Jump to content

HTML koda 'izjaucējs' ...


Guest Praktiskais
 Share

Recommended Posts

Guest Praktiskais

kaut kur senak izlasiju, ka ir utilji, kas sabeidz html lapas kodu pec noteiktas shemas, kas atlauj interneta lapu skatit caur parlukprogrammam, bet ne rediget jeb veikt turpmakas izmainas (vai ari ljoti apgrutina rediget)...

 

ta ka pat isti nezinu ka to noformulet angliski, lugsu jusu ieteikumus....

Link to comment
Share on other sites

Ir, protams, metode, kas ar javascriptu n reizes krustām šķērsām pārkodē html lapu tā, ka rezultātā lapa satur vienu vienīgu decode komandu + vienu milzīgu nelasāmu stringu.

Kā tikt vaļā? Pamazām kodējam vaļā, laiku pa laikam, neatdodot vadību nākamajam līmenim. Es gan rīkojos vēl rupjāk - šādos gadījumos atveru lapu freimā, ļauju tai atkodēties un ielādēties, tad no cita freima rantaimā izvelku ārā interesējošās lapas aktuālo html sourci. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Praktiskais

skaidrs, atradu ko biju domajis (katreiz izlasiis)....

 

Here's a handy freeware Webmaster's tool that lets you easily shrink the size of your Web pages, by optimizing your HTML code. HTML Compress eliminates unneeded characters. As a result, your pages load faster (and it also makes it more difficult for would-be pirates to make use of your code).

 

un

 

Webscript Encoder not only facilitates quickly encoding your web pages but also protect your HTML code against being acquired when people are viewing the source. If somebody does make an attempt to view your code, it will look like garbled text. Besides, Webscript Encoder can protect web pages against reverse engineering by non-professional hackers.

 

Laikam nebusu korekti noformulejis problemu-man nevajag, lai problemas editet butu profesionaljiem, bet parastiem lietotajiem...

Nepieciesamiba vairak bija tada, ka ja edites FP vai kada cita editora , tiks drusku sabojats kods un lapa pec editessanas izskatsies drusku savadaka...

Link to comment
Share on other sites

ehh.....

kapec cilveki vienmer tik zinatniski spriez...

:)

 

Ko gribēji? Mēs ar NC cik gadus esam Fizmatu solus deldējuši. Kā redzi - ne velti. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Praktiskais

nu tas viss ir OK-ari es esmu stradajis, solus deldejis un pa naktim sesiju laika sedejis...

:)

 

tacu gandriz vienmer problemai var atrasties kads risinajums..

:)

Link to comment
Share on other sites

fufelis tas viss ir ---tjipa veelviens variants ka neredzam sourci- da nokachaa visu lapu un tad skaties, atsleedz javascript un skaties, nelieto IE un liec miiksto !

 

Shitie javascript utt briinumi ir viegli apejami!!!

Tajau driizaak shito var taisiit ar viltiigiem linkiem utt uz vairaakiem css failiem un taadaam lietaam !!!

Link to comment
Share on other sites

kaut kur senak izlasiju, ka ir utilji, kas sabeidz html lapas kodu pec noteiktas shemas, kas atlauj interneta lapu skatit caur parlukprogrammam, bet ne rediget jeb veikt turpmakas izmainas (vai ari ljoti apgrutina rediget)...

 

ta ka pat isti nezinu ka to noformulet angliski, lugsu jusu ieteikumus....

 

atrodi taadu softu HTML guard

ja es tevi pareizi sapratu tad tas ir aptuveni tas ko tu meklee

Link to comment
Share on other sites

Guest Praktiskais
kaut kur senak izlasiju, ka ir utilji, kas sabeidz html lapas kodu pec noteiktas shemas, kas atlauj interneta lapu skatit caur parlukprogrammam, bet ne rediget jeb veikt turpmakas izmainas (vai ari ljoti apgrutina rediget)...

 

ta ka pat isti nezinu ka to noformulet angliski, lugsu jusu ieteikumus....

 

atrodi taadu softu HTML guard

ja es tevi pareizi sapratu tad tas ir aptuveni tas ko tu meklee

 

jaa, paldies -esu jau atradis, atliek tikai zalite...

