Jump to content

Diskusija par "revolucionāru" produktu


argonaut
 Share

Recommended Posts

Vienā žurnālā (nepiefiksēju kādā) bija reklāmraksts par kārtējo revolucionāro produktu: biowashball (http://biowashball.lv/). Tā ir tāda grubuļaina bumba ar tukšu vidu, kurā sapildītas keramikas lodītes. Ja ieliek to veļas mašīnā kopā ar drēbēm, tad tā varot efektīv visu iztīrīt bez ķīmiskiem līdzekļiem. Sola, ka ar šo bumbu ir iespējams atteikties no vļas pulvera uz 4 g.

Darbības pamatā ir mistiskas "Total Effective Microorganisms" baktērijas, kas atrodas keramikas lodītēs un mazgāšanas laikā tās 1) rada spēcīgu infrasarkano starojumu, 2) izstaro jonus, 3) izmaina vides (ūdens) pH līmeni uz 10. Viss baigi labi strādājot, vienīgi ik pēc mēneša jānoliek bumba saulē, lai "mikroorganismi atjaunojas".

Ņemot vērā savas niecīgās fizikas, ķīmijas un mikrobiloģijas zināšanas, varu spriest, ka šis ir kārtējais produkts no telefonu akumulatoru uzlīmju sērijas.

Kādas ir Jūsu domas?

Varbūt kādam tāda jau ir? Starp citu googlē diezgan maz (gandrīz nemaz) objektīvas informācijas. Tikai reklāmraksti anģlu valodā.

Labots - argonaut
Link to comment
Share on other sites

Ja jau pārdod, tad gan jau kaut ko tur tīra, kādus pilnīgi viegli iztīrāmus traupus, kur 1/2 darbu tāpat izdara pati skalošana...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nu sen zināms, ka, piemēram, detaļas spīzdīgas padara ievietojot kastē ar metāla lodītēm un tās maisot.

 

Varētu te būt tas pats princips. Info par joniem, ph līmeni, bioiedarbību gan liekas buļļa kakas. Tikpat labi tādu pašu efektu varētu iegūt liekot veļas mašīnā grumbuļainas gumijas bumbas (lai nebūtu troksnis) kopā ar veļu.

 

Lētāk būtu pačekot bērnu rotaļu veikalu, sapirkt līdzīgas mantiņas un veikts eksperimentu :t_p_o_n_e:

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Toties efektīvs makaronu karināmais mājsaimniecēm, kurām mājās stūrī stāv revolucionārais kirbijs pa vairākām štukām :dance4:

Link to comment
Share on other sites

Normālos apstākļos tās baktērijas izdzīvo (veļasmašīnā) :devil: Nu, ok, pat ja viņas ir modificētas tā ka izdzīvo, kā viņas tur saulē atjaunojas, no savas keramikas organiskās vielas sintizē? WTF?

Link to comment
Share on other sites

Nu neizturēju.

Vispirms divi jautājumi autoram:

1. Vai viņš zina, kas ir infrasarkanie stari.

2. Vai viņš zina, kas ir joni.

Nu ja, vēl trešais:

3. Vai viņš zina, kā saules starojums (konkrēti starojuma UV daļa) iedarbojas uz mikroorganismiem.

Tik daudz lažas dažos teikumos vispār vajag mācēt iedabūt.

Šitās buļļa kakas vispār nav apspriešanas vērtas.

Link to comment
Share on other sites

Jurkin: es vienkārši sāku nevaldāmi smieties pie datora kad izlasīju "izstaro jonus" :D

Bet tā ir general - mūsu senči ja ko nevarēja izmazgāt dauzija vešu ar akmeni vai vāli vai trina gar rievotu dēli.

Tā ka es minu šī brīnuma efektivitāte ja tāda maz vispār ir sakņojas tīri mehāniskā iedarbībā. Turklāt garantēju

ka šāda mehāniska papildus iedarbība stipri samazina veļas mūžu. Ja kāds šaubās lai pamēģina liela lodīšu gultņa

lodītes vešmasīnā samest varēs pēc tam par pētījumu pastāstīt.

Fenomenāls reklāmas bullšits, vienkārši fenomenāls!

