Jump to content

Milzu probleemas peec Win Xp paarinstaleeshanas


Taspats
 Share

Recommended Posts

Diezgan lielas beedas mani piemekleejushas. Bija vajadziba paarinstaleet Win XP un peec tam, kad tas tika izdariits bija sekojosha situaacija: katru reizi iesleedzot datoru jaaizveelas rezhiimi (modes), bet NEVIEAA dators nedarbojas, arii Safe mode ne. Izveeloties kaadu no modeem dators paarstarteejas. Win instalaacijas laikaa interneta vads nebija pievienots un nekaadiem viirusiem arii nevajadzeetu buut. Ko nu dariit?

Un veel pirms instalaacijas paraadiijaas kaut kaads pazinojums par atrastu mass storage device, kam vajadzees draiveri, bet es tam nepieveersu uzmaniibu.

Sorry par translitu, bet nav citas iesppejas.

Link to comment
Share on other sites

Paarinstalee XP veelreiz un shoreiz pieveers lielaaku uzmaniibu pazinjojumiem, kuri paraadaas instalaacijas laikaa.

Link to comment
Share on other sites

Laikam jau tas pazinjojums par mass storage device nebija bez iemesla. icon_twisted.gif Naaksies vien instaleet XP veelreiz, tikai shoreiz - vispirms sagaadaajot vajadziigo draiveri.

Link to comment
Share on other sites

A formateet diskiu ir obligaati? Es pirms kaada laika veiksmiigi paargaaju no Win98 uz Xp bez formateeshanas un veel kaadas 2 reizes paarinstaleeju Xp. Probleemu nebija nekaadu, bet shoreiz gan kaut kas nebija labi. Uz taa diska visaada veertiga informaacija un nav kur to nogruust, ja taisa format.

Link to comment
Share on other sites

Guest koko

Nu tur taa lieta!

Ja neformatee:

viirusi var palikt no vecaa winda

paarinsteleejot var nepaaarrakstiit kaut kaadus regjistrus (nogljukot) un arii neies

un neformateejot, draza paliek virsuu - taa teikt = kaada jeega paarlikshanai?

Link to comment
Share on other sites

Njaa, nebuutu jau slikti noformateet, bet nav kur tos failus novietot un zaudeet to informaaciju arii negribas.

Man ir 40 GB cietais disks.

Link to comment
Share on other sites

Guest koko

Nu a cik tad gigas vajag saglabaat? Varbuut ir iespeeja sadaliit 2 partiicijaas un uz otras visu uzmest... a varbuut ir draugs ar cieto - nu pieliec pie sava dakja un bekapu uztaisi!!!

Link to comment
Share on other sites

Paņem Partition Magic, samazini C particiju, tad uztaisi jaunu particiju uz brīvās vietas - pārsvied uz turieni vajadzīgos failus, un pie instalācijas taisi format !

Link to comment
Share on other sites

Kanibaals

Nevajag nekādu format. Visam vajag tāpat iet, ja pie instalācijas norāda nevis update, bet raksta pa virsu vecajam. Ja nu galīgi nekā, uztaisi no nortona antivirusa pretvīrusu disketes un pārbaudi disku.

Link to comment
Share on other sites

nez, kur TU instalaacijas laikaa baaziisi draiverus? icon_eek.gif

 

kad palaiz win instalaaciju vinjsh sakumaa prasa nospiest F6 vai citu, neatceros, un tad vinjam var iebarot hdd kontroliera draiverus. citreiz tas ir javeic, ja ir S-ATA vai scsi hdd un instalacija neatpaziist kontrolieri.

shajaa gadiijumaa vaina ir citur.

Link to comment
Share on other sites

Hē, te atkal es! Nu man tāda doma izkristalizējās: jātaisa format c particijai (kā to vislabāk izdarīt?), pēc tam jaliek virsū WinXP un viss pārējais.

Bet uz d particijas man tagad atrodas paging file. Vai tas neko nemaisīs, kad es instalēšu to WinXP?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
njaa... incanti!

 

Vot tādus keksus es nesaprotu...izceļ vecu topiku ārā, iepostējot pilnīgu bezjēgu...

Ja gribas parunāties, ej uz kādu čatu labāk!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...