Jump to content

Sat TV karte prieksh kodeetiem kanaliem


Daneks
 Share

Recommended Posts

Ja tu domaa SAT kanaalus, tad jaapeerk buus SkyStar2 (~50Ls), vai labaak SkyStar1(~100Ls). Nu jau pavisam maz atlicis ko redzeet piraatiski

Link to comment
Share on other sites

Sakiet luudzu kadas ir iespeejas ar tv karti skatiities kodeetos kanaalus un kura butu labaakaa

labaakaa iespeeja skatiities digitaalos kanaalus ir iegaadaajoties karti - sheitam pat visasats tirgo videeji 10 ls meenesii ...

 

a ko tu gribeeji - iegaadaasi kaadu dzelzi un visu lauziisi "na sharu" valjaa ?

Principaa es kautkur lasiju,ka ir iespeejams dabuut valaa visu,bet neko siikaak nezinu

Link to comment
Share on other sites

Vēlams' date=' lai sīkāk paskaidro. Grūti saprast.[/quote']

Ideja ir loti vienkaarsha gribu kompi izmantot kaa atsleegu un kodu karti

Link to comment
Share on other sites

Ja gribi skatīties uz PC sat tv, tad jādara tā kā teica Martinc, tikai man liekas, ka labāka ir SkyStar 2, bet varbūt kļūdos.

Ir iespēja arī iegādāties DreamDox pieslēgt pie PC un skatīties uz parastā TV.

Link to comment
Share on other sites

Principaa es kautkur lasiju' date='ka ir iespeejams dabuut valaa visu,bet neko siikaak nezinu[/quote']

VAIRAAK TAS NAV IESPEEJAMS

Nezin gan ,man nezkapeec taada sajuuta ,ka nav iespeejams- tas ir tikai pagaidaam.

Link to comment
Share on other sites

Guest Chupakabra

viss tas ir sespeejams...pa 10uku dzeki kaa neh**s taisa valjaa...paarbaudiita lieta

Link to comment
Share on other sites

viss tas ir sespeejams...pa 10uku dzeki kaa neh**s taisa valjaa...paarbaudiita lieta

Kautkaadu sikaaku infu vari iedot? Ludzu!

Link to comment
Share on other sites

Guest Romis

tikko kā čoms nopirka par 8 Ls karti = apmēram 400 kanāli, puse no tiem gan nekam neder, jo ir tipa arābu :lol:

pati aparatūra gan izmaksāja apmēram 250 Ls, krutais tuneris, utt.

tas ko piedāvā viasat uc. ir fufelis, tad jau labāk paņemt Baltcom kabeli (kur to var).

 

ps.Kartes darbības laikam nav NEKĀDAS GARANTIJAS = var strādāt tikai mēnesi, un kirdik :cry:

Link to comment
Share on other sites

tikko kā čoms nopirka par 8 Ls karti = apmēram 400 kanāli' date=' puse no tiem gan nekam neder, jo ir tipa arābu :lol:

pati aparatūra gan izmaksāja apmēram 250 Ls, krutais tuneris, utt.

tas ko piedāvā viasat uc. ir fufelis, tad jau labāk paņemt Baltcom kabeli (kur to var).[/quote']

Ceesiis nav iespeejams Baltcoms.

Link to comment
Share on other sites

Visu dabūt vaļā pirātiskā veidā nav iespējams, tikai daļu.

Un nevajag jaukt divas lietas: uzlaušanu un Cardsharing

 

Romis pieminēja par darbības ilgumu. Ir kanāli, kuri katru dienu maina kodus, spēj tik sekot līdz.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu domaa SAT kanaalus' date=' tad jaapeerk buus SkyStar2 (~50Ls), vai labaak SkyStar1(~100Ls). Nu jau pavisam maz atlicis ko redzeet piraatiski[/quote']

Tatad labaakais risinaajums sat tv uz pc ir shiis kartes?

Link to comment
Share on other sites

-> Daneks

Ja Tu neesi specs šajās lietās, tad SkyStar nebūs labākais variants. Vienīgi ja Tu gribi skatīties Free to Air kanālus, tad vēl tā, bet tad jau labāk nopērc normālu sat komplektu un skaties normāla izmēra bildi uz TV

 

Ko Tu vispār gribi redzēt, ir kaut kas konkrēts??

