Jump to content

problēma ar audio draiveri


lil_be
 Share

Recommended Posts

Sveiki...

man problēma ir sekojoša,

lietoju win 7, nopirku jaunu videokarti, ielieku, un tad pēkšņi man pazūd skaņa datoram, parāda tikai ka skaņas devējs man ir videokartes HDMI, ta nu es nezināju ko darīt, ieinstaleju windows xp, tad sāku instalet orģinālos mātesplates, un skaņas draiverus no mājaslapas (HP)

Sāku instalēt REALTEK HD AUDIO MANEGER, bet man izmet eroru ka man nav UAA (kautkāds priekš skaņas), labi, to es kautkur sameklēju un nokačaju, ieinstalēju to UAA, sāku instalēt REALTEK HD AUDIO MANEGER tad man izmet eroru par kautkadu MICROSOFT BUS DRAIVER, ka man viņu vajag sistēmā, nu labi, es domāju ka draiveri ir veci, tad nu es ņemu no realtek mājaslapas iekačaju jaunos, itkā viss ieinstalējās, bet,, man nerādās ka man būtu tāds draivers, ne countrol panel nerādās, ka būtu, ne uz palodzes pie ikonām, bet skatoties ADD REMOWE PROGRAMMS, tur man parādās ka ir tas draiver ieinstalēts....

 

ko man darīt tagad? :(

un pie sound options nerāda ka man būtu visp kkāda austiņas, vai tumbas iespraustas :(

un neskan :(

 

ko darīt? :(

Link to comment
Share on other sites

Sveiki...

man problēma ir sekojoša,

lietoju win 7, nopirku jaunu videokarti, ielieku, un tad pēkšņi man pazūd skaņa datoram, parāda tikai ka skaņas devējs man ir videokartes HDMI, ta nu es nezināju ko darīt, ieinstaleju windows xp, tad sāku instalet orģinālos mātesplates, un skaņas draiverus no mājaslapas (HP)

Sāku instalēt REALTEK HD AUDIO MANEGER, bet man izmet eroru ka man nav UAA (kautkāds priekš skaņas), labi, to es kautkur sameklēju un nokačaju, ieinstalēju to UAA, sāku instalēt REALTEK HD AUDIO MANEGER tad man izmet eroru par kautkadu MICROSOFT BUS DRAIVER, ka man viņu vajag sistēmā, nu labi, es domāju ka draiveri ir veci, tad nu es ņemu no realtek mājaslapas iekačaju jaunos, itkā viss ieinstalējās, bet,, man nerādās ka man būtu tāds draivers, ne countrol panel nerādās, ka būtu, ne uz palodzes pie ikonām, bet skatoties ADD REMOWE PROGRAMMS, tur man parādās ka ir tas draiver ieinstalēts....

 

ko man darīt tagad? :(

un pie sound options nerāda ka man būtu visp kkāda austiņas, vai tumbas iespraustas :(

un neskan :(

 

ko darīt? :(

 

[un ko raada device mananger? tur jau jaaparaadaas buutu kaada iekaarta tev truukst

Link to comment
Share on other sites

Nu tur man rāda ka viss ir okei...

Varbūt problēma varētu būt tur, ka man videokartei ir iebūvēts HDMI audio?

 

nupat ieinstalēju win7, arī man neiet skaņa, man kā vienīgo audio konekteri parada HDMI audio.. kā lai uzliek lai man skaņa nāk pa skaņas karti nevis HDMI?

Labots - lil_be
Link to comment
Share on other sites

Nu tad lūdzu pasaki kur lai es rauju to skaņas kartes connecteri?

man vienīgo parāda HDMI connecteri.. :(

Link to comment
Share on other sites

Krievu forumos vismaz saka, ka pie vainas vareetu būt Nvidia draiveri..Uzliekot vecākas versijas skaņa parādoties.

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

uzinstalē xp,saliec čipseta draiverus,ja sp2 tad tev jaliek uaa kb888111.

instalējot kb888111 parādisies ka atrasta jauna ierīce audio controler,ņem un iebaro to audio draiveri tad.

 

un nav tadas club 3d kartes,ir vai nu nvidia vai amd-ati.

Labots - dexterlabs
Link to comment
Share on other sites

nū, ieej te sameklē tur būs pie PROFFESIONAL GRAPHIC HD4850

un, es jau uz windows 7 atkodu kā var sataisīt....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...