Jump to content

USB DVB-T


Aivis2
 Share

Recommended Posts

Man nav bijusi saskarsme ar šiem usb spraudņiem, varbut kads var ieteikt kādu padomu. :)

Parametros uzlieku savu valsti (UK) un man neatrod nevienu kanālu. Antena jau nav nekaada ideālā, tachu 3 stāvā izliekot ārā pa logu bija kas jāuztver. Seit jābūt pieejamiem ap 30 brīvo kanālu. Kā man viņus dabūt? :(

 

Jaa, atrodos UK nevis Latvijā!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Aivis2

    5

  • mullja

    12

  • Dexs

    10

  • it.kroplis

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

100 reizes jau izmuļļāts,ka puļķis neņem ne mpeg2,nedz mpeg4-visu dara softs,šinī gadījumā tam vispār nav nozīmes,jo cilvis atrodasUK,kur ir mpeg2 gaisā,izskatās,ka vienkārši signālu neuztver.

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs. Paldies! Jaapaskanee citaa vietaa vai jaadabuu piesleegt pie aara antenas.

Link to comment
Share on other sites

pamēģini vēlreiz,vai antēna iesprausta līdz galam.Man kādreiz bija puļķis,kuram vajadzēja iesilt,arī no pirmās reizes neko neatrada.

Link to comment
Share on other sites

hm, taa arii neizdodas neko notvert...

Ar originaalo softu signaala kvalitaate uzlec briizam nedaudz bet neko neatrod, tachu ar ProgDVB signaala kvalitaate ir vairaak kaa 50% un ari neko neatrod.

 

Nu par to signaalu arii diivaini. Analogaa tv ar skruuvgriezi antenas ligzdaa raada uz tv. Kautkaa neticas ka ciparu signaals buutu tik vaajs ka nevar uzkert pat antenu izliekot aarpus loga. :(

Labots - Aivis2
Link to comment
Share on other sites

Ņem vērā to, ka Anglijā visspēcīgākie ir BBC MUXi, t.i. frekvence, uz kuras iet BBC One, BBC Two, BBC Three/CBBC un BBC News ar interaktīvajiem servisiem.

Pārējās frekvences ir daudz vārgākas, dažās vietās vispār tikai BBC MUX ir pieejams. Iesaku apmeklēt:

http://www.freeview.co.uk/availability

 

Šī lapa arī visai laba:

http://www.ukfree.tv/transmittersmenu.php

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Paldies visiem! Izskataas ka tomeer man nekers to DVBT. :(

Jaaliek kaartiiga antena lai ko vareetu nokert. Tad jau vieglaak ir paariet uz Sky.

Link to comment
Share on other sites

Sky jau nav vajadzīgs vietējiem brīvajiem kanāliem... Freesat tad jau labāks. Ja protams gribās ko vairāk par BBC, ITV, Channel 4 un FIVE, tad nu jā, tikai SKY...

Link to comment
Share on other sites

gribēju jautāt visi runā par usb puļķiem bet tāds risinājums kā Half Mini PCI(parasti WiFi kartes ir šādas te ) card kā DVB-T uztēvērjs man liekas vēl nemaz nav aprunāta

ir kāds mēģinājis varbūt ir k-kas labāks par šo http://www.avermedia.com/avertv/Product/ProductDetail.aspx?Id=485&SI=true

Link to comment
Share on other sites

Štelle tāda, bij doma iegādāties USB uztvērēju, lai istabā varētu skatīties tv uz lapša.

Ebay atradu šādu , izdomāju pasūtīt, pārdēvējs atskaita naudu atpakaļ ar tekstu, ka šis aparāts Latvijā nestrādāšot, tātad, kas par štelli? un kāds tad standarts vajadzīgs lai Latvijā strādātu?

Link to comment
Share on other sites

tātad teksts kas pienāca:

" Thanks for your purchase,but the item only support DVB-T and MPEG2 format.It can't work in Latvia.Please read the product description."

Bet nu reāli tak jāstrādā tai štellei ir, vismaz man liekas, ne?

Link to comment
Share on other sites

Pārdevējs nezina,ka mpeg4 suportē softs,nevis pats puļķis,tādēļ domā,ka mums tas neder,bet viss kas jādara ir vienkārši internetā jāatrod cits softs un puļķis ies...

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

vai kāds būtu tik laipns un ieliktu linku no kurienes ir vilcis softu priekš šī usb puļķa? rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Uģis Lācis

http://www.videolan.org/ :on_the_quiet2:

 

Jāatzīmē gan, ka frekvence jāieraksta ar rociņu. Bet citādi, strādā ļoti ok. :)

Labots - Tehnoman
Link to comment
Share on other sites

Ieraksti Googlē DVBViewer un viss ies kā pa sviestu, pašam ir ebay USB puļķis un ar vieweru iet uz visiem 100% !!!

Labots - Smukais
Link to comment
Share on other sites

http://www.videolan.org/ :on_the_quiet2:

 

Jāatzīmē gan, ka frekvence jāieraksta ar rociņu. Bet citādi, strādā ļoti ok. :)

 

a kadas buutu taas frekvences ?

un man ir ariii pie tv scart sledzams ar iespeeju software update ka varetu tam paarshut softu ?

Labots - sTickY
Link to comment
Share on other sites

Es ar lietoju VLC.

Tas DVBViewer tomēr laikam par maksu. 15EUR nav dārgi, bet ...

Tie 15EUR ir tā vērti. Pats esmu nopircis un patlaban lietoju pašu jaunāko DBViewer 4.5RC1 versiju, kurai tagad ir arī Unicode EPG atbalsts, atšķirībā no oficiālajām relīzēm.