Link to comment
Share on other sites

Tiko uzmetu aci rakstam par to bumbu latviski saucaas Biowashball (zurnala Maja #48 2009)

Isumaa bumbaa ir keramikas lodiites (ar mikrooorganismiem)no kuram nakoshais infrasarkanais starojums izjauc udenjrazha lidzsvaru udens molekulaas, udeni rodas pH limenis ar vertibu 10, kas ekvivalents parastajam mazgahsnaas lidzeklim

Cenasziiime 28-35 ls

Tur ir vel viskas rakstiits bet man negribas parrakstiiit, isumaaa forsha stelle

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Visādas paranormālās parādības un pseido zinātniskie atklājumi sen jau ir mūsdienu mājsaimniecības neatņemama sastāvdaļa.

Takš katrs otrais Latvijas iedzīvotājs tic, ka ūdens tuvumā nevar kliegt, dusmoties vai sazin vēl ar ko nodarboties, jo ūdens to visu (ļaunuma enerģiju) ne tikai "redz", bet arī "atceras" un tad tam nabadziņam, kas viņu lietos pārtikā ā ne pa jokam parādīs vellu. Vienīgā iespēja "nodzēst" ūdenim atmiņu, ir viņu sasaldēt un pēc tam atsaldēt.

Tā ka bumbiņas ar kādiem mikroorganismiem vēl skan gaužām OK. Keramiskās bumbiņas pat ļoti OK, jo tiešām viņas izmanto attīrīšanas iekārtās kur mikroorganismiem dzīvot.

Labots - superKrona
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tak nav ko brīnīties. Šitādu makaronu kāreju reklāmu būs ar vien vairak, jo cilvēku zināšanu līmenis, skolu beidzot, ķīmija bioloģijā un fizikā ir vienkarši katastrofāli zems. Izglītotam cilvēkam jau tādas muļķības neiestāstīsi, bet izglītotus jau nevajag ne valdibai, ne ražotājiem, ne tirgotajiem :sarkasms: .

Link to comment
Share on other sites

Pie tam vinju maajaslapaa ir sadaljaa "Atsauksmes". Tas jau nekas, ka sliktaas atsauksmes tiek dzeestas... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Tak nav ko brīnīties. Šitādu makaronu kāreju reklāmu būs ar vien vairak, jo cilvēku zināšanu līmenis, skolu beidzot, ķīmija bioloģijā un fizikā ir vienkarši katastrofāli zems.

 

+1

 

Bet vispār man arī tas baktēriju brīnumaino spēju apraksts izsauca pamatīgu jautrības lēkmi.

Link to comment
Share on other sites

Mūsdienās mārketings ir spējīgs radīt brīnumus, kuri darbojas. Darbojas neņemot vērā nekādus dabas likumus :sarkasms:

Nja, Placebo efekts ir spēcīga lieta :t_p_o_n_e:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mja... redzējuši neesat, publiski pieejamo informāciju pastudējuši neesat, bet viszinātāji baigie :) jums varbūt var tas likties neticami, bet tā štellīte tiešām veļu izmazgā. Es ar to mazgāju veļu jau pus gadu, veļas pulveri neesmu pirkusi un iedomājieties tik... staigāju tīrām drēbēm ;) Prieks par dažiem gudriem cilvēkiem šajā diskusijā, kas tomēr ietur toleranci un nespriedelē par lietām, kuras nezina. Es, kā zaļi domājošs un atvērts jaunumiem cilvēks, bet tomēr piesardzīgs, parasti pastudēju kaut ko vairāk par lietām, ja to vēlos iegādāties un lietot. Domāju, ka varu atbildēt uz visiem jūsu šeit minētajiem jautājumiem un, maigi sakot, ne pārāk kompetentajiem komentāriem. Nedomāju gan, ka tas jums ļoti būtu vajadzīgs un, ka tas padarīs pasauli labāku, bet tiešām, mani šķebina, ja cilvēki gānās pretīgiem vārdiem, jo īpaši par lietām, kurās nav pat iedziļinājušies.

Link to comment
Share on other sites

Ipeklofijs

zaļi domājošs un atvērts jaunumiem cilvēks

 

Šis epitetu salikums aizvien pārliecinošāk kļūst par pilnīgas tumsonības zīmogu. Es nebūt neiestājos par skepticismu vai nihilismu, taču ticēt katram apgalvojumam, kurā ir pieminēta revolūcija, citplanētieši, karma, ekoloģija vai joni ir bīstami absurdi.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Teikšu godīgi - līdz ko kādā no reklāmām dzirdu ko līdzīgu vārdu savienojumam "revolucionārs produkts" vai "kā jūs līdz šim bez tā esat dzīvojuši" uzreiz ir svītra pāri jebkādai interesei par to - lēts mārketings topžop un visādu seļect katalogu stilā, bez kura varu lieliski iztikt. Iespējams, ka kaut kas no tā visa arī ir noderīgs un strādā, tomēr lielākā daļa ir pilnīgi un totāli mēsli lētticīgiem cilvēkiem, kas tic, ka spiežot ābolu sulu, no spiedes tā ārā tek spilgti zaļa...

