Jump to content

Ogreland VS OIC


androidz
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Man paziņas grib ierīkot internetu mājās. Ogrē. Ir iespējami tikai bezvadu varianti. Ko izvēlēties Ogrē Ogreland vai Ogres Interneta centrs. Varbūt kāds var padalīties pieredzē par šiem diviem provaideriem. Cenas/ātrumus tie piedāvā līdzīgus. Kā ir ar pakalpojumu kvalitāti/attieksmi/reaģēšanas ātrumu utt.

 

A

Link to comment
Share on other sites

androidz
(labots)

Hmm, par IME neko nestāstīja, pagaidām ir piedāvājumu no augstāk minētājiem kantoriem un no LTC, bet ir pavisam neinteresants, dēļ trafika ierobežojumiem.

 

Viņi piedāvā bezdau pieslēgum arī? te nekas nav minēts: http://www.ime.lv/?pg=2

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Sveiks Pasaki apmēram savu atrashanas vietu Ogrē pateikšu kur atrodas tuvākais radio pats lietoju IMES radiolinku un esmu apmierināts dažkārt ar 5 GHZ atnēnu Uploade aiziet pat līdz 10 megabitiem tas ir vietejais arzemju trafiks vidēji 4-5 megabiti varu arī piedāvāt lētu radio aparatūru

Labots - Leshij
Pēdēja posta pilna citēšana
Link to comment
Share on other sites

androidz

Ok, pirmā atziņa ir ka tie nav lētākie, bet stabīlākie pakalpojumu sniedzēji.

 

Kādi varētu būt tie pieminētie konkurenti? IME? Vēl kāds?

 

A

Link to comment
Share on other sites

androidz

Skaidrs, bet Lattelecom mobilais internets droši vien ka ir labs un arī ātrs, bet ar viņu trafika ierobežojumiem man neliekas diezko pievilcīgs. Piem 18,36 Ls un 5 GB bezmaksas...

 

Būs vien jāskatās un OIC vai Ogreland pusi.

 

A

Link to comment
Share on other sites

saimnieks

Es vienozīmīgi ņemtu Ogreland, OIC man bija, man nepatika...

Link to comment
Share on other sites

androidz
(labots)

LTC nav mobilā interneta. Tas ir Triatel, ko LTC izplata. No bezvadu risinājumiem, LTC ir tikai WiMAX

A viens pīpīs, droši vien kau daudziem provaderiem internets skrien arī pa LTC drātīm, bet vienalga par pakalpojumu ir atbildīgs pakalpojuma sniedzējs, nevis tas kura infrastruktūra kādā no posmiem tiek izmantota.

 

Dārgs arī zaraza ir.

 

Faforītos izvirzās Ogrelands, paziņas arī teica ka OIC attieksme viņiem nepatika...

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Karbafos

Sveiks Pasaki apmēram savu atrashanas vietu Ogrē pateikšu kur atrodas tuvākais radio pats lietoju IMES radiolinku un esmu apmierināts dažkārt ar 5 GHZ atnēnu Uploade aiziet pat līdz 10 megabitiem tas ir vietejais arzemju trafiks vidēji 4-5 megabiti varu arī piedāvāt lētu radio aparatūru

 

vietejais arzemju trafiks Mama mija kas tas tads ???

 

Es droshi varu ieteikt Ogreland stabils savienojums un laba komanada .

 

OIC ir nepareiz kompanijas nosaukums = ogres interneta caurums

 

IME pedejais meslenais kantoris cik aceros senos laikos pat pastaigajas ar ogri un cirviti rokas meginja konkurentiem kabeljus nopiljit cik acros KNAB lietu ierosinaja :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Vecs topiks, gribētos uzzināt svaigāko info par bezvadu interneta iespējām Ogrē, precīzāk Pārogrē, Jaunajā gatvē. Šobrīd sēžam uz ltc dsl, par cik ir palicis aktuāls arī upload ātrums, kas ltc ir smieklīgs, apsveru iespējas ar bezvadu internetu kam būtu simetrisks ātrums. Vai bez OIC ogrē vēl kāds piedāvā tādu internetu? Vēl uzgāju kautkādu M4 internet un Serviss.eu (Ogreland) ar skopu info mājaslapā.

