Jump to content

wireless rūtera paroles atrašana


varnuleens
 Share

Recommended Posts

Man, labi manam draugam ir problēmas ar wireless ruteri. Viņš internetu ieguva no kaimiņiem, kuriem pieder šis rūteris. Viņam atļāva lietot internetu(viņš par to maksāja). Tā luk, viņš bija aizbraucis uz kādu laiku, bet pa to laiku aizmirsis paroli. Patreiz kaimiņi aizbraukuši uz īriju un mājās atstāta viņu meita, kas paroli nezin.

Es pats mēģināju no youtubes videoklipiem kautko izdarī, bet man tas neizdevās. :(

Es gribēju zināt vai nav kāds kurš zinātu kādā veidā var atrast to paroli? Un kā tas izdarāms man?

Link to comment
Share on other sites

Neliekuļo - saki kā ir - "Uzlauzt Wifi tīklu !" !

Vai tu varbūt domāji, apskatīties jau saglabāto Wifi paroli ?!

Link to comment
Share on other sites

martinno
Man, labi manam draugam ir problēmas... Un kā tas izdarāms man?

Galīgi neiet kopā kaut kas!

Link to comment
Share on other sites

varnuleens
Galīgi neiet kopā kaut kas!

 

 

Neietkopā tapēc ka viņš no datoru lietām saprot ļoti maz un vel kur no paroles atrašanas(uzlaušana) Tas ir jādara man es izmēģināju dažādas programas -backtrack un tā talāk!

A un vel kas draugs no šī ceļojuma atgriezās ar jaunu datoru tātad tā parole nav nekur datorā saglabāta.

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu- ja jau ir rūtera īpašniekam maksāts, tad kāpēc vienkārši nevar uzprasīt rūtera īpašniekam paroli!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu ko var ņemties, mājās atstātā meita ar senčiem nesazinās? Tak zvani kaimiņam uz Īriju un uzzini paroli, hakotāji, mlin.

Link to comment
Share on other sites

reset poga rūterim un konfigurējam pa jaunu.

atļaušos palabot, reset poga un lietojam default, jo izskatās ka ar konfigurāciju būs problēmas

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Brašajiem resetotājiem derētu atcerēties , ka ne visi provaideri IP adreses padod pa DHCP , un tādā gadījumā nekāda dafault konfigurācija nestrādās , kā rezultātā parādīsies jauns topiks ar tēmu "Neiet internets , palīdziet" , vai kaut kā tamlīdzīgi .

Link to comment
Share on other sites

Aizej pie meitas ciemos ar končām vai tml.

Pieslēdzies ar vadu klāt, un dari ko vajag (ar rūteri ar meitu) :)

Ja jau arī tiek klāt, tad var arī uztaisīt reste. Ja neiet pēc tam nekas, tad jau var arī pārkonfigurēt.

Link to comment
Share on other sites

Darbību secība:

1. Piezvani uz Īriju

2. Ja nemāki runat tad, palūdz, lai meita piezvana uz Īriju

3. Ja arī viņa nemāk runāt, tad uzrauksti draugos....

4. Ja nu brīnumainā kārtā arī Īrija nezin paroli, un ja meitai ir portatīvais dators pieslēgts pie wireless, tad parolīti ar ieraudzīt tur.

5. Ja arī tas neizdodas, tad atgreizies uz pirmo 1. un mēģini noskaidrot admin paroli un nomainīt wifi paroli caur adminsitračija, bet ja tas neizdodas, tad resetojam rūteri, un konfigurējam pa jaunam...

6. WPA paroli skuju uzlauzīsi(jā jā zinu zinu, ka muldu), WEP paroli arī būs grūši uzlauzt, ja neviens netu nelieto.

Labots - maize
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Lucifers

nav vieglaak nokachaat BlackTrack un uzlaust visas ruutera paroles kuras vien tavs wireless kjer :D hvz tupa seedeet un cereet uz ziemassveetku daavanu - dari kaut ko!!!

Arii citiem kas veelas netu na halavu nokachaat iesaku BlackTrack4 (peedeejaa versija) - pasties goole kas tas ir un tu ahujeish:D

  • Slikti! 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...