Link to comment
Share on other sites

Nu +/- arī tīrs ūdens mazgā. Cik atceros, vecos laikos sievišķi pie upes drēbēs uz tāda redeļaina dēļa mazgāja ka prieks. Ne tur pulvera, ne ziepju, ne ''revolucionāru'' brīnuma. Ja mazgā ar tīru ūdeni, pie reizes kārtīgi berž , tad mazgājās. Tik kā tāds pasākums ietekmē drēbju izturību ( nu tīri mehāniska beršana). Kā saka ir auni, ir cirpēji. Lai gan daļa, kas uzraujas, saprot ka ir piečakarēti, bet kauns atzīties un, bieži slavē (sirds dziļumos cerot ka kāds cits arī būs idiots, jo tad tomēr vieglāk, ka neesi vienīgais)

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Visādas paranormālās parādības un pseido zinātniskie atklājumi sen jau ir mūsdienu mājsaimniecības neatņemama sastāvdaļa.

Takš katrs otrais Latvijas iedzīvotājs tic, ka ūdens tuvumā nevar kliegt, dusmoties vai sazin vēl ar ko nodarboties, jo ūdens to visu (ļaunuma enerģiju) ne tikai "redz", bet arī "atceras" un tad tam nabadziņam, kas viņu lietos pārtikā ā ne pa jokam parādīs vellu. Vienīgā iespēja "nodzēst" ūdenim atmiņu, ir viņu sasaldēt un pēc tam atsaldēt.

Tā ka bumbiņas ar kādiem mikroorganismiem vēl skan gaužām OK. Keramiskās bumbiņas pat ļoti OK, jo tiešām viņas izmanto attīrīšanas iekārtās kur mikroorganismiem dzīvot.

 

Vispār ūdenim piedēvē tādu īpašību kā "atmiņa", bet tas protams nav saistīt ar lamāšanos tā klātbūtnē vai kā citādi. :D Piemēram zāļu tēju efektivitāte, kur dažādu vielu koncentrācija ir tik niecīga, ka tā nevarētu dot efektu uz organismu.

 

http://www.newscientist.com/article/dn3817-icy-claim-that-water-has-memory.html

http://arxiv.org/ftp/arxiv/papers/0902/0902.2035.pdf

http://arxiv.org/ftp/arxiv/papers/0902/0902.2024.pdf

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt šeit būtu darbinš PTAC par apzinātu patērētāju KRĀPŠANU !

Ja es pērku lietu kas izstaro infrasarkanos starus un jonus, tad viņai tas ir kādara !

Link to comment
Share on other sites

bobiksons
Cik atceros, vecos laikos sievišķi pie upes drēbēs uz tāda redeļaina dēļa mazgāja ka prieks. Ne tur pulvera, ne ziepju, ne ''revolucionāru'' brīnuma. Ja mazgā ar tīru ūdeni, pie reizes kārtīgi berž , tad mazgājās.

 

agrāk bija savādāki materiāli, kā arī cilvēki smērējas ar dabīgām/šķīstošām vielām. paberžot jaunos audumus ātri vien caurumi parādīsies vai saplīsīs. Ja kečupu vēl var atmazgāt, tad eļļu no velotērpa (savācot lietainā laikā no šosejas) - skuju.. pat fairy nelīdz.

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka varu atbildēt uz visiem jūsu šeit minētajiem jautājumiem....

 

за базар отвечаешь!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

totaalaa tumsoniiba ievaac razju.

un tacju 99% cilveeku tic sjitaadai hernjai...

 

muahaha

ilzei ir ljoti piemeerots e-pasts :>

Labots - drunk_lizard
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

A ko jūs gaidījāt? Sievietes taču ir šito smadzeņu skalotāju galvenā mērķauditorija. Ja vēl ar "zaļo domāšanu", tad vispār ideāli - var iesmērēt gandrīz jebko - gan jau placebo efekts nostrādās. Pietam lietos un ar putām uz lūpām šos šrotus arī aizstāvēs. :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

uhh, daudz gan jums pretenziju :) pati jau vien uzprasījos, tāpēc centīšos izteikt savu viedokli par produktu un komentāriem... bet neesiet, lūdzu, bargi, ja nevarēšu visus zinātniski-bioloģiski-ķīmiskos procesus izskaidrot, jo zinātnice es neesmu, esmu tikai publiski pieejamo informāciju palasījusies un varēšu dalīties pieredzē no lietotāja viedokļa.