Link to comment
Share on other sites

-> Daneks

Ja Tu neesi specs šajās lietās' date=' tad SkyStar nebūs labākais variants. Vienīgi ja Tu gribi skatīties Free to Air kanālus, tad vēl tā, bet tad jau labāk nopērc normālu sat komplektu un skaties normāla izmēra bildi uz TV

 

Ko Tu vispār gribi redzēt, ir kaut kas konkrēts??[/quote']

Sapnis ir dabuut ntv itkaa kodus un atsleegas viniem var atrast.Vel gribetos ierkstiit dazus raidijumus no sat kompi.Parastais sat komplekts man ir,bet saklausijos,ka ir iespejams ar tv karti dabuut ko vairaak.

Link to comment
Share on other sites

NTV kodus nedabūsi, vismaz pagaidām, kaut gan sola jau 2 gadus, ka būs uzlauzts. Vienīgā iespēja kā skatīties NTV ir oriģinālā karte, kabelis (Tev laikam atkrīt), un Cardsharig (ar jau pieminēto SkyStar vai Dreambox), tikai tos, kas Tev šāros karti ir ļoti grūti atrast.

Vēl ir iespēja, ja Tu dzīvo daudzstāvenē, paņemt un ar kādu samesties oriģinālajai kartei un šārot to savā starpā, maksāt nāksies, toties lētāk.

 

Kādus raidījumus Tu gribi ierakstīt??

Link to comment
Share on other sites

NTV kodus nedabūsi' date=' vismaz pagaidām, kaut gan sola jau 2 gadus, ka būs uzlauzts. Vienīgā iespēja kā skatīties NTV ir oriģinālā karte, kabelis (Tev laikam atkrīt), un Cardsharig (ar jau pieminēto SkyStar vai Dreambox), tikai tos, kas Tev šāros karti ir ļoti grūti atrast.

Vēl ir iespēja, ja Tu dzīvo daudzstāvenē, paņemt un ar kādu samesties oriģinālajai kartei un šārot to savā starpā, maksāt nāksies, toties lētāk.

 

Kādus raidījumus Tu gribi ierakstīt??[/quote']

Nu lielaakaa dala vareetu buut no vaacu kanaaliem

Link to comment
Share on other sites

NTV kodus nedabūsi' date=' vismaz pagaidām, kaut gan sola jau 2 gadus, ka būs uzlauzts. Vienīgā iespēja kā skatīties NTV ir oriģinālā karte, kabelis (Tev laikam atkrīt), un Cardsharig (ar jau pieminēto SkyStar vai Dreambox), tikai tos, kas Tev šāros karti ir ļoti grūti atrast.

Vēl ir iespēja, ja Tu dzīvo daudzstāvenē, paņemt un ar kādu samesties oriģinālajai kartei un šārot to savā starpā, maksāt nāksies, toties lētāk.

 

Kādus raidījumus Tu gribi ierakstīt??[/quote']

Dzivoju privaat maajaa un cik zinu tad ntv Latvijaa ir tikai puslegals lidz ar to jamaksaa visaadiem starpniekiem

Link to comment
Share on other sites

Tad, ja vien tie nav Nagr* kodētie kanāli, tad vari meklēt ar parasto tjuneri. Lielākā daļa vācu kanālu ir vai nu brīvie vai arī Viac*

Ja tie ir Nagr* kodētie, tad nāksies izmantot šaringu.

 

NTV ir vai nu legāls vai arī nelegāls, ja pērc veikalā oriģinālo karti un maksā abonēšanu, tad tas ir legāls. Ja izmanto cardsharing, tad nelegāls.

Pusnelegālu nav!!

Link to comment
Share on other sites

Tad' date=' ja vien tie nav Nagr* kodētie kanāli, tad vari meklēt ar parasto tjuneri. Lielākā daļa vācu kanālu ir vai nu brīvie vai arī Viac*

Ja tie ir Nagr* kodētie, tad nāksies izmantot šaringu.

