Jump to content

Viasatā Latvijas kanāliem parādijusies EPG


Aigarsclp
 Share

Recommended Posts

DreamMuca
un E1 varbuut var lietot to ko E2 sacepis

 

man uz 8k driima Newnigma2 un kur dziivo epg.dat neatradu :(

 

droshi vien faila nosaukums un vieta ir cita. a tai newnigmai tas nav paredzeets kautkaados uzstaadiijumos? tipa kur glabaat epg?

tad atliek tik pavirinaat failinjus un paskatiities "kas laaciitim veederaa" ;)

 

piem. E1 services fails ir tas pac kas E2 lamedb fails, un saturs abiem ir apsoluuti vienaads.

Link to comment
Share on other sites

Glaimojat :oops: . Vispār sanāca gana muļķīgi.

Uzliku uz CF Gemini2 Project 4.30 DM7020 (Beta), noskanēju Sirius, uzliku cam`us, skatos viss tipa Ok ..., bet tad skatos nav imagē 0/12V switch, kas man ir ļoti aktuāli. Taisu reboot atpakaļ uz Gemini 4.60 un ... opaaa parādījies EPG uz v*sat.

Link to comment
Share on other sites

vakar uz 600 drīma uzliku newnigma2, epg via$... vispar nesanaca palaist :(

 

Man tas pats bija, nezinu ko tur ir jāspiež, lai tas EPG parādītos.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB
1.

droshi vien faila nosaukums un vieta ir cita. a tai newnigmai tas nav paredzeets kautkaados uzstaadiijumos? tipa kur glabaat epg?

tad atliek tik pavirinaat failinjus un paskatiities "kas laaciitim veederaa" ;)

 

2.

piem. E1 services fails ir tas pac kas E2 lamedb fails, un saturs abiem ir apsoluuti vienaads.

 

 

3.

paskaties MartiniB noraadiito URL

 

"EPG (12054000V) - You get a zap error on this one but still gets epg

EPG_data (11862000V) - Recommended"

varbuut teu nav shitaa frekvence? no kuras naak tie EPG dati.

 

1.

esmu izbradaajis krustu shkjeersu :(

 

2.

taa gluzhi naf, west poziicijaam savaadaaka hex matemaatika

 

3.

tas viss ir par E2 liidz taa bija iemaaciita lasiit \/|a$ax epg

uz E1 speciaala kanaala ievieshana nedeva veelamo rezultaatu

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp
(labots)
Glaimojat :oops: . Vispār sanāca gana muļķīgi.

Uzliku uz CF Gemini2 Project 4.30 DM7020 (Beta), noskanēju Sirius, uzliku cam`us, skatos viss tipa Ok ..., bet tad skatos nav imagē 0/12V switch, kas man ir ļoti aktuāli. Taisu reboot atpakaļ uz Gemini 4.60 un ... opaaa parādījies EPG uz v*sat.

 

Man kautkas līdzīgs sanāca ar SKY UK EPG uz nedeļu.

Uz hdd uzliku Nabilosat lai apskatītos vai tiešām iet SKY UK EPG uz nedēļu. dabūju SKY UK EPG uz nedēļu (nolasīja EPG datus no hip hop radio kanāla) un restartēju drīmu un iebūtojos iekš NEwnigma2 (uzlikta flešā). Ko jūs domājat? EPG protams aizgāja uz nedēļu un HDD direktorijā (kad lejupielādēju sky epg varēja izvēlēties citu direktoriju) parādijās fails "epg.dat". pamēģināju "e[g.dat" failu ielikt otrajā DM800 un restartēt to un, protams epg aizgāja arī uz 2. drīma.

Labots - Aigarsclp
Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

bet peec shitaadas tehnologjijas tak tie EPG peec nedeeljas buus izbeigushies :(

tad kua? katru nedeelju no citas images (E2) jaarefresho epg.dat?

:nea: takoj hakei nam njinuzhen!

