Jump to content

Atsauksmes par WD TV LIVE


aparapacis
 Share

Recommended Posts

Gerimas!

 

Varbūt kāds no vietējiem entuziastiem ir atrisinājis mulsinošo problēmu ar to, ka WD TV Live neatrod Windows Network Share. Internetā ir miljons problēmu risinājumi, bet neviens nelīdzēja. Tātad problēma ir tāda, ka TV Live neatrod Windows Vista Home Premium tīkla šāri. Uz paša TV Live internets iet - YouTube skatīties varu. Arī caur Media Server viss notiek. Pa vidu starp TV Live un manu PC stāv Linksys WRT320N. TV Live ir pieslēgts ar vadu pie WRT320N. vienkārši, mēģinot atvērt Network Share uz TV Live, nekas nenotiek. Pat nesāk veidot savienojumu.

 

Firmware pēdējā.

 

Uz googli nesūtiet - tur esmu pavadījis bezmaz vai pēdējās 3h lasot tādu pašu bēdubrāļu kā es ieteikumus.

Link to comment
Share on other sites

Šārei parole ir, bet tas situāciju neatrisina. Interesanti, ka no Vista es varu bez problēmām piemontēt pašu WD TV Live. Bet no TV Live nevaru piemontēt Vistu

Link to comment
Share on other sites

Jā, pilnībā iespējams, ka vaina Vistā. Pašlaik nav cita datora tīklā tāpēc nevaru pārbaudīt vai Vistas šāres strādā reāli kā nākas. Paņemšu no darba laptopu un pārbaudīšū vēlāk. Vēl pastāv iespēja, ka WRT320N taisa huiņu, bet nevaru iedomāties, kas tieši varētu būt..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ibiorio
(labots)

Jautajums esosajiem lietotajiem: WD HD player reklamas rulii redzeju ka ar so aparatu var klausities Pandora internet radio (isti gan nezinu kas tas ir), bet mani interese cita lieta, vai iespejams klausities Latvijas radiostacijas, kuras piejamas interneta? Paldies

Labots - ibiorio
Link to comment
Share on other sites

NewAge
(labots)

Ar esošo oriģinālo firmware to izdarīt nevar. Bet, iespējams, ka nākotnē tāda iespēja būs, jo tauta uzstājīgi pieprasa tādu fīču:

 

http://wdtvforum.com/main/index.php?topic=2805.0

http://wdtvhd.com/index.php?showtopic=7747

 

Edited:

 

WD jau izskata iespēju ieviest šādu opciju:

 

http://community.wdc.com/t5/WD-TV-Live-Ideas/Support-for-general-internet-radio-streams/idi-p/227

Labots - NewAge
Link to comment
Share on other sites

ibiorio

NewAge dubultpaldies. Tiesi mekleju WD atsauksmes/planus, nez cik biezi viniem paiet laiks starp firmwares atjauninasanam?

Link to comment
Share on other sites

logitech33

Es arī esmu WD TV LIVE īpašnieks,esmu ievērojis vienu problēmu atskaņojot video.Video rāda nedaudz par lēnu,esmu mēģinājis mkv failus,bd,10GB,30GB filmas.Ārējais HDD man ir Lacie 320 Gb ar papildus barošanu.Netieku gudrs,kur problēma?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Šodien nopirku. Mēģināju palaist filmas no flasha, bet nevienu no 6 nespēlēja. Itkā visi parastie divx, bet saka, ka formātu neatbalsta. Ir aizdoma, ka vainīgs pats flash, bet vēl līdz galam neesmu pārbaudijis. Biju salasijies boot forumā, ka visu spēlē un viss super un biju baigi nepatīkami pārsteigts, ka nevienu no filmām nespēlēju. Domāju, ka jāpamēģina uzlikt jaunākais FW. Tā izdarīju, bet nekas nemainījās. No tā flasha pat neapdeitojās. Apstājās pie 0% un nācās resetot. Flash ir Kingstons 16gb. Par laimi man vēl ir Lacie 500 GB ārējais. To pieslēdzu un FW uzlikās uzreiz. Itkā viss pat spēlējās. Tikai vienīgā problēma bija, ka spēlē kādu vienu minūti un pēctam apstājas un saka, ka fails bojāts. Kaut kur netā atradu, ka varētu būt diska vaina. Vienam tā esot cietais nobrucis. Nezinu kas notika, bet pēc kāda laika atkal spēlēja. Vienīgi uz tā cietā nespēlē vienu mov failu 1080. Skaņa iet, bet bildes nav. Varbūt ir kaut kādi kreisie FW, kuri atbalsta vairāk formātus? Paskatīšos vēl to flashu.

