Jump to content

DVB-T uztvērējs nerāda (PC)


Chaba
 Share

Recommended Posts

Iegādājos DVB-t uztvērēju, bet nav ne skaņa, ne bilde, tikai rāda virsrakstu. Uztveršana ir 50% un rāda visu laiku, ka tipa " Digital Radio" . Uztvērējs ir no name, kanālus sameklēja, bet spēlēt nesāk... WTF?

Link to comment
Share on other sites

Nu būtu jau savādi, ja Digital Radio pēkšņi rādītu bildi :D.

Nu 99%, ka softs neatbalsta mpeg4. Piemēram CyberLink.PowerCinema.v6 rāda ideāli, v5 - tikai veco mpeg2.

Link to comment
Share on other sites

softs man ir tas, kas nāca komplektā ar to uztvērēju. Izšķirstīju manuāli, un sapratu, ka nav nekas pa mpeg 4 tur rakstīts un vienkārši tagad ceru, ka kodeki ir nevis buit-in tajā aparātā, bet gan, ka aparāts uztver, bet softs neatkodē normāli. Kā ir?

 

 

P.S. Kurš tad ir normālais softs no cyberlink? Media vai der arī visi tie Power DVD brīnumi?

 

Edit: sapratu. tas viss cyberlink bla bla v6 bija domāta kā proga.

Labots - Chaba
Link to comment
Share on other sites

tas vienalga, ka man ir usb 2.0 tas dvb uztvērējs? Piem ProgDVB manu uztvērēju neuzrādīja un tpc neinstalēju...

USB 2.0 DVB-T/TV BOX - tā man device manager viņš uzrādas.

 

WMC man nav, jo vēl uz XP sēžu

Labots - Chaba
Link to comment
Share on other sites

Labi, pagaidām man neizdodas. Kanālus atrod, bet nerāda, ir divi varianti, vainu man nav kodeki, vai jāpieliek pie normālas antenas, jo šobrīd man ir augstākais 30%kvalitāte un 10% stiprums ar to sūdu, kas nāk komplektā ar to usb mantiņu.

Link to comment
Share on other sites

O joptvai, es domāju ka mans vecais USB resīveris ir izmetams, par cik tagad apraide ir MPEG4, bet nekā, ar CyberLink.PowerCinema.v6 iet rūkadams! :D (MSI Digi Vox mini II)

Paldies par info, tiešām domāju ka dzelzis atkodē!

Link to comment
Share on other sites

Šodien šito pārbaudiju, jautri un resursus ēd salīdzinoši mazāk, tikai deinterlace ar roku jāiestāda. Bet ir viena problēma ar win XP. VLC USB dvbt atpazīst tikai admina modē. Tāpēc no manas puses offtopic jautājums. Kādreiz iekš BOOT foruma bija piesprausta pamācība, ka jāstrādā limited user modē, un tur bija pamācība, kā izveidot shotckut iekš limited user, lai tās progza strādātu ar admina tisībām. Gribētu, lai kāds atgādina, kā tas jādara.

 

p.s. Win Vistā un, domājams, arī W7 šādas problēmas iekš limited user aconta nav...

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... Uzinstalēju VLC 1.0.1 bet nekā - iekš Playback Program ir neaktīvs (pelēks), tanī pašā laikā ar CyberLink.PowerCinema.v6 viss ideāli, tā kā kartes un signāla vaina nav. Man XP SP3, admina tiesības, pat 2x instalēju un restartēju sistēmu - varbūt rokas līkas - kā piedabūji pie dzīvības.

Link to comment
Share on other sites

Pievienotajā bildītē parādīts, kas jādara, lai VLC rādītu DVB-T. Par to admina kontu. Man arī ir admina konts, bet man vajag jai uz XP VLC rādītu DVB-T limited usera kontā. Kādreiz bija pamācība, kā izveidot shortcut kādai programmai, kuru palaižot limited akontā, programma palaižas ar admina tiesībām. Zem Vistas šādas problēmas ar VLC limited user akontā nav...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Kaibinjsh

Te jābūt tai sūcla bildei no iepriekšējā posta. :shiftyninja:

 

 

 

Pēc šiem (kuri redzemi iepriekšējā postā piesaistītājam sīkatēlam) iestatījumiem man VLC ar testa Gigabyte U3000RH neko nerāda. strādā vienīgi ar Powercinema, un tad reizēm nokaras, ja ieslēdz LiveTV (OS - Windows Vista 64). Varbūt kādi papildus iestatījumi?

Labots - Kaibinjsh
Link to comment
Share on other sites

ja nav noslepums kadus aparatus var izmantot lai kertu to signalu uz pc velams leti , nevelos tikt uzmests tapat ka ar tv :unsure:

 

p.s un vai pastav iespeja ka kadreiz maksas kanalus vares skatities ari uz tv :D

Labots - Saw
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...