Jump to content

Izslavētais Dormeo matracis - atsauksmes?


Baigais Janka
 Share

Recommended Posts

Muterītei sponsorēju remontu, ta pie reizes tahta jāmaina. Tad nu domāju - ir jēga šikot ar Dormeo, vai nē (kakraz telefoniski uzbāžas - atlaides, ļa-ļa-ļa utt.). Doma taisīt normālu gultu pēc pasūtījuma, ta matraci vajag jebkurā gadījumā. Runa, kā saprotams, iet nevis par to uzklājamo plēvīti, bet kārtīgu gultas pamatmatraci. Kauču kā palasot netā atsauksmes, figurē teksti, ka pelējot, pat pēc instrukcijas reizi nedēļā (!) to vēdinot. Ir kāda pieredze?

Link to comment
Share on other sites

Es pirku iekš www.ossov.lv

aizbraucu uz stirnu ielu un veikalā izmēģināju visus iespējamos matraču veidus uz tausti (apguļoties uz tiem).

un lielajiem izmēriem cenas ziņā sanāk tas pats dormeo, tikai ar saprotamāku pildījumu un kvalitāti

Link to comment
Share on other sites

Pelēs jebkurš matracis, ja būs pārak liels mitrums telpā.

Dormeo nav nekā izslavēta, tik vien kā reklāma. Es TV neskatos un par dormeo uzzināju no paziņām :D

Man lielāka daļa apkārt ir izvēlējušie Pils matračus. Es pats tagad lietoju jau pasen iegadātu matraci no Yisk vai kā viņu tur, bet nākamo plānoju tieši Pils matraci. Ja gribas vairāk gaisīguma guļot var vel virsmatraci uzlikt.

Bet uz Dormeo esmu gulējis, pilnīgi un galīgi nekā īpaša.

 

Ja gribas kaut ko mega kruti, Dominā ir taads salons kur nogulda gultā un tad ar sensoriem mēra spiedienu no ķermeņa un no tiem rezultātiem rēķina kādam jabūt matracim blaa blaa... cena kaa 3 Pils matrači, bet jāmet ārā tāpat pēc 5-6 gadi, ka JEBKURŠ matracis.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Paziistu meiteni. kas vienaa Dormeo matracha reklaamaa piedaliijaas... Tad nu sanaaca ar vinju runaates, vai tiehsam ir tik labs, kaa reklamee? Tad vinja izteicas, ka ir veerts iegaadaaties.

Kaut gan nevieshas man uzticiiba. Bet tas ir tikai manas domas un ko zinu.

Link to comment
Share on other sites

Ja nejaucu Dormeo vienkārši taisa no putaam un lateksa. Iistenibaa ljoti daudzi razhotaaji to izmanto.

Es gan tajaa vairaak miinusu saskatu ne plusu. Nedod dievs kaut ko izliet gultaa :D psc... fig aaraa dabuusi :D

Un cenas zinjaa vinji ir nenormaali daargi... tais pashaas Nakts mēbelēs arī var dabūt par tādu pat cenu latexa matraci. Tikai garantija lielaaka, ka nebuus kakiņa :)

Link to comment
Share on other sites

bez atspere tas ari ir putas un lateks :)

Un neba nu Dormeo vienīgais tos ražo.

 

No fizioloģijas viedokļa, labs atspernieks būs daudz labaks par latex utt, JO spiediens atsevišķās gultas vietās ir dažāds, bet atsperes var spriegot kā vajag. Lateksu nenospriegosi. Ka arī tas, ka 70kg puika labi jūtas uz matrača, nenozīme ka arī 90-100kg vecis tur jutīsies tik pat labi.

 

Apskatijos cenas Dormeo... psc... uz manu izmēru es vel padomātu vai vispār varu atļauties Dormeo :D

Labots - Animal
Link to comment
Share on other sites

Nezinu par Dormeo,pilniigi neko!

Bet paturpinot Animal, saciito arii ieteiktu apskatiit Nakts mebellu, piedaavaatos Pils matraccus, esmu uz taadiem guleejis jau no 2005 gada, varbuut pat vairaak, bet negribaas samuldeeties un ja sanaak tagad paguleet kur nebuut izbraucot vai ciemos uz kaada cita, nu iipassi eerti nejuutos, takaa varbuut ir veerts apskatiit vinnu piedaavaajumu!