Link to comment
Share on other sites

... nez, man ir gan WD TV, gan WD TV LIVE, no daudziem simtiem failu, ko esmu skatījies, labi ja viens vai 2 nav tikuši parādīti. Diski formatēti NTFS, LIVE galvenokārt caur LAN no servera šāres spēlē visu ko.

Link to comment
Share on other sites

mistachuck

Diemžēl Flaši nav tie drošākie un ilgkalpojošākie datu nesēji. Es drīzāk nosliecos, ka problēma ir tieši Flešā, man arī ne visas ierīces labprāt nolasa flašu, kā kuro reizi paveicās, tiesa ar datoru nekad problēmu nav bijis.

Bet kas attiecas uz tām divx filmām iespējams arī dēļ tā flaša viņas ari ir mazliet pabojātas, kautkas nav pārkopējies līdz galam.

Savukārt ar cietni jau nu noteikti nevajadzētu būt problēmām, ja nu vienīgi tas ir vecs un bojāts. Viss kur var rasties aizķere, ja tas ir liela apjoma un daudz informācijas uz tā, mazais aparātiņš ilgāk apstrādā/nolasa informāciju no tā.

Ja nespēlē kādu failu, nevajag brīnīties, bieži sastpopami kautkādi kreisie kodējumi, kurus pat dators tikai ar retajiem softiem atskaņo.

Labots - mistachuck
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
aivars.m.

Turpinot tēmu par pieslēgšanos Network Shares. man ir W7 Ultimate un joks tāds, ka ar svaigi instalētu windu varu pieslēgties Network Shares, bet paiet labi ja pāris nedēļas un Shares vairs nepieslēdzas, nospiežot pogu uz pults vispār nav reakcijas. Pēdējo reizi pārliku windu, atslēdzu updeitus, nekādas programmas neliku, bet rezultātā tāpat pēc nedēļas Shares nedarbojas. Sviests!

 

Tomēr, biju uzlicis MS security essential. Vai tiešām antivīruss varētu būt pie vainas?

Labots - aivars.m.
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
aivarsvelves

Sveiciens visiem!

 

Problēma jau iepriekš seit bijusi aprakstīta - ieejot WD TV interneta setingos izvēlos automātiskos uzstādījums, tur smuki viss uzrādās IP .... un arī DNS tas 80.232.230.242, kad pārbauda wd tv savienojumu ar internetu, tad pie IP viss kārtībā,DNS serveri ilgi meklē un finālā izmet, ka nav pieejams un jāpārbauda savi interneta parametri!!! Sazvanījos ar telekomu, mēģināju arī otru DNS serveri 195.122.12.241. - nekas neiet.

WD pieslēgts pa taisno no modema.

Iepriekš viss gāja un bija ok, kādu laiku atpakaļ uzliku jaunu avg antivīrusu un updeitoju interneta draiveri kompī.Kas būtu pie vainas un ko darīt? Telekoms saka ka no viņu puses viss ok.

