Jump to content

Atmiņas karšu izvēle fotoaparātam.


Gestapo
 Share

Recommended Posts

Man nav neviena atmiņas karte bijusi un poņas nekādas kā tajā milzu izvēlē orientēties. Fočuks kanons 1000D - vajag viņam atmiņas karti, kādu pirkt, kas jāņem vērā? Kādu ražotāju ieteiksiet?

Link to comment
Share on other sites

Mõbijs

Kingston, bet principā pie kājas nosaukums. Ja taisīsi megabildes skaties, lai lasīšanas/rakstīšanas ātrums ir labs (lielāks = labāks). A visādi citādi po. Ā un Kingston atsevišķiem modeļiem dod lifetime garantiju, tātad ja kas - vienmēr vietā dabūsi jaunu.

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Es parasti ņemu SanDisk. Tas Kingstons, manuprāt, nav ne grasi labāks. Ja godīgi, vismaz es ikdienā esmu novērojis, ka Kingstoni vairāk čakarējas / mirst. (Kingston SD kartes)

 

SanDisk Ultra II. Bet, nu, ja nepatīk cena, ņem to Kingston...

Link to comment
Share on other sites

pilnīg pofig,jebkurā daudz maz dzirdēta ražotāja CF karte un miers mājās.Galvenais,nedzenies pēc vienas lielas,labāk paņemt 2 mazākas.ja kas notiek,lai nepazūd viss uzreiz.

Link to comment
Share on other sites

Mõbijs

BASS ak tu fotovīrs un nezini, ka 1000D ir Compact Flash... ai ai ai.. Par SD tipa kartēm piekrītu.

Link to comment
Share on other sites

dzieburs

Mõbijs, ai, ai, ai - 1000D ir SD un SDHC kartes tik lietojamas :)

 

Bet par tēmu - no savas mazās pieredzes varu SanDisk ieteikt kā labu esam.

Labots - dzieburs
Link to comment
Share on other sites

+1 par SanDisk un Kingston. Abas labas, līdz šim nekādu sūdzību nav bijis.

Link to comment
Share on other sites

Ja ir SDHC atbalsts, tad vari ņemt lielākas kartes - virs 4GB. Pievērs uzmanību kartes ātrumam, piem bija man 4 gb karte ar kkādu x66, kad pilna fočuks diezgan lēni strādāja un tīri kaitinoši, ka fočējot jāgaida kamēr saglabās un diezgan lēni pārmest uz kompi... Ā, jā un video ierakstot raustījās, jo nespēj nodrošināt pietiekami lielu ātrumu. Vismaz es tā izfiškoju...

Bet vispār var palasīties:

http://en.wikipedia.org/wiki/Secure_Digital_card

Tomā arī bija kkādi apskati.

Link to comment
Share on other sites

Mõbijs

ai ai ai, kā es maldījos... atvainojos par maldinošu tekstu. Paldies biedri dzieburs. :blush:

Link to comment
Share on other sites

tomy007

A-data, Kingston, SanDisk. Viens Kingston mehāniski izjuka, ņemot laukā no fočuka. Bet tas bij tusiņā, labā kramā.. Datus varēja nolasīt, tā ka viss OK. Svarīgākais gan man liekas ātrums. Ņem sesto klasi.

Link to comment
Share on other sites

Pērkot, piemēram, USB atmiņas, reti kura veikala aprakstā var atrast info par ātrumiem. Kāds ir tas ātruma indekss, kāds būtu pietiekams foto vajadzībām?

Link to comment
Share on other sites

Stagars

Bet vai nevar sanākt, ka nopērci ātru karti un to fotoaparāts neņem pretī. Tāpat ar ietilpību. Es reiz pārliku no plaukstdatora 4GB karti IXUS 800 un tas man to neatpazina. Ieliku tādu pašu 2GB un viss ok.

Link to comment
Share on other sites

Stagars

Tā varētu būt. Arī plaukstdators no sākuma 4GB karti nesaprata, bet čoms man tajā uzinstalēja kaut kādu programmiņu un viss sāka rullēt....