Link to comment
Share on other sites

Esmu no tiem kas labāk gulēs uz cietas grīdas nekā uz mīksta paralona.

Bet nu skatoties cenas matračiem es vienkārši ahujivaju ....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vecvecākiem ir Dormeo, atsauksmes tās vislabākās, bet tas, manuprāt, vairāk reklāmu iespaidā :D. Pašam pamēģinot, liekas "nasing spešal", bet slikts arī nav..

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Par Dormeo uzprasās jautājums, vai kaut ko tik ļoti labu ir tik ārprātīgi jāreklamē? Uz mani reklāma iedarbojas tieši pretēji gaidītajam- es tādu preci nepirkšu pilnīgi noteikti.

Pats lietoju Pils matraci jau kādus gadus sešus. Bija vajadzība pēc vēl viena, nopirku Pils, kolēģis arī. Visi ir ļoti apmierināti.

Par Pils matraci mana izvēle bija - pašu biezāko, ar dēļu karkasu, pieskrūvēju tikai kājas, un gulta gatava.

Reklāma!

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

Reklamas izmaksas shim madracim sastada diezgan lielu cenas dalju. Ja arii madracis nav slikts, tad viennoziimiigi tas maksaa daargaak, nekaa liidzveertiigs madracis par kuru nekladzina katru dienu pa TV. Staigaa pa veikaliem, runaa ar cilveekiem, meklee info netaa un izvelc savu kvadratsakni.

Link to comment
Share on other sites

par dormeo matraci arī neko sliktu nevaru teikt, speciāli nevēdinu, tikai vienreiz mēnesī apgriežu pusēm, lai vienmērīgi izguļās.

 

Un, lai nebūtu NC problēma ar sviedriem pēc aktīva laika pavadīšanas gultā, vismaz dormeo līdzi nāk biezs matrača pārvalks, to ik pa laikam izmazgā un sviedrējies atkal :D

Link to comment
Share on other sites

Es pirku matraci šajā firmā Relat-K pagaidām nesūdzos, matracim ir noņemams apvalks kuru var mazgāt, bet pēc tam var sagādāt grūtības to dabūt atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

KillerBiz

Smirdēs, nesmirdēs, matracis tikpat būs jāmaina pēc 5 gadiem maksimums. Putekļi, sviedri, vecā āda - tas viss tur ies iekšā. Matrača vienīgais labums, ka to var paņemt un nomainīt, kamēr dīvānu jāmaina visu.

 

Pats nopirku diezgan cietu putu matraci - kopš tā vairs uz atsperēm gulēt nevaru, liekas par mīkstu. Toreiz samaksāju 180 latus, izmērs 2,20x160. Noņemot nost NĪ burbuli šobrīd cena varētu būt ~120. Veikals kaut kur uz Slokas ielas. Paskatīšos varbūt vēl rēķins palicis.

Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

Pats pirms gada nopirku Lietuviešu ražotu matraci - GEMEGA.

Pirku iekš veikala Čiekurs par 215 latiem (160x200).

 

Iekšā ir "kabatiņu" atsperu bloka (Pocket).

Viena matrača puse pildīta ar lateksu - tā skaitās "ziemas puse" - labāk uztur siltumu un mīkstāka.

Otrā pusē ir kokoss - tā skaitās "vasaras puse" - cietāka, sliktāk uztur siltumu.

 

Ārpusē ir noņemams pārvalks - pie vajadzības mazgājams.

 

Tā ziemas un vasaras puse nav tikai mārketings (sākumā tā domāju). Ziemā reiz pagriezu "vasaras pusi" - pa nakti nosalu.

 

Esmu apmierināts.

 

 

 

Māsa lieto to Dormeo matraci.

Sūdzējusies nav.