Izskatās tas šādi:

post-1146-080123100 1285096968_thumb.png post-1146-079825800 1285097011_thumb.png post-1146-006931500 1285097048_thumb.png post-1146-060019600 1285097062_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
it.kroplis

DBViewer 4.5 trials eksistē ko varētu ievērtēt? Latviskais GUI ir pieejams vai pašam jātulko?

Link to comment
Share on other sites

Orion - skaisti, skaisti... negribi padalīties?

 

DVB Skatnis gan nav visai veiksmīgs tulkojums...

Link to comment
Share on other sites

...vienkārši iemetot vajadzīgos pluginus Plugins mapē. Kādi ir vajadzīgi? Tas jau atkarīgs no EMU.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kā cnxcam nestrādā . Vai tik tur nebija pluginu mapē jāiemet kaut kas cits un plugins jāieliek citā mapē tipa MDPlugins? Man jau ir Phoenix lasītājs, tik nevaru ''pieskrūvēt'' ....

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Uzliku dvbviewer 4.5 (hakoto versiju atradu normāli strādājošu). Iemetu pie plugins acamd. Paņēma bez emocijām. Strādā visnotaļ labi. Latviski gan GUI nav. Nebūtu slikti ja padalītos ar to. Strādā diezgan labi. Kā ar pults piedabūšanu no DVB tynera? Ir kādam pieredze šajā jomā?

Link to comment
Share on other sites

Ā un vēl, Orion tas ir kaut kāds vecāks skrīns vai no kura torņa tu saņem signālu, ja tev LTV1 izšķirtspēju uzrāda kā 704 x 576?

Link to comment
Share on other sites

it.invalīds , nu šīs programmas taisītāji nav tik mantkārīgi kā citu maksas DVB programmu autori (piemēram MyTheatre-35EUR). Nu es bez liekiem sirdsēstiem samaksāju tos 15 eiro kaut pirms tam biju noprovējis to uzlauzto.Nu atzinu par gana labu lai autoriem samaksātu par pūlēm. Bet par plugin neiešanu (man)- pats vien biju ''samudijis'' vienā vietā ka negāja. Bet tā tā DVBViewer ideāla manta ( priekš W7, 64bit) . Piemēram no pārējam tik normāli gāja MyTheatre, bet ne tai EPG, ne citu labumu kas DVBViewer.

Link to comment
Share on other sites

100 km no Rīgas ar štruntīgu antenu ltc stārs uztver tikai 28 kanālu, 31 raustās, bet ar ķinas 5ls hdtv usb dvb-t puļķi var skatīties arī 31k.

Puļķis pieslēgts ar 5m kabeli no stāra ant.out, darbojas uz XP un Win7, gan ar DVBDream 15e, gan ar DVBViewer 45 (progdvb ir draza)

Priekš H264 video labākais laikam ir Cyberlink video kodeks. DVBDream no sākuma nemācēja atrast uzinstalēto jaunāko Cyberlink kodeku, vajadzēja pašam codecs.ini papildināt ar šito:

 

[VIDEO-H264-CODEC26]

NAME=Cyberlink10

CLSID={D00E73D7-06F5-44F9-8BE4-B7DB191E9E7E}

 

Priekš DVBDream vajadzēja pārrakstīt arī transponderu failu 4001.ini ar šito:

 

[sATTYPE]

1=4001

2=DVB-T LV

 

[DVB]

0=5

1=530000,H,8000000

2=554000,H,8000000

3=650000,H,8000000

4=666000,H,8000000

5=690000,H,8000000

 

Eksperimentālos nolūkos dm500 karšu lasītājā ieliku ltc viedkarti, dvbdreamu aprīkoju ar acamd - var skatīties arī kodētos kanālus

Labots - austere
Link to comment
Share on other sites

Mēģināju lietot arī progdvb pro trial versiju (man liekas, ka viņam laba haka nav), izskatās jau smuki, bet kad spaida viņam podziņas settingos un citur vīņš parasti uz kādu laiciņu pamirst - īsti nevar saprast uzkāries vai kas - bieži (pārāk bieži) viņš arī uzkaras. Un protams ProgDVB ir slikta vēsture - 4.xx versijas bija pilnīgs murgs.

Link to comment
Share on other sites

Nu teikt ka ProgDVB ir pilnīga draza būs nedaudz pārspīlēts, bet.. cena ir gan pārspīlēta. Un otrais kāpēc manās acī tapa par drazu - nezināmu iemeslu dēļ nolidoja aktivācija ( a šiem tā ir piesieta konkrētam kompim , laikam kau tkāds algoritms no dzelžiem). Nu dzelžus nemainiju, bet ši izdomā ka mainu. Nu nospļavos lai iet tie autori bekot. Otrs mīnus -daudz nestabilāka uz mana kompja kā DVBViewer. Pāris reizes uzkarinājās tā , ka nelīdzēja pat Task Manager tik kompja pārstartēšana. Nu arī EPG DVBViewer labāks. Vienīgais kas nav (vai nestrādā) DVBViewer kas ir ProgDVB ir subtitri . Nu tā ka neesmu kurls, tad dziļa vajadzība nav. Nu ja lieto par naudu, tad grozi kā grozīdams , bet DVBViewer labāks. Ja kādam kabeļoperators kas ciparu tik MPEG2, tad jau var bezmaksas ProgDVB var arī lietot, bet... tā HD nē vajag maksas. Nu, jā, kā bezmaksas , tad OK, bet maksas - nu otreiz negribu.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Runa nav par gaumi, vienkārši katram pašam jāpatestē un jāsalīdzina. Man DVBDream šķiet ir labāk atstrādāts - mazāk noslogo cpu un retāk klizmas gadās

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...