārdevēja pienākums ir atgriezt līdzvērtīgu (tātad - der arī lietota) karti. Tavs arguments, ka lietota karte arī var sabojāties, nav vērā ņemams, jo arī jauna karte tik pat labi var sabojāties.

 

Ja tev nav pieņemama pārdevēja piedāvātā karte, tev ir jāsniedz argumentēts viedoklis - "nepatīk", "var saplīst" vai "man šādu nevajag" nederēs ne PTACā, ne tiesā. Pierādi, ka iepriekšējai kartei bija kādas funkcijas, kas nav jaunajai, vai pierādi, ka viņai ir mazāka jauda. Ja nepierādīsi, pārdevējs savu likumdošanā noteikto pienākumu būs izpildījis. Vienīgi piemaksas prasīšana no pārdevēja puses nav likumīga. Viņam ir jāpiedāvā analoģiska karte un viss.

 

Vēl vari mēģināt vienoties par naudisku kompensāciju, bet atceries, ka tas nav pārdevēja pienākums, tāpēc mēģini izteikt pārdevējam priekšlikumu, kas viņam būtu izdevīgāks par kartes atgriešanu. Tirgojies, bet nedraudi (arī ar PTACu), citādi tevi pasūtīs 3 mājas tālāk.

 

Un atceries, ka pārdevējs no ražotāja nesaņem pilnu naudas summu, bet gan tieši tāpatās vai nu lietotu vai jaunu karti, kuras jauda atbilst bojātajai, vai arī naudas summu, kas ir analoga apmaiņas kartes pašreizējai realizācijas vērtībai.

Link to comment
Share on other sites

azarbaidzz
Kādas kartes vietā un kurš veikals?

Kad pirkta(čeks) un par cik $?

 

nenolikšu konkrētu veikalu.

 

7600gs silent (arī minēju) naudas - 76 ls (minēju) kad pirku mēnesi jau minēju

 

tu vispār lasi, ko cilvēki raksta, pirms viņus noliec, a?

Link to comment
Share on other sites

Nu daļa taisnības Kasparz vārdos ir, jo neviens tev neatdos pilnu samaksu par tavu karti, ja ir pagājuši 6mēneši, šobrīd tavas kartes vērtība ir 40Ls, varāk tu par viņu nedabūsi, protams, tev ir tiesības saņemt līdzvērtīgu karti bez maksas un uz to arī vari pastāvēt.

Link to comment
Share on other sites

nenolikšu konkrētu veikalu.

7600gs silent (arī minēju) naudas - 76 ls (minēju) kad pirku mēnesi jau minēju

Atmet veikala nosaukumu kautvai uz PM.

Ja tev 76gs vietā piedāvā 76gt un prasa piemaksu, tad sūti viņus...tu pats zini kur.

Zinot vairumniekus, 76gt vietā tev dotu 85gt.

Ar to vajadzēja pirmajā postā sākt.

 

tu vispār lasi, ko cilvēki raksta, pirms viņus noliec, a?

Nē, nekad.

Link to comment
Share on other sites

Līdzvērtīgi ... hmmm

 

Nopirkta karte => kādu laiku lietota => nosvilusi => neatdzīvināma (punkc)

 

=

 

nezin kad nopirkta karte => nezin kā lietota => nezin kas sajājies => ne jausmas kas un cik labi labots => piedāvājama citam klientam... (to be continued)

 

Jā tur tiešām ir līdzvērtības zīme liekama :?:

 

Vismaz būtu pacentušies samelot, ka karte nav labota, tikai atgriezta no klienta atpakaļ :D

Link to comment
Share on other sites

Paga, paga vai tad nosacījums nav gaužām vienkārš:

- vai nu peso

- vai nu remonts pa brīvu

- vai nu tādu pašu dzelzi - bode var piedāvāt līdzvērtīgu un pircējs var panākt pretī un ņemt to līdzvērtīgo dzelzi

 

ar visiem citiem variantiem uz PTAC, ja summa ir pietiekoši liela, ja nē tad nošpļauties un aizmirst, bet tas jau netiek regulēts ar likumiem.

 

A

Link to comment
Share on other sites

Šeit jau drīzāk ir principa lieta. Protams, var jau noliekties un to ziepi pacelt augšā, bet... vai tas ir to vērts?

Sajūta ir tāda, ka tu esi iepircies šrotā.

Iespējams ka kļūdos, bet manā saprašanā, preces nemētājās rindā uz aizvietošanu ne veikala plauktā, ne remontā, jo sevišķi bez uzticamā saimnieka ziņas.