 

NTV ir vai nu legāls vai arī nelegāls, ja pērc veikalā oriģinālo karti un maksā abonēšanu, tad tas ir legāls. Ja izmanto cardsharing, tad nelegāls.

Pusnelegālu nav!![/quote']Cik zinu NTV nav nopircis licenzi lai vareetu raidiit LV

Link to comment
Share on other sites

Tad' date=' ja vien tie nav Nagr* kodētie kanāli, tad vari meklēt ar parasto tjuneri. Lielākā daļa vācu kanālu ir vai nu brīvie vai arī Viac*

Ja tie ir Nagr* kodētie, tad nāksies izmantot šaringu.

 

NTV ir vai nu legāls vai arī nelegāls, ja pērc veikalā oriģinālo karti un maksā abonēšanu, tad tas ir legāls. Ja izmanto cardsharing, tad nelegāls.

Pusnelegālu nav!![/quote']Sanaak ja es gribu no briviem kanaaliem ierakstiit uz PC tad man pietiek ar parasto TV karti ?

Link to comment
Share on other sites

Cik zinu NTV nav nopircis licenzi lai vareetu raidiit LV

 

Nez, par šito neko neesmu dzirdējis, bet katrā ziņā veikalā ir nopērkam oriģinālā karte ar abonēšanas iespējām un līdz ar to iznāk, ka tas ir legāli.

 

Sanaak ja es gribu no briviem kanaaliem ierakstiit uz PC tad man pietiek ar parasto TV karti ?

 

Nea, SkyStar būs vajadzīgs jebkurā gadījumā, jo sat signāls atšķirās no parastā TV signāla (sīkāk neko nezinu). Ja pietiktu ar parasto TV karti, tad iznāktu, ka arī tjūneris nebūtu vajadzīgs.

Ir arī iespēj nopirkt tjūneri ar HDD un rakstīt tur iekšā un pēc tam uz PC, bet tas iznāk dārgāk nekā ar SkyStar.

Link to comment
Share on other sites

Cik zinu NTV nav nopircis licenzi lai vareetu raidiit LV

 

Nez' date=' par šito neko neesmu dzirdējis, bet katrā ziņā veikalā ir nopērkam oriģinālā karte ar abonēšanas iespējām un līdz ar to iznāk, ka tas ir legāli.

 

Sanaak ja es gribu no briviem kanaaliem ierakstiit uz PC tad man pietiek ar parasto TV karti ?

 

Nea, SkyStar būs vajadzīgs jebkurā gadījumā, jo sat signāls atšķirās no parastā TV signāla (sīkāk neko nezinu). Ja pietiktu ar parasto TV karti, tad iznāktu, ka arī tjūneris nebūtu vajadzīgs.

Ir arī iespēj nopirkt tjūneri ar HDD un rakstīt tur iekšā un pēc tam uz PC, bet tas iznāk dārgāk nekā ar SkyStar.

Nu tapeec es saku ,ka tas ir puslegaali jo var iegaadaaties legalu karti,bet ntv nav licenzes tatad tas ir puslegaali katraa zinaa peec lv likumiem lauzot ntv tevi nevar sodiit jo oficiaali vinu sheit nav
Link to comment
Share on other sites

Ja gribi kompī spraužamu, tad vienīgā iespēja ir SkyStar, bet tāpat, ja gribēsi skatīties kodētos kanālus, Tev būs jameklē kur atrast atslēgas vai arī kur kāds šāro.

 

P.S. atslēgu ievadīšana ar pulti manliekas ir baigais čakars

Link to comment
Share on other sites

Paskaties PM' date=' es aizsūtīju divas adrese, kur par to visu sīkāk var palasīt[/quote']Paldies esmu loti pateiciigs
Link to comment
Share on other sites

Guest Chupakabra

NTV+ nelegaals ??? :)))) smejaties...viss ir legaals :) un nav jau iisteniibaa nemaz tik daargi lai nevareetu origjinaalo karti nopirkt :) sporta chanaalju deelj vien ir veerts njemt...

Link to comment
Share on other sites

Sporta kanālu dēļ ņemt NTV?? Manā izpratnē tas nav normāli. Labāk paņemt SkyItalia un skatīties tur daudz vairāk un labākus sporta kanālus un ne tikai.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...