 

Uzgāju arī ierakstu wikipēdijā, kas tie tādi Effective Mikroorganisms ir...http://en.wikipedia.org/wiki/Effective_microorganism

 

Nu sen zināms, ka, piemēram, detaļas spīzdīgas padara ievietojot kastē ar metāla lodītēm un tās maisot.

 

Varētu te būt tas pats princips. Info par joniem, ph līmeni, bioiedarbību gan liekas buļļa kakas. Tikpat labi tādu pašu efektu varētu iegūt liekot veļas mašīnā grumbuļainas gumijas bumbas (lai nebūtu troksnis) kopā ar veļu.

 

Lētāk būtu pačekot bērnu rotaļu veikalu, sapirkt līdzīgas mantiņas un veikts eksperimentu :t_p_o_n_e:

 

Jonu un ph līmeņa mērījumu video:

 

http://www.patch-haopi.fr/video_EN.php?id=18#vid

http://www.patch-haopi.fr/video_EN.php?id=20#vid

 

Normālos apstākļos tās baktērijas izdzīvo (veļasmašīnā) :devil: Nu, ok, pat ja viņas ir modificētas tā ka izdzīvo, kā viņas tur saulē atjaunojas, no savas keramikas organiskās vielas sintizē? WTF?

 

 

Lielākā daļa baktēriju tur ir fotosintētiskās, tāpēc tām ir nepieciešama dienas gaisma. Nekas modificēts tur nav, kaut vai vikipēdijā var palasīties par šiem mikroorganismiem

 

Nu neizturēju.

Vispirms divi jautājumi autoram:

1. Vai viņš zina, kas ir infrasarkanie stari.

2. Vai viņš zina, kas ir joni.

Nu ja, vēl trešais:

3. Vai viņš zina, kā saules starojums (konkrēti starojuma UV daļa) iedarbojas uz mikroorganismiem.

Tik daudz lažas dažos teikumos vispār vajag mācēt iedabūt.

Šitās buļļa kakas vispār nav apspriešanas vērtas.

 

Nez vai autoru mēs atradīsim, jo visi LV teksti izskatās pārtulkoti no angļu valodas. Gan jau autors zina ko raksta, bet vai Jūs pats zināt atbildes uz saviem jautājumiem?

 

Jurkin: es vienkārši sāku nevaldāmi smieties pie datora kad izlasīju "izstaro jonus" :D

Bet tā ir general - mūsu senči ja ko nevarēja izmazgāt dauzija vešu ar akmeni vai vāli vai trina gar rievotu dēli.

Tā ka es minu šī brīnuma efektivitāte ja tāda maz vispār ir sakņojas tīri mehāniskā iedarbībā. Turklāt garantēju

ka šāda mehāniska papildus iedarbība stipri samazina veļas mūžu. Ja kāds šaubās lai pamēģina liela lodīšu gultņa

lodītes vešmasīnā samest varēs pēc tam par pētījumu pastāstīt.

Fenomenāls reklāmas bullšits, vienkārši fenomenāls!

 

 

Nevar salīdzināt metāla lodītes ar mīksta plastikāta bumbu. Keramikas lodītes, kuras ir iekšā tajā plastikāta bumbā, nekādu mehānisku iedarbību uz veļu nevar radīt.

 

Kas tad tos mikroorganismu baro??? Varbūt jānēsā ar mobīlo vienā kabatā pooh_go.gif

 

 

jau atbildēju par dienasgaismu, pieļauju ka tas ir galvenais efektivitētes garants. Sīkāk par barošanos nemācēšu gan izskaidrot neko. Zinu tikai to, ka, ja nenoliek dienasgaismā to vismaz reizi mēnesī, tad tiešām veļu neizmazgā.

 

Nez kur tur infrasarkanais rodas? Nu labi, siltais ūdens. Kaut kas tur nešķiet tīrs.

 

 

Kā rakstīts šeit http://biowashball.lv/wp-content/uploads/2007-05-BIOWASHBALl-ceramics.pdf, tas rodas pateicoties tiem pašiem Effective Microorganisms.