Link to comment
Share on other sites

Mongoose

Cik dzelži pie tā modēma pieslēgti? Cik IP dod lattelecom? Norauj visu pārējo nost un pamēģini kas notiek. Man bija līdzīgs gļuks ar lattelekom modēmu , līgumā bija divas IP , bet vienlaicīgi ngāja , kurš dzelzis pirmais parāva tas aizgāja kaut IP katram deva citu (ne dinamiski mainījās, bet saglabājot iepriekšējās). Nomainīja modēmu. (tas gan nebija saistībā ar WD Live)

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

Lai nebútu problēmu,es labāk ieteiktu pie tā modema piebāzt vēl rūteri.Un tad vairs nebūs nekādu problēmu.Tas principā nav dārgs risinājums.Man vienlaicīgi iet reizēm 3-4 kastes un no problems,arī savstarpēji savienoties viegli.

Labots - MaskaV
Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves

paldies visiem kas atbildēja!

 

Risinājums tika rasts WD nometot uz rūpnīcas uzstādijumiem - viss aizgāja.Iespējams ka pašā WD bija kāds gļuks.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jautajums esosajiem lietotajiem: WD HD player reklamas rulii redzeju ka ar so aparatu var klausities Pandora internet radio (isti gan nezinu kas tas ir), bet mani interese cita lieta, vai iespejams klausities Latvijas radiostacijas, kuras piejamas interneta? Paldies

 

Pandora tikai priekš US.

 

BET, palaiž tune in radio opciju zem internet servisiem un pēc lokācijas atrod visas man zināmās LV radio stacijas, SUPER.

http://www.wdc.com/e...spx?id=330#_top

 

cerams ar kaut kad parādīsies iespēja sērčot netu, piemēram, caur googli un palaist manuāli kādus neta tv strīimus.

 

nešaubos-gan jau veiklas rokas ir WD softu visādi optimizējušas tikai jāpasērčo nets.

 

Es ir lietotājs tikai dažas stundas patīk.

Visu 60 Ls vērts.

Bij gan ērmīgi, ka pirmie palaistie video visi 4 Die Hard bd ripi nokārās pirmajās minūtēs, bet fui izrādījās faili sačakarēti un negāja arī uz pc.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Vienkāršs jautājums. Vai uz WDTV Live strādās TP-Link firmas TL-WN821N puļķis ar dzelža versiju 1.8?

Suportēto ierīču klāstā redzams, ka strādā ar v2.2. Praksē pārbaudīts, ka ar V3.1 nestrādā, jo atšķiras puļķa čips.

Tātad, citiem vārdiem, vai v1.8 un v2.2 ir, vai tomēr nav ar vienādiem čipiem. Nekur nevaru atrast. Varbūt kāds saskāries dabā?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Volters

Jautājums. Vai vispār WDTV pleijeri kaut kā normāli var nošatdaunot? Izmeklējos, bet nesapratu. Piespraudu cieto, izslēdzu ar pulti, sapratu, ka labākais ko var, ir ar mahinācijām atslēgt USB barošanu. Bet pārējie procesi ta paliek?

Atradu, ka, piemēram, Popcorn Hour ir pogu kombinācija (Power Off + Delete), kad kaste aiziet pilnīgi off, bet uz WD? Vai ir kaut kāda iespēja?

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

A priekš kam vajag? Ja ilgāku laiku nelieto, izrauj no tīkla.

Man atkal cits gļuks - ne vienmēr ieslēdzot paņem ārējo USB cietni, kurš pastāvīgi stāv piesprausts. Reizēm ieslēdzot USB LEDs mirgo un mirgo un mirgo. Nākas ar pulti izslēgt un atkal ieslēgt, tad gan paņem to disku (USB lampiņa pāris sek. pamirgo un paliek degot). Firmware pēdējā. Nez citiem ar tāds gļuks?

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Volters

Nu es jau saprotu - linux, bet vispār kādreriz skaitījās labais tonis normāli piebeidzēt arī linuxu. Vienkārši izbrīna, ka nav tādas fīčas. Es, piemēram, to verķi neturu visu laiku ieslēgtu... Beidzu skatīties, slēdzu ārā.