 

man taadaa zinjaa ir liidziiga dilemma. njemt E2 imagi un havot Via$at EPG, bet tad man nav $kyIT EPG. vai njemt E1 Nabilo un havot SkyIT EPG, bet tad nav Via$at EPG

vispaar jau dereetu kautkaads softelis, kuraa vareetu nodefineet visas shiis lietas. tipa kuram kanaalam/providerim no kurienes un kaa njemt EPG (protamz ja taadi ir)

 

esmu izbradaajis krustu shkjeersu :(

 

a newnigma (tipa forumz) neatziistaas kur un kaa vinji glabaa tos EPG?

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

SKY Italia EPG vari dabūt ar opentvit (iespējams nosaukums drusku kļūdains, bet mājās man ir atzīmēts īstais nosaukums) pluģinu.

Link to comment
Share on other sites

Nu bāc, domāju tūlīt būs mums EPG uz E1 un nekā jau atkal... :(:D

Link to comment
Share on other sites

Nu Enigma1 source ir briivi pieejams, taa ka ja gribaas, var iekompileet iekshaa da jebko...

 

Te teiksim ir C++ fails kuraa visa EPG cache logika.

 

epgcache.cpp

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

nu ar shito labaakaa gadiijumaa defaulto CVS enigmu vareetu ieguut, bet taalaak?

incanti jau ir tikai tad kad tas paraadaas Gemini, Nebilo, Nemesis vai kaadaa citaa (visaas) imagees.

Protams var jau (varbuut aiz neko dariit) uztaisiit arii savu personiigo imagi. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

atkal enigma2 ? New EPG DREAMBOX E2 dm7025/800/8000

diez kā ar šito??

 

What is CrossEPG?

CrossEPG is a lightweight and portable epg for dvb receivers (sat, cable and dtt).

 

Generic features:

- A lightweight epg db

- Protocol supported: OpenTV, MHW (planned), MHW2 (planned), NagraGuide (planned)

- Data import from csv

- HTTP data retrieve (for import)

- Integration with internal receiver epg

- Open source (GPL license)

 

Enigma2 features:

- Create a compatibile epg.dat

- Configuration panel (coming soon)

- Downloader plugin (coming soon)

- Automatic daily EPG download (coming soon)

- Python libraries for developers (coming soon)

- Automatic load data after a download without a reboot (a patch is required) (coming soon)

 

DGS cuberevo features:

- Configuration panel

- Sync with internal EPG

- Downloader plugin

- Automatic daily EPG download

- Sync EPG on boot

- EPG Grid view

- EPG List view

- EPG Light view

- Scheduler management (record and zap)

- Link TV shows

- Skins support

 

Platforms actually supported:

- DGStation cuberevo series

- Dream Multimedia Enigma2

Labots - maigonis
Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

ir ienaacies Nabilosat Enigma2 Black Hole v0.11

ar

Enigma2 CVS 29 June 2009 2.6 experimental

 

taa ka shim arii vajadzeetu buut ar V!a$at EPG.

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

Varu apstiprināt: Nabilosat Enigma2 Black Hole v0.11 Viasata EPG strādā

Link to comment
Share on other sites

arthurs

Vai priekš DM500 arī kāds image rāda viasata epg? :(

Labots - arthurs
Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

tikai tad ja teu ir 500+ (nevis "S" vai kaads cic bet tieshi "+" (pluss)) un NewNigma.

savaadaak (pagaidaam) nea :nea:

Link to comment
Share on other sites

Biju šodien uz Viasat digitalizācijas pasākumu J-Pilī aizstaigājies... Nekas īpašs...

Bērniem dod balonus, meiča ar kādu veci ar mikrofonu visu laiku bļaustījās, ka kā tad jūs tā, ka jums nav digitālās TV, jo redz - 2012.gadā tak izslēgs visu... jūs takš to negribat etc.