 

Tak nav ko brīnīties. Šitādu makaronu kāreju reklāmu būs ar vien vairak, jo cilvēku zināšanu līmenis, skolu beidzot, ķīmija bioloģijā un fizikā ir vienkarši katastrofāli zems. Izglītotam cilvēkam jau tādas muļķības neiestāstīsi, bet izglītotus jau nevajag ne valdibai, ne ražotājiem, ne tirgotajiem :sarkasms: .

 

nu var jau nekam nepiekrist, vai domājat, ka es tam sākumā īpaši ticēju, ka šāda lieta var mazgāt veļu... kad pamēģini, tikai tad redzi, ka tas darbojas...

 

bet abstrahējoties no lietas, šai sentencei varu piekrist, ka izglītotus jau nevajag ne valdibai, ne ražotājiem, ne tirgotajiem :)

 

Pie tam vinju maajaslapaa ir sadaljaa "Atsauksmes". Tas jau nekas, ka sliktaas atsauksmes tiek dzeestas... :mrgreen:

 

nu nezinu vai un kāpēc tiek dzēstas, es savu atsauksmi arī iesūtīju, tā gan bija pa pusei laba, pa pusei slikta, jo virtuves dvieļa taukainos traipus neizmazgāja pārāk labi. Objektivitētes pēc gan jāsaka, ka arī ar Arielu tie īpaši labi neizmazgājās... vajag traipu tīrītāju vai ko taml.

 

Šis epitetu salikums aizvien pārliecinošāk kļūst par pilnīgas tumsonības zīmogu. Es nebūt neiestājos par skepticismu vai nihilismu, taču ticēt katram apgalvojumam, kurā ir pieminēta revolūcija, citplanētieši, karma, ekoloģija vai joni ir bīstami absurdi.

 

 

pareizi, visam pēc kārtas ir muļķīgi ticēt!

 

Teikšu godīgi - līdz ko kādā no reklāmām dzirdu ko līdzīgu vārdu savienojumam "revolucionārs produkts" vai "kā jūs līdz šim bez tā esat dzīvojuši" uzreiz ir svītra pāri jebkādai interesei par to - lēts mārketings topžop un visādu seļect katalogu stilā, bez kura varu lieliski iztikt. Iespējams, ka kaut kas no tā visa arī ir noderīgs un strādā, tomēr lielākā daļa ir pilnīgi un totāli mēsli lētticīgiem cilvēkiem, kas tic, ka spiežot ābolu sulu, no spiedes tā ārā tek spilgti zaļa...

 

Es gan nekur neesmu redzējusi šādus vārdu savienojumus lasot par šo produktu.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

IlzeB

 

ar steigu iegādā veci kurš tevi ik vakarus nojās līdz pagurumam - tad šādas stulbības nenāks prātā ...

 

 

manējā arī reiz gribēja "dzīvā ūdens" filtru pa 300 latiem pirkt ...

Link to comment
Share on other sites

IlzeB: es kā reiz izstudēju pieejamo informāciju un viss liecina par to ka tas ir kārtējais apkāsiens. Laikam jau mums ir dažādi interneti.

Nevienas norādes uz zinātniskiem eksperimentiem, visur ir apgalvots ka "eksperimentus veikusi cienījama medicīnas iestāde" utt.

(Korejas kautkāds visiem citiem nezināms institūts. Ļoti atsit uz visām Latvijas ārstu asociācijām kurās ir tikai viens cilvēks , un tas pats colgate/Blendamed whatever pārstāvis )

Tā kā sīka Biowash zinātniski - tehniskā apraksta man nav ( Dod linku studijā ja tev ir! ) es mazliet paskatījos ko viņi raksta savā mājas lapā.

 

 

 

Kādā valstī ir šie patenti izdoti ? ASV patent search man atgrieza tādus rezultātus ka es pat nezinu ko domāt. Pat pieņemot ka tas ir apkāsiens pats par sevi, tas jau ir ...

 

 

Nozīmē: mūsu laboratorija ir sakārtota māk izmantot mēraprātus. Un vispār mēs kaut ko mēram. Vienalga ko starp

citu.

 

 

Tas ir nopietni es padomāju, wow Šveices(!) farmaceiti nevar kļūdīties!

 

Nozīmē: mums piešķīra svītru kodu. Yo! Mēs esam krutākie. \m/

 

This certifies that the product and company(manufacturer), comply with the European Community 
regulations for Eco-Friendly and Green products

 

Citur gan raksta ka

The CE marking certifies that a product has met EU consumer safety, health or environmental 
requirements

 

 

Nozīmē: nu vismaz indīgs viņš nav, tas priecē. CE zīme vispār virsū ir visam kam , sākot ar plaķenēm

un beidzot ar tosteriem. Kas netic var veikalā preces pacilāt.