Te ir situācija, ka tāda štelle bomzis redz ir atrodama.

Tad nu rodas jautājums: kas īsti nepatika Kartes iepriekšējam īpašniekam, ka to hlamu atstāja turpat, kur viņu nosūtīja labot? :?:

 

Neba jau tu iziesi no tā veikala diži bagātāks, bet ir vērts pacīnīties, lai uzlabotu sev omu ;)

Link to comment
Share on other sites

azarbaidzz
Šeit jau drīzāk ir principa lieta. Protams, var jau noliekties un to ziepi pacelt augšā, bet... vai tas ir to vērts?

Sajūta ir tāda, ka tu esi iepircies šrotā.

Iespējams ka kļūdos, bet manā saprašanā, preces nemētājās rindā uz aizvietošanu ne veikala plauktā, ne remontā, jo sevišķi bez uzticamā saimnieka ziņas.

Te ir situācija, ka tāda štelle bomzis redz ir atrodama.

Tad nu rodas jautājums: kas īsti nepatika Kartes iepriekšējam īpašniekam, ka to hlamu atstāja turpat, kur viņu nosūtīja labot? :?:

 

Neba jau tu iziesi no tā veikala diži bagātāks, bet ir vērts pacīnīties, lai uzlabotu sev omu ;)

 

 

tur jau tā lieta :) nesaprotu attieksmi... protams paldies viņiem par atklātību, bet ko man tas dod, ja man jau dod, pa garantiju labotu karti :)

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka
- vai nu peso

- vai nu remonts pa brīvu

- vai nu tādu pašu dzelzi - bode var piedāvāt līdzvērtīgu un pircējs var panākt pretī un ņemt to līdzvērtīgo dzelzi

Divi pēdējie punkti - jā, bet par peso jau teica - 6 mēnešu laikā pilnu summu vari dabūt, vēlāk - figu, daļu tik atdos.

Link to comment
Share on other sites

azarbaidzz
Divi pēdējie punkti - jā, bet par peso jau teica - 6 mēnešu laikā pilnu summu vari dabūt, vēlāk - figu, daļu tik atdos.

 

ok, bet ja es negribu naudu, un gribu kartui, kuras vairs neražo, viņiem ir jāpiedāvā pēc cenas līdzīgu vai pēc jaudas >.<, vienkārši gribu taisnību sameklēt, kā ir, jo tas ir tik neskaidri nodefinēts ^^

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Jā, viņiem ir jādod līdzvērtīga karte bez jebkādām piemaksām. Pats savulaik esmu strādājis solīdā kantorī, kas klientus neap* - šados gadījumos bez vārda runas deva dārgāku mantu un miers.

Link to comment
Share on other sites

bet par peso jau teica - 6 mēnešu laikā pilnu summu vari dabūt, vēlāk - figu, daļu tik atdos.

Ja to saka arī PTAC, tad jā.

Link to comment
Share on other sites

To saka likums

Ja preces neatbilstība līguma noteikumiem atklājas vēlāk nekā sešus mēnešus pēc preces pārdošanas, patērētājs ir tiesīgs:

1) vispirms pieprasīt, lai ražotājs vai pārdevējs bez atlīdzības novērš preces neatbilstību līguma noteikumiem vai atlīdzina patērētājam izdevumus par neatbilstības novēršanu, vai apmaina preci pret tādu pašu vai ekvivalentu preci, ar kuru būtu nodrošināta atbilstība līguma noteikumiem (izņemot gadījumu, kad tas nav iespējams);

2) gadījumā, kad ražotājs vai pārdevējs nevar apmainīt preci vai saprātīgā termiņā novērst preces neatbilstību līguma noteikumiem, neradot neērtības patērētājam, — pieprasīt, lai ražotājs vai pārdevējs samazina preces cenu vai atceļ līgumu un atmaksā patērētājam par preci samaksāto naudas summu proporcionāli normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā organizētā ekspertīzē konstatētajam preces nolietojumam

Labots - ruukjis
Link to comment
Share on other sites

azarbaidzz

Ok, naudas jautājums nav aktuāls, bet maiņa gan, tas, ko iecitēja ruukijs (paldies viņam par to) attiecās vairāk uz naudas jautājumu.

 

Interesanti kā PTC veiktu to ekspertīzi elektronikai, kas fiziski nenolietojās, tikai morāli.. katrā ziņā tas iegriestu jebkurā gadijumā veikalam, jo karte stāvēja vecāku kompī, kas nemaz tik dikti darbināts netika :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...