 

Firmware pēdējā. Nez citiem ar tāds gļuks?

 

Parastā oficiālā, vai B-RAD WDLXTV ?

P.S.

Lietoju WDLXTV.

Link to comment
Share on other sites

Oficiālā, ja godīgi, nebija ne jausmas, ka ir arī citas...

Link to comment
Share on other sites

Es lietoju brad vienu no pedējām, un jo vairāk es lietoju, jo mazāk man viņu vajag. Jā ir jaukas funkcijas sportam, bet arī visādas problēmas utt utt. ar vienu fw var shito, ar otru to, bet abas kopā ne ar vienu. Torrent klient, web interfeiss jā jauki, taču beigu beigās visu skatās tapat un oficiālajā arī lielākā daļa tiešām noderīgo fīču ir.

uz brad arī hdd mēdz nepieslēgties pēc ilgstošas darbības, shut down man liekas, ka arī vispār nav, bet nu standby vinš rij tik pat daudz kā run modē, un ja ir ieslēgts standby vari pieslēgties pie viņa klāt un veikt darbības, kas nav saistītas ar tv, stream, torrent, bla bla bla.

 

Ja vien būtu laiks tām visām filmām.

Link to comment
Share on other sites

Nu, man ar oficiālās dotajām iespējām pietiek. Izmantoju to agregātu TIKAI UN VIENĪGI filmu skatīšanai no ārējā HDD. Tā kā vēl neesmu nonācis līdz tādai slinkuma pakāpei, lai nespētu vajadzīgās lietas iekopētu HDD, minētās izvirtības nah nevajag.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Es arī esmu viens no tiem, kas joprojām sēž uz oficiālā softa. Aparāts tika iegādāts ar mērķi klausīties i-neta radio, bet pēdējā laikā tikai filmas uz viņa paskatos.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Mans wd tv live nupāt sāk gļukot - apstājās filma un aparāts vispār vairs neko nerāda - ne no pievientā hdd ne no youtubes... Menu un viss pārējais strādā. Restarts nepalīdzēja :( pamēģināšu paturēt kādu laiku bez sprieguma... ja tad neies, tad laikam aparātam kirdiks...

Vai kāds ir ar ko tādu saskāries?

Link to comment
Share on other sites

Kā to var izdarīt?

Link to comment
Share on other sites

Nez, man neizdodas, viņš ļaujas atjaunoties tikai no neta un tur loģiski pasaka, ka man jau ir jaunākā versija un neko neļauj atjaunot.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Atslēdzot netu, no diska ļauj atjaunoties?

Ja ļauj, atver failu .ver ar Notepad, un nomaini versijas ciparu uz lielāku.

Link to comment
Share on other sites

Atjaunoties neļauj no diska. Varbūt tiešām tādēļ, ka versija tā pati. Bet tagad pastāvējis atkal strādā. Tiesa gan ar gļukiem (bet tie gļuki jau sen viņam tādi) - atsevišķus .avi failus, ko kompis normāli rāda, šis rāda bremzēdams un ar artefaktiem, pilnīgi neskatāmi. Turpretī HD filmas .mkv formātā rāda bez gļukiem.

 

Edit: nomainot versijas nr., ļauj atjaunot firmwari. Tagad rāda, tik nezinu cik ilgi. Gļuki nepazuda, bet var jau būt, ka tie avi faili kaut kādi līki...

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 7 months later...
aivarsvelves

Sveiki!

 

Veselu mūžību nebiju lietojis šo kasti. Vakar ieslēdzot parādijās updeiti. Nepagāja ne 10 sekundes kad noraustījās elektrība un tagad kaste ir pilnīgā mierā

Deg priekšas panelī power lampa un tas arī viss - ekrāns melns, uz pievienotajiem usb reakcija nulle

ir iespējas šo kastīti reanimēt? Lai arī maz tika lietota, kādreiz kādu koncertu paskatīties jau bija feini....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...