Labots - maksvels
Link to comment
Share on other sites

Relat-K ir pēc cenām/kvalitātes ļoti OK firma, tur iepirkām 2vietīgu matraci "Poket Kombi" 180x200 par ~215Ls, ar 2pusēju pārklājumu - cietāku vienā pusē, mīkstāku otrā. Skaitās ziemas un vasaras, man ļoti iepatikās cietākā puse. jāgaida ziema, būs iespēja kā maksvelam salīdzināt abas puses :smile2:

Veikalā var aiziet, tukšā telpā pavāļāties uz matračiem, pavērtēt, kurš patīk - mīkstāks, cietāks vai formu ieņemošs.

 

Atrodas pie tilta pār dzelzceļu, uz dienvidiem no Dominas. tos pašus matračus varot nopirkt arī citos veikalos, bet dārgāk, protams.

Labots - tt2t
Link to comment
Share on other sites

Tā pat vien

No personīgās pieredzes. Pēc nedēļas lietošanas Dormeo jau bija bedre :( ... Lietotāja svars ~100kg

Link to comment
Share on other sites

sanaaca iepirkt sito matraci savai mammai.. nju vinai jau loti patiik un mugura arii vairs nesaap, kaa bija agraak gulot uz izlaizamaa divana..

 

vina jau baigi slaveja to matraci... man atliek vinai tikai piekrist

Link to comment
Share on other sites

Nu jau būs gads kā lietoju dormeo, pareizāk sakot lietojam, i sieva i bērni i pats. Ir ar alu laistiits, kaķa čurāts, bērnu apskādēts, bet ja uzreiz tīra smakas nepaliek.

 

Kas uz izgulēšanu attiecas - reizi mēnesī riņķi vajag apmest noteikti, citādi jūtamas izgulējuma vietas.

 

Arvienvārdsakot matracis kā matracis, kā jau teica nekā sevišķa, ne īpašu sūdzību ne slavēšanas. Ekonomiskā klase tā teikt.

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Manas domas - izskatās, ka te tiek melsts tāpat kā par tiem "brīnumtraukiem" no eastcon...

Tik nu vien ir cik tā muldēšana...

Link to comment
Share on other sites

Guļu uz Matherm Waterlattex matrača jau 4 gadus.No sākuma grūti pierast,jo ir samērā ciets,bet sūdzēties nevar.Pelējumi tāpat rodas,ja atstāj mitru un savlaicīgi neizžāvē.Man bija tā,ka mazais aplēja to ar tēju,noslaucīju to,domāju ka izžūs,bet nekā,mitrums pilnībā neiztvaikoja siltajā istabā un vēlāk parādījās manāms pelējums.

Link to comment
Share on other sites

Nu jau kādus divus gadus varbūt ilgāk guļu uz Dormeo.

Manuprāt ideāls, nav par ko sūdzēties, ne par cietu ne par mīkstu. Instrukcijā laikam teikts ka reizi mēnesī jāpagroza, bet es to daru labi ja reizi 5-6 mēnešos, pagaidām nekas nav izgulējies.

Tikko pārliecinājos, ka nesmird :grin:

 

Var jau būt, ka es vienkārši neko labāku neesmu redzējis tāpēc sanāk tāda slavēšana, bet tiešām neredzu kur piesieties.

Link to comment
Share on other sites

...nju vinai jau loti patiik un mugura arii vairs nesaap, kaa bija agraak gulot uz izlaizamaa divana..

...

Nu tu salidzini pirkstu ar krānu !

Izlaizamas divāns SUX pēc definīcijas un nekas labs tur nevar but. Dajebkurš madracis būs labāks par dīvānu...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Dormeo ir vienkārši mārketinga triks 80% no cenas pircēji maksā par reklāmu .. matracis vienkārši no paralona... 

 

es savējo pirku no sps+ Latvijā ražots ļoti kvalitatīvs un ērts arī nav ilgi jāgada kamēr izgatavo, kopumā esmu ļoti apmierināts..iesaku cietiem 

 

atrodas uz Pulkveža Brieža 39, wwww.matrac.lv 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ko tu neteiksi? :) Protams, ka mārketings strādā. Bet nu šitāds cipars par matraci ir vienkārši kosmoss, lai no kāda viņš tur materiāla nebūtu. Pat dārgais Dormeo maksā 2x lētāk.

 

 

180x200       455,06 Ls

 

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...