Jump to content

uTorrent veco failu atjauninasana


aiko99
 Share

Recommended Posts

Sveicinati!

Jau sen gribeju izzinat sekojosu problebmu, un nu pienakusi tada nepieciesamiba: tatad, nacas parinstalet uTorrentu. To ari izdariju, bet, ka jau tados gadijumos notiek, vecos failus no mana arhiva vins neatdod un reitings neskaitas vairs :-( Pec pieredzes tadu problemu ieprieks paredzeju un nokopeju visus vecos failus no C/Users/.../AppData/Roaming/uTorrent , tomer, nomainot jaunos failus pret vecajiem nekas nenotiek. Vai ir kada ceriba ka varesu atjaunot un sakt atdot failus no arhiva?

Link to comment
Share on other sites

ir visas iespējas.. norādi tikai ceļu uz kurieni kopēt to vajadzīgo failu.. tb iekš torenta softa -> "advanced -> set download location.." protams ar piebildi ka tev ir fails.torrent.. ja tā tev nav, tad tas jānovelk pa jaunam, un tad kad ir iesākts fails pa jaunam vilkties, nomaini downolad location..

 

ceru ka daudz maz saprotami uzrakstīju.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Divi jautājumi. Vai torrentu īsceļi resume.dat (atverams ar notepad) failā sakrīt ar patreizējo situāciju uz cietā diska? Un otrs, vai ir visi .torrent faili saglabāti? Tas, ka tev reitings utorentā tagad neuzrādās, nu nekas, pārdzīvosi. Cik man reižu nav bijis, kad es atjaunoju kādu torrent failu un reitings sākas no gala. Reālo reitingu torrentu saitos tu ar to taču nezaudē tāpat. Sliktākajā gadījumā vajadzēs pa vienam visus .torrent failus vēlreiz lejupielādēt, kā download location norādot vietu, kur faili jau ir lejupielādēti. Aizņems mazliet vairāk laika, bet nekas tev nebūs zudis jebkurā gadījumā.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ta, resume.dat jaunas mapes nomainiju pret vecajam. Atverot uTorrentu uzradas visi pabeigtie faili, bet, protams daliti netiek, jo neesmu vel noradijis tiem celu. Ja, situacija gandriz sakrit, tikai dazus nevajadzigos failus izdzesu, cerams tas nekadi neietekmes! Protams ka pardzivosu :) ne jau par reitingu seit iet runa, vienkarsi vienmer bijis interesanti ka to dara un citur nekur info neizdevas atrast, tadel versos pie jums, dargie draugi :meeting: p.s. meginasu tagad noradit tos celus.

 

Opā!!!:good: Viss kartiba, izradas pat cels nav janorada, tik vien ka janomaina resume.dat faili pret vecajiem un viss rulle! Milzigs paldies!!!:hi:

Tad nu pie reizes vel paris aktuali jautajumi par torenta efektivu izmantosanu: vai var izdarit ta ka nosaku kurus failus tiesi dotaja bridi velos atdot, neaiztiekot parejos? Cik butu optimali uzstadit max velkamo un aktivo torentu skaitu sadala rinda (provaiders apgalvo ka neta atrums man videji 30kb/s) ? Un pedejais: ka ietekmet atdosanas atrumu? Vai izveloties tikla iedalijumu ,,augsta" un pie rekvizitiem atzimejot ,,atra dalisana" fails tiks atdots atrak?

Link to comment
Share on other sites

Sveicinati!

Jau sen gribeju izzinat sekojosu problebmu, un nu pienakusi tada nepieciesamiba: tatad, nacas parinstalet uTorrentu. To ari izdariju, bet, ka jau tados gadijumos notiek, vecos failus no mana arhiva vins neatdod un reitings neskaitas vairs :-( Pec pieredzes tadu problemu ieprieks paredzeju un nokopeju visus vecos failus no C/Users/.../AppData/Roaming/uTorrent , tomer, nomainot jaunos failus pret vecajiem nekas nenotiek. Vai ir kada ceriba ka varesu atjaunot un sakt atdot failus no arhiva?

 

Nākamreiz izrādi vairāk izdomas, jo copy -> paste no citiem portāliem nav nekas oriģināls.

Link to comment
Share on other sites

Opā!!!:good: Viss kartiba, izradas pat cels nav janorada, tik vien ka janomaina resume.dat faili pret vecajiem un viss rulle!

Paga šito lēnāk un nestreb karstu. Izstāsti saprotamā valodā man zābakam kā to izdarīt, a to ar besis pēc reinstaļa bakstīt visus torentus manuāli pa jaunam norādot atrašanās vietas.

Link to comment
Share on other sites

Nākamreiz izrādi vairāk izdomas, jo copy -> paste no citiem portāliem nav nekas oriģināls.

Uzdevu divos lidziga virziena portalos vienu jautajumu, tadejadi paaugstinot izredzes uz iespejami precizaku atbildi un to ari priecigs sanemu BOOT.lv :boast: Tatad, kur esmu noziedzies? :offtopic:

 

 

Paga šito lēnāk un nestreb karstu. Izstāsti saprotamā valodā man zābakam kā to izdarīt, a to ar besis pēc reinstaļa bakstīt visus torentus manuāli pa jaunam norādot atrašanās vietas.

Tatad

1. PIRMS tam ejam uz: Local Disc ©/Users/tavs username,ka nu esi nosaucies/App Data/Roaming/uTorrent un nokope VISUS, ari torent failus

kada sev zinama mape (velams ne uz sistemdiska!).

2.Tagad drosi vari noinstalet torentu un darit citas lietas ko nu esi gribejis, neuztraucoties par torenta failiem.

3.Uzinstale torent programmu.

4.Ejam atkal uz: Local Disc ©/Users/tavs username,ka nu esi nosaucies/App Data/Roaming/uTorrent (torentam jabut izslegtam!) un iekopejam

iesakumam tikai torent failus kurus pirms tam ievietojam sev zinama mape(tie kas Type of file: TORRENT file, ar zalo torent ikoninu).

5.Tagad izdzesam divus jaunos failus 1. settings 2. settings.dat.old

6.Nokopejam divus vecos failus 1. settings 2. settings.dat.old no mums vien zinamas mapes

7.Iepeistojam nokopetos failus torenta mape: Local Disc ©/Users/tavs username,ka nu esi nosaucies/App Data/Roaming/uTorrent

8.Iesledzam torentu un priecajamies ka viss iet ka pa sviestu, nu, ka agrak :)

Loti ceru,ka es ari kadam palidzeju!:pooh:

Labots - aiko99
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

+1, tagad trijos naktī negribās ar to ņemties, bet pie nākamā reinstaļa gan jau pacelšu vaigā lūkojamā attālumā šo topiku. :mda:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...