Jump to content

Bremzē Nets


Core
 Share

Recommended Posts

Guest ADEX

Nolimitēt upload (svarīgi nesimetriskā pieslēguma īpašniekiem), nolimitēt download un palielināt maksimālo vienlaicīgo konekciju skaitu.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu lieto NOD32, tad problēma ir tajā. Tepat bija pāris topiki un google arī palīdzēs.

Link to comment
Share on other sites

silabriedis99

man tiesi tada pati problema, iesledzot uttorent vispar neko nevaru padarit, un ari ir nod32, varbut tomer kads var pateikt kas jadara?

Link to comment
Share on other sites

tipiskaas defaultaas probleemas:

1. konekciju limits "maxtcpconeections=10" - paarbaudiit var event logaa vai nebljaustaast par tcp max connections reached. Patchu var dabuut no http://www.lvllord.de/

 

2. atduraas upload/download griestos. (tipiski asimetrisko [mdsl piemeeram] gadiijumos), aizsitot upload, kas ir daudzkaart mazaaks par download - tev praktiski apstaajas nets. Nokontroleet to var ar to pashu torrent softu paskatoties kopeejo up/down

 

3. antiviirusi, kas cheko traffika contentu, kas masiivi samazina torrenta download aatrumu. Antiviirusaa jaatsleedz con

Link to comment
Share on other sites

jūs galīgi dabīli esat? nav ko zagt, tad arī nets ies normāli.. idioti Jauki

Ne visi zog. Es likumīgi esmu samaksājis par to, ko es velku caur utorrent. Ir arī bezmaksas softi, kas ielikti torrentos. Un bez lamāšanās, ar varēja iztikt.

 

Par tēmu, NOD32 bieži taisa tādus prikolus.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu lieto NOD32, tad problēma ir tajā. Tepat bija pāris topiki un google arī palīdzēs.
Nav man NOD32, man ir AVG
Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...