Link to comment
Share on other sites

raivix95

Man personīgi patīk Kingston. Vairākos aparātos ir Kingston kartes un nekādu problēmu. :)

Link to comment
Share on other sites

versatile

ja ir kaads no prof. seerijas aparatiem, kas bliezh 10x 20+mpix RAWus sekundee, tad atrumam var but izshkjirosha nozime.

a ta... pofig. ja nu vieniigi no kartes uz datoru caur lasitaju atrak parkopes.

 

senakos laikos gan bija taa - bija man ar chomu abiem ixus 40. vinjam lenaka karte, man TakeMS bik atraka. vinjam video vareja filmet tikai 30 sek, man - kamer karte pilna...

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Nu skaidrs, paldies, kas padalījās ar info, centīšos kaut ko nulūkot nuka!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Labs vakars...

 

Pacelšu mironi, lai nebūtu jātaisa jauna tēma par kartēm.

 

Foķis atbalsta SD, SDHC un SDXC kartes. Jautājums vai foķī var lietots, piemēram, micro SD karti ar adapteri? Vai tomērt labāk SD bez adaptera. Vai adapters ietekmē rakstīšanas ātrumu?

Link to comment
Share on other sites

Long John

Atļaušot minēt, ka adapters dod tikai liekus pārejas kontaktus (nekontaktus) un attiecīgi mazāku uzticamību.

Dažreiz izmantot jau var, bet nopietnām padarīšanām es tomēr lieku SD karti "pa taisno"- bez  "starpniekiem" ... :)

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Ir šad tad nācies izmantot MicroSD ar adapteri.

Googlē palasīju, testi neuzrāda atšķirību, tāpat mūsdienās ātrumi tādi paši, arī cenas līdzīgas. Kaut kur bija rakstīts, ka SD esot mazāk varbūtīgi zaudēt datus, nekā MicroSD, var būt taisnība, varbūt nē.

Pats domāju līdzīgi kā biedrs Long John, "pa taisno", "bez starpniekiem" :) labāk.

A kur problēma fotoaparātam savu karti, tieši SD (SDHC, SDXC), nav taču nabadzība, ka uz visiem gadžetiem viena vienīga karte, jo vairākas nevar atļauties, ja tā, tad gan, jāpērk tāda, kas i fotoaparātā derēs, i viedtālrunī. :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Imbaworld

Priekš tā aparāta, pilnīgi vienalga, ko tu ņem!

 

Man pirmais aparāts bija 1100D un stāvēja kaut kāds Kingstons par 8 lati, kalpo vel tagad. 

Labots - Imbaworld
Link to comment
Share on other sites

Imbaworld par kādu TO aparātu tu runā? Vai es kaut kur minēju kas man ir par kameru?

 

Nu skaidrs. Teorētiksi rakstīšanas ātrumam dēļ adaptera mazākam palikt nevajadzētu. Taisnība ir. Jo vairāk kontaktu pa vidu, jo lielāka iespēja ka kaut kur var gadīties bezkontakts.

Link to comment
Share on other sites

Imbaworld

Fočuks kanons 1000D 

 

Bāc, izlasīju pirmo postu, datumu neapskatīju :D

Labots - Imbaworld
Link to comment
Share on other sites

MicroSD vienīgi tas labums, ka var uzreiz iebāzt vai nu telefonā vai planšetē un uz kāda lielāka ekrāna skatīties bildes.

Link to comment
Share on other sites

Ar jaunajām (UHS-II) kartēm var gadīties, ka vecāks vai kaprīzāks aparāts tās nemaz neatpazīst. Ir tāds SDXC UHS-II Lexar 64GB. Blackmagic Pockets to neļauj pat formatēt, bet Canonam 70D nekādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ieteiktu SD karti, jo tai ir lielāka mehāniskā izturība nekā microSD.

Link to comment
Share on other sites

Par mehānisko izturību, varbūt, bet man reiz gadījās MicroSD karti pazaudēt, mājā gan, vēlāk atradās, izkrita kaut kā, nepamanīju, kur nokrita, sīka, grūti sameklēt. :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...