:)

Link to comment
Share on other sites

Da gavno tas softs !!! saku nav nekaadu probleemu Paarbaudiju jau tos piemeerus vinju lapaa...:)))

Tikai paleenina lapas ielaades laiku un tas arii viss. Lieks chakars, nav nekaadu probleemu nokopeet visu lapu, nav probleemas nokopeet bildes un nav probleemas nokopeet tekstu !!!!Visu ko var dabuut uz ekraana var arii saglabaat !!!!!

 

Shie joki der tikai ļameru"lapai jo manupraat tas buutu jauks pasaakums ja piem ieksh boot.lv jeb delfi.lv buutu shaadi skripti kur tev neljauj nospiest peles labo taustinju kautvai lai atveertu jaunu logu ! :))

Link to comment
Share on other sites

Guest Praktiskais
Da gavno tas softs !!! saku nav nekaadu probleemu Paarbaudiju jau tos piemeerus vinju lapaa...:)))  

Tikai paleenina lapas ielaades laiku un tas arii viss. Lieks chakars, nav nekaadu probleemu nokopeet visu lapu, nav probleemas nokopeet bildes un nav probleemas nokopeet tekstu !!!!Visu ko var dabuut uz ekraana var arii saglabaat !!!!!

 

Shie joki der tikai ļameru"lapai jo manupraat tas buutu  jauks pasaakums ja piem ieksh boot.lv jeb delfi.lv buutu shaadi skripti kur tev neljauj nospiest peles labo taustinju kautvai lai atveertu jaunu logu ! :))

 

pec tevis teikta var saprast, ka faktiski nav tadu softu, kas spetu pasargat html kodu no specialsitem...?

 

Oki, sis nav mans laucins, tapec tikai jautaju, bet ka jau ieprieks teicu,- man tas nepieciesams tikai videju lietotaju atbaidisanai...

Link to comment
Share on other sites

Guest Praktiskais
Firefox ir tāda burvīga īpašība, kā "View selection source"  - tā parāda htmlu tādu, kāds tas galarezultātā ir nonācis līdz HTML parserim - ir loti noderējusi šī fīča visādu "gudrinieku" koda analīzē.

 

njaa, es sapratu...

 

P.S. - viss genialais ir vienkars...

:)

Link to comment
Share on other sites

nav drosha veida kaa nosleept savu HTML kodu no sveshaam aciim,

Lieto FLASH jeb JAVA un miers- bet veel labaak lieto HTML+ css un NEKO CITU !!!!

Link to comment
Share on other sites

nez nez, ja HTML uzgeneree ar PHP, izmanto MYSQL, iznjem whitespace nevajadziigos(sanaak vienlaidu teksts ar tagiem), nu ko ta dod taa koda apskatiishana :/

lielaaks chakars kaa mekleet kauko vienkaarshaaku vai pasham shtukot...

Link to comment
Share on other sites

Brīdi domāju, bet tomēr uzjautāšu. Varbūt kāds man var +/- saprotami apstāstīt, kakova h*ja būtu nepieciešams slēpt html kodu? Nu vismaz 1-2 loģiskus piemērus? Kas ir tas, ko jūs, guru, uzkodēsiet TĀDU, ka dies pasargi vēl kāds no malas paskatītu? M? Iekš html-a?

 

HTML Compress eliminates unneeded characters. As a result, your pages load faster (and it also makes it more difficult for would-be pirates to make use of your code).
Nu - cik noprotu, tas Ūbersofts optimizē lapas līdz tam līmenim, kurā tev jamās vajadzēja uzrakstīt pašam; ko, savukārt "pirāts" var iegūt no html koda - veselais saprāts priekšā nespēj pateikt.
Link to comment
Share on other sites

Brīdi domāju, bet tomēr uzjautāšu. Varbūt kāds man var +/- saprotami apstāstīt, kakova h*ja būtu nepieciešams slēpt html kodu? Nu vismaz 1-2 loģiskus piemērus? Kas ir tas, ko jūs, guru, uzkodēsiet TĀDU, ka dies pasargi vēl kāds no malas paskatītu? M? Iekš html-a?