Link to comment
Share on other sites

kā tev ar iespējām DSL apdeitot uz VDSL? Neesi interesējies? Jaunā gatve varētu būt VDSL, ja tik neesi pašā galā.

Link to comment
Share on other sites

To CAP: ja 4g būtu simetriski ātrumi, tad to arī izmantotu. Patreiz, vismaz ar Tele2, labākajā gadījumā, ātrumi tādi paši kā ar DSL (mēneša sākumā biju paņēmis patestēt), iespējams antena kautko līdzētu, bet nedomāju ka baigi uzlektu ātrumi. Šonedēļ LMT pamēģināšu, bet nekādas cerības neloloju.

 

To Lapais: Esmu interesējies, vēl nēesot pieejams un domāju ka nebūs ar, jo atrodos gandrīz pašā galā tuvāk Ciemupei.

 

M4 internet(MWTV) atbildēja ka max varot dabūt 20-30mbit ātrumu ar radio antenu palīdzību (nanostation m5 laikam). Par antenu gan prasa 78eiro, tās būtu pupu mizas ja būtu tas ātrums, bet esot vajadzīga redzamība uz Ogres trikotāžas skursteni. Nezinu kur viņš ir, bet pa otrā stāva logiem nekādu skursteni neredzu, tad laikam atkrīt :(

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

To CAP: ja 4g būtu simetriski ātrumi, tad to arī izmantotu. Patreiz, vismaz ar Tele2, labākajā gadījumā, ātrumi tādi paši kā ar DSL (mēneša sākumā biju paņēmis patestēt), iespējams antena kautko līdzētu, bet nedomāju ka baigi uzlektu ātrumi. Šonedēļ LMT pamēģināšu, bet nekādas cerības neloloju.


 


To Lapais: Esmu interesējies, vēl nēesot pieejams un domāju ka nebūs ar, jo atrodos gandrīz pašā galā tuvāk Ciemupei.


 


M4 internet(MWTV) atbildēja ka max varot dabūt 20-30mbit ātrumu ar radio antenu palīdzību (nanostation m5 laikam). Par antenu gan prasa 78eiro, tās būtu pupu mizas ja būtu tas ātrums, bet esot vajadzīga redzamība uz Ogres trikotāžas skursteni. Nezinu kur viņš ir, bet pa otrā stāva logiem nekādu skursteni neredzu, tad laikam atkrīt  :(


 


Trikotāžas tornis ir uz Rīgas pusi, netālu no Ogres zīmes, tas ir diezgan augsts, diez vai bez binokļa viņu var redzēt. Ja ir iespēja, ieteiktu izmantot radiolinku,  LMT 4g vakaros ies lēnāk nekā lattelecom (download)


 


Nezinu kādai firmai, bet antenas arī ir Ciemupē, tās man liekas ir tuvāk.


Labots - uldii12345
Link to comment
Share on other sites

Belfador, Tu ko mucā esi audzis, ja nezini, kur ir Ogres trikotāžas kombināts   :sarkasms:  ? Tas tak Ogres lepnums un, braucot pa Daugavpils šoseju, to neredzēt nav iespējams. Paņem balticmaps karti un pats apskaties uz kuru pusi vismaz jāskatās,ja nezini trikotažku.  http://balticmaps.eu/?lang=lv&draw_hash=qerbxo&centerx=536103.258882796&centery=6296551.375060096&zoom=4&layer=map&ls=o  Es tur līniju novilu, atliek tikai galu pārcelt uz savu māju un SAT bildē apskatīties uz kurieni jāskatās. Domāju,ka trikotazasskursteni Tu redzi, bet no mājas jumta. 

Es vēl nevaru nomierināties- nezin Ogres trikotāžas kombinātu :sarkasms: :sarkasms: :sarkasms: Tad jau Tu vispār Ogrē neko nezini.

Link to comment
Share on other sites

Labākais jau ir tas, ka identiski raksti nāk no dažādiem biedriem, kam tev divi profili?  :)

 

 

To Lapais: Esmu interesējies, vēl nēesot pieejams un domāju ka nebūs ar, jo atrodos gandrīz pašā galā tuvāk Ciemupei.

 

 

To Lapais: Esmu interesējies, vēl nēesot pieejams un domāju ka nebūs ar, jo atrodos gandrīz pašā galā tuvāk Ciemupei.
 