 

 

kaut kādi izvilkumi no konteksta... neko sliktu tajos citātos nesaskatu

 

Manuprāt šeit būtu darbinš PTAC par apzinātu patērētāju KRĀPŠANU !

Ja es pērku lietu kas izstaro infrasarkanos starus un jonus, tad viņai tas ir kādara !

 

 

protams, ka, ja ir minēts, tad jādara!

 

Manas kā ķīmijas maģistrantūras studenta domas par šo produktu:

 

pēc apraksta spriežot produkta darbības mehānisms balstās uz baktēriju metabolisma izraisītajiem efektiem, kas izsauc efektus kā pH vides pieaugums līdz 10, jonu izstarošanu (termins ir absurds - varētu vienīgi pieļaut, ka baktērjisas izdala metabolītus, kas satur noteiktus jonus), siltuma (IS starijuma) izdalīšanos (jā, baktērijas milzīgā koncentrācijā spēj sasildīt reaktorus par pāris grādiem virs istabas temperatūras!). Nu labi, vairums baktēriju patiešām var radīt šādus efektus, bet lai tas atstātu kādu ievērības cienīgu efektu uz ūdens ķīmisko sastāvu, kas tiek izmantots veļas mazgāšana (vairāki litri) tur vajag vismaz dažus kilogramus baktēriju biomasas, barības vielas (glikozi, minerālvielas, aminoskābes u.t.t) un laiku (klasiskie fermentācijas procesi aizņem sākot no dienas līdz pat nedēļām ilgi). Jā, un kas tās baktērijas notur tajās keramikas bumbiņās, maģija? Ja arī tur tādas dzīvo, tad tās tiks izskalotas no turienes jau pirmajā mazgāšanas reizē. Un turēšana saulē, lai bektērijas atjaunotos: tātad tām piemīt arī fotosintēzes spēja (awesome!), caur necaurspīdīgu keramikas slāni un bez augšanai nepieciešamajiem elementiem. Iespaidīgi.

Ak jā, un ūdens pH un siltumam ir maz kopīga ar pašu mazgāšanas procesu, to galvenokārt nodrošina virsmas aktīvās vielas (taukskābju sāļi), par ko nekas produkta aprakstā nav pieminēts.

 

smalki uzrakstīts, bet nezinu ir tā vai nav, neesmu bioķīmijas speciālists :) man galvenais, ka tas pilda solītās veļas mazgāšanas funkcijas ...

 

tāda bija arī mana pirmā doma :p

 

starp citu e-pastam nav nekāda sakara ar dzīvniekiem, ja ar to tas jums asociējas... tas ir manā dzimtajā novadā esošas mazas, izžūstošas upītes nosaukums (bez mīkstinājuma zīmēm) ...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kaut kā joprojām neko "revolucionāru" nemanu.

 

Es nesaku, ka tas suņsūds neko nedara. Drīzāk apgalvoju to, ka jebkura gumijas mantiņa ar šādu pašu formu darīs to pašu. Pārējās īpašības ir autoru fantāzija.

 

Fitlainisti arī piedēvē saviem produktiem maģiskas īpašības un kā zāles pret visu, bet kā zināms, ka tie nav nekas vairāk par parastiem uztura bagātinātājiem.

Link to comment
Share on other sites

A ko jūs gaidījāt? Sievietes taču ir šito smadzeņu skalotāju galvenā mērķauditorija. Ja vēl ar "zaļo domāšanu", tad vispār ideāli - var iesmērēt gandrīz jebko - gan jau placebo efekts nostrādās. Pietam lietos un ar putām uz lūpām šos šrotus arī aizstāvēs. :sarkasms:

 

Iespējams, bet šinī gadījumā esmu vinnētāja :) jo nestaigāju netīrām drēbēm, kas tā būtu, ja šī lieta nestrādātu

Link to comment
Share on other sites

agrāk bija savādāki materiāli, kā arī cilvēki smērējas ar dabīgām/šķīstošām vielām. paberžot jaunos audumus ātri vien caurumi parādīsies vai saplīsīs. Ja kečupu vēl var atmazgāt, tad eļļu no velotērpa (savācot lietainā laikā no šosejas) - skuju.. pat fairy nelīdz.

 

Pamēģini ar saimniecības ziepēm aizmazgāt. Vajadzēs vairākas reizes atkārtot procedūru.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...