 

Viens zirnis ir:

a) tukšo simbolu izvākšana samazina trafiku

B) papildus kompresija samazina trafiku.

 

Ja klienta gals ir gana jaudīgs, tad kompresēts html ir lielisks risinājums lēnos tīklos, piem., GPRS, HSCSD, CSD.

Link to comment
Share on other sites

Guest shal3r

Vairs tak nav tie laiki, kad kaads, kam uztrauc lapas ielaades aatrums, visu lapu noformee ar html. Tagad nav nekaadu probleemu taisiit lapas ar "vieglu" xHTML kodu, kas sadala objektus un to visu noformeet ar CSS, ko arii daru jau diezgan sen. Shaadi lapa aatraak ielaadeejaas, jo taas koda apjoms ir mazaaks un arii rendereejaas aatraak. Turklaat, pie muusdienu interneta piesleeguma aatrumiem tie paarsimts baiti nav tik ljoti buutiski, kaa agraak.

Link to comment
Share on other sites

Vairs tak nav tie laiki, kad kaads, kam uztrauc lapas ielaades aatrums, visu lapu noformee ar html. Tagad nav nekaadu probleemu taisiit lapas ar "vieglu" xHTML kodu, kas sadala objektus un to visu noformeet ar CSS, ko arii daru jau diezgan sen. Shaadi lapa aatraak ielaadeejaas, jo taas koda apjoms ir mazaaks un arii rendereejaas aatraak. Turklaat, pie muusdienu interneta piesleeguma aatrumiem tie paarsimts baiti nav tik ljoti buutiski, kaa agraak.

 

Pārsimts baiti tiešām nav būtiski, bet daži desmiti KB ir būtiski. Es teiktu būtiski serverim, kad jautājums skan - 200 vai 2000 paralēlo (aktīvo) sesiju.

Link to comment
Share on other sites

ee pag vaitad ir kaada probleema ar rokaam tos tukshumus izraveet ????

 

Un es tam visam arii neredzu jeegu -kaada jeega sleept kauko jo taapat tas neko nedod!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ee pag vaitad ir kaada probleema ar rokaam tos tukshumus izraveet ????

 

Un es tam visam arii neredzu jeegu -kaada jeega sleept kauko jo taapat tas neko nedod!!!!!!!

 

uz servera tas kods ir normaals, bet aizsuutiits tiek bez whitespace (kaa ta tu pac peectam normaali editeesi)?

probleema? - laiks.

Link to comment
Share on other sites

kaut kur senak izlasiju, ka ir utilji, kas sabeidz html lapas kodu pec noteiktas shemas, kas atlauj interneta lapu skatit caur parlukprogrammam, bet ne rediget jeb veikt turpmakas izmainas (vai ari ljoti apgrutina rediget)...

 

ta ka pat isti nezinu ka to noformulet angliski, lugsu jusu ieteikumus....

 

hhhhh :

http://www.dynamicdrive.com/dynamicindex9/...9/encrypter.htm

Link to comment
Share on other sites

uz servera tas kods ir normaals, bet aizsuutiits tiek bez whitespace (kaa ta tu pac peectam normaali editeesi)?

probleema? - laiks.

pagaidi tu domaa idejiski ka viss kods buus vienaa rindinjaa ???(tak pilniigs pofigs man uz taadaam lietaam!!!- taapat es tur visu lieliski saprotu!)

 

nu ja iet runa par laiku tad man vienalga eertaak ir cept no nulles nekaa labot kaado sveshu kpodu un tad veel taa sajuuta ka nav tavs kods :)

Link to comment
Share on other sites

par to laiku es teicu sakaraa ar whitespace removoshanu ar rokaam :)

 

nu vo - pats tikko apstiprinaaji manis teikto:

nez nez, ja HTML uzgeneree ar PHP, izmanto MYSQL, iznjem whitespace nevajadziigos(sanaak vienlaidu teksts ar tagiem), nu ko ta dod taa koda apskatiishana :/

lielaaks chakars kaa mekleet kauko vienkaarshaaku vai pasham shtukot...

 

nesaku jau ka whitespace iznjemshana padariitu kodu nesalasaamu, kam tas ar nav domaats...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...