Link to comment
Share on other sites

jema, ja tāds up ātrums, vai kautvai puse no up ātruma, LMT būtu stabili visu laiku tad es būtu starā. Kā jau teicu šonedēļ dabūšu paprovēt.

 

Mucā gluži nē, dzimis un audzis Rīgā, ogrē salīdzinoši nesen mitinos, tapēc nezinu tādas lietas, tagad vismaz zināšu uz kuru pusi lūrēt, būs iemesls uz jumta uzrāpties :D 


jema, ja tu to postu izlasītu līdz galam un tad salīdzinātu ar manu, tad saprastu ka cilvēks gribēja citēt mani :)

Link to comment
Share on other sites

Long John
esot vajadzīga redzamība uz Ogres trikotāžas skursteni. Nezinu kur viņš ir, bet pa otrā stāva logiem nekādu skursteni neredzu, tad laikam atkrīt

 

No Pārogres "zemes līmeņa" to skursteni laikam nesaredzēsi- no šosejas Jaunogrē pirms jaunā Rimi gan tīri labi redzams (šams ir gandrīz pie dzelzceļa):

 

   https://www.google.lv/maps/@56.8184855,24.5712518,3a,89.9y,357.22h,76.5t/data=!3m7!1e1!3m5!1sE9WHCqfYyxI0Z9-phJFliw!2e0!6s%2F%2Fgeo1.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DE9WHCqfYyxI0Z9-phJFliw%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D323.51892%26pitch%3D0!7i13312!8i6656?hl=lv 

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

14.22eiro mēnesī, pa lēto uzskatu. Tik tas ka antena jāpērk, vai arī jānomā no viņiem pa 5.69 mēn.

Runājot par antenām, cik sapratu viņi uzstāda kautkādas NanoStation m5. Ja es gadījumā izlemju iet šo ceļu, tad varbūt par to naudu (78eiro) ko viņi prasa par to antenu, var nopirkt kādu labāku, kas dos stabilāku/labāku savienojumu?

Labots - belfador
Link to comment
Share on other sites

Tev tur kādi četri kilometri un ar NanoStation viss darbosies labi. Cita lieta, es gan apšaubu, ka visu laiku būs tāds ātrums. Vai tad trikotāžas skurstenim optika pievilkta?

Link to comment
Share on other sites

Līdz manis sanāk gandrīz 5km + ja nu vēl sanāk ka koki maisās? Par optiku nezinu...

Kapēc es nevaru izlabot vārdu manis uz - m a n ī m? Kas tas pa gļuku? :D

Labots - belfador
Link to comment
Share on other sites

Ja interesē, tad varu pārdot Nanostation M5. Nelietota iepakojumā. Vai lielo AirGrid M5. Lietots, bet viss ideāli darbojas.


Un par 20-30 mbps runājot... 30 mbps (un vairāk) dabūsi tikai tad, ja pret tevi viņi uzliks pāvērstu antenu (point to point) vai ja tajā škurstenī ir padota optika un labu ātrumu dod iekšā. Citādi 20-22 mbps, vairāk nebūs... ja pa taisno no AP.

Link to comment
Share on other sites

LMT 4g maigi izsakoties - katastrofa: 4765290318.png rodas sajūta ka es kādā pazemes bunkurā dzīvotu.

Labots - belfador
Link to comment
Share on other sites

LMT 4g maigi izsakoties - katastrofa:

 

 

 

Tarifa plānu nomaini. Visdrīzāk pieslēgts IM1.

Internets mājai 1 16.94  Neierobežots 4 Mbit/s (00:00 - 18:00)

Internets mājai 2 21.34 € Neierobežots 10 Mbit/s 4 Mbit/s

Internets mājai 3 26.80  Neierobežots 20 Mbit/s**** 4 Mbit/s****

 

*** Vidējais interneta lejupielādes ātrums normālas tīkla noslodzes gadījumā, neatrodoties kustībā.

**** Internets mājai 3 lietotājiem reālais vidējais lejupielādes ātrums var būt ievērojami lielāks.

 

http://www.lmt.lv/lv/internets-majai

Labots - AVilks
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nu ir kādam reāla lietotāja atsauksmes par M4 vai OIC ? Man tieši šāda pat tēma aktuāla. OIC mājas lapā vēl cenas pat latos :) . M4 pēc apraksta šķiet sakarīgi.

Labots - spameris
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...