 

Mērķis gan jau būs panākts, tiks iegūti jauni upuri, kuri 2, vai pat 3 gadus maksās galvenokārt par to, kas jau šī gada beigās būs bezmaksas visā LV (Latvijas kanāli tātad)...

 

Rekur viģiks Viasat mājaslapā no Valmieras, taču ideja nemainās:

http://www.viasat.lv/index.php?id=11426

Labots - Dexs
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

To Dexs

 

Nu ko tad tu tā tik kautrīgi ??? Varēji kaut vai šiem pajautāt par kanālu (programmu) izvēles principiem. Kāpēc Viasat Golf Latvijā tiek uzskatīts par vajadzīgāku, nekā Viasat Motor ??? Kāpēc VH1 nevaram skatīties visu dienu (24 - 7) ???

Link to comment
Share on other sites

Par VH1 nepajautāju... Par LV kanāliem gan... kāpēc maksas? Sāka stāstīt kautko par autortiesībām etc. stuff... :D

Daudz laika pļāpāt nebija, es tik tā, garām ejot... :)

 

Laikam nokaunējās no sava video, izņēma no mājaslapas... Youtubē vēl ir...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Beta fish

Ahh, es arī biju tajā viņu digitalizācijas pasācienā. Jāsaka, nu vismaz pozitīvi, ka cenšas izglītot tautu.. a to ir tāda, kas nezin, kas ir analogā un digitālā tv.

Link to comment
Share on other sites

maigais

uzdzinu pēdejo newnigmu2 ,vietējie forumieši iedeva uzlabojumu pults darbībai jau tieku pie kanālu skenēšanas ,tad jau cerams dm 500+ arī tiks pie viasata epg bet galvenais ar mazo pulti.tad jau redzēs!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ar kādu image var uz DM600 redzēt Viasat EPG ? Vai ar Gemini4.7 ies ? Es domāju Latvijas kanāliem :rolleyes:

Labots - arthurs
Link to comment
Share on other sites

NEWNIGMA2 esot lēns.Nu, lenāk parslēdzas kanāli?Vai tā? Un kā ir ar pulti, vai pareizi darbojas?

Labots - arthurs
Link to comment
Share on other sites

muļķibas,parslēdzās normāli, vienkārši kad boot loder process un restarts ilgaks salidzinājumā ka enigma1

600 ar pulti problemas nevar būt jo newnigmas foruma nav bijis paceltas problēmas ,500+ bija problēmas bija janomaina viens fails!

un tikai lai strādātu ar mazo pulti!

Labots - maigais
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Paceļu uz aukšu.. Jautājums tas pats Uz DSI 4200 kautkādi Updates nav ieplānoti?

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

Rudiger

Par Tomsonu gan jāprasa Vias@t forumā !Bet izskatās, ka klientiem jāpērk Via PlusHD!Vai nu jebkurš aparāts ar E2!

Link to comment
Share on other sites

Nav vēlēšanās reģistrēties tajā kantorī, bet ja kādam ir kāda informācija par šo kastīti, kas plānots progrmatūras ziņā paziņo to šeit.

Link to comment
Share on other sites

Da nu pie velna to viasata EPG! Jo tālāk jo trakāk. Ta vispaŗ nav EPG LV kanāliem, tad tas atpaliek par nedēļu, konkrēti LNT visu laiku tas ir nedēļu vecss. Brīvdienš pazūd LV kanāliem, pat ja nedēļas vidū tām dienām tas ir bijis.

Vēl paris knāliem ir ar nobīdi. TV3+ kanālam latviešu burtu nav vispār, tie pazūd.

Tam pašam TV5 EPG vispār ir sazin no kura gadsimta un iet uz riņķi.

Vārdu sakot - pilnīgs murgs !

Link to comment
Share on other sites

andreits

japiekrīt Mafijam, pēdēja laikā ar epg viss ir slikti, vēl pirms kāda mēneša viss bija kedās. LNT vispār neko nerāda, pārējiem kanaliem sagrozīti

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...