Jump to content

10 litru skābekļa / gāzes baloni?


Fotomeistars
 Share

Recommended Posts

Baigi vajadzētu 10 litru skābekļa vai gāzes vai pofig kā balonu. Nekur tādus tagad neatrodu. Varbūt kādam ir kāda info?

 

Paldies jau iepriekš!

Labots - BASS
Link to comment
Share on other sites

Meklē kādā lielākā lūžņu placī. Gan jau kāds būs atstiepis, varbūt lūžninieki notirgo. Bet ko taisies darīt? Varbūt der kas pieticīgāks tipa smagā auto saspiestā gaisa akumulators?

Link to comment
Share on other sites

Pameklē Latgalītē - daudzi tieši tur meklē balonus akvāriju CO2 sistēmām.

Bet no lūžniem gan balonu var būt riskanti ņemt - tomēr spiediens. Pie tam - mēģinot nest pildīt galīgi nobružātu balonu var būt problēmas, to vienkāŗsi nepildīs...

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Gribētos uztaisīt kaut cik "portatīvu" optiku tīrīšanas sistēmu mājām :mrgreen:

 

Pistoli un reduktoru varu sadabūt, tik to balonu gribētos 10L (nav forši lielāku mājās turēt).

Labots - BASS
Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Hehe, zinu - jau pasmējāmies ar kolēģi - hujennais gaisa un gāzes maisījums kamerās :sarkasms:

 

Uzpildīt pie Saņas, kā to tagad daru ar 50L balonu.

 

Nu ko čakarējieties, ir man tāda sistēma uz 50L balona un strādā perfekti, bet mājām gribu 10L.

 

Saņkam 10L nav, uzzvanīju vēl dažām točkām - hujaks. Laikam būs līdz Latgalītei jāaizsperas. Pie reizes apskatīšu reduktorus / pistoles / trubas - moš kāds komplekts atrodas...

Link to comment
Share on other sites

Nu ja taisies tīrīt optiku, tad jau jāmeklē tīra gāze nevis saspiests gaiss. Nu ja gaiss ir pildīts ar super-puper Drager kompresoru ( Latvijā laikam glābšanas dienestam) tad +/- OK . Citādi tas gaiss var būt visai ''interesants'' kad no spiediena maiņas izveļās mitrums vai eļļa. ( vai arī pie izejas jāliek visādi speciālie filtri kas novāc šo drazu) Esmu redzējis labu bildi, kad čuvaks mēģināja izpūst kompi no saspiestā gaisa sistēmas kas fabriķī . Obščem nopūta ar kārtīgu rasu ....

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Pūsti tiek optikas gredzeni, fokusa pievadi un citi sūdi, kam arī neliels mitrums nemaz nenāk par ļaunu, bet vienmēr esmu lietojis skābekli no balona un viss ir vienkārši super.

 

Nu kāpēc jūs vienkārši nevarat pieņemt to, ka pārējais ir OK, galvenais ir atrast 10 litrīgu balonu... :)

Labots - BASS
Link to comment
Share on other sites

Pag, vai tajos pievados nav kāda smēre? Ja ir , tad ar skābekli var sanākt (ne vienmēr , bet dažreiz) tāds jautrs pirotehniskais šovs :) .

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Šad tad uz ass uzsmērē "lai labāk slīd" un visādi sūdi ķeras klāt. :)

 

Visi lietojam skābekli no balona jau gadus 5 katru dienu un viss ir vienkārši super, nu cik reizes vēl man tas būs jāsaka.

 

Noveicies, ka esmu vēl dzīvs, ne? :download::sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Agai (AGA)kā reiz ir desmit litrīgi skābekļa baloni . Pats kādreiz īrēju , tad pārgāju uz 20 litrīgajiem . Tiesa desmitlitrīgos ir īpaši jāpasūta klientu apkalpošanas centros , parasti uz vietas tie nestāv . Ja bļauj ka nav un nevar dabūt , padod ziņu , varu pacensties samenedžēt

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Pa cik jamie īrējas?

 

Info neatrodu + tagad jamiem uzzvanīt ar nevarēs kādu laiku :/

Link to comment
Share on other sites

Man par divdesmitlitrīgo sanāk divi Ls 2.48 mēnesī (Par gāzi maksā pie maiņas apm 10 lati , jej bogu neatceros , dikti reti sanāk pildīt ) . Par Mazo balonu nepateikšu , jo kādu laiku man pašam nav bijusi darīšana . Bet nekas mazāk nebūs , jo tieši tapēc arī pārgāju uz lielāku , ka nomas maksā atšķirības īpašas nav . Arī novietot 20 litru balonu ir bikīt ērtāk - tam ir plakana pamatne ... bet 10litrīgajam dibengals apaļš , ar tendenci apgāzties. Tad vēl tas ka maina ne visur , jāpiesaka. Nu īsāk , ja vien ir vieta , 20 litrīgs ir ērtāks un vienkāršāk, un patiesībā jau nemaz tik liels viņš naf . 10 L apm 16 cm diametrā, 90 cm garumā ... 20 l - 20 cm diametrs , metrs augstums

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Šeit var nopirkt ūdensslīdēju balonus, cena nav jau maza. Un pie ugunsdzēsējiem vai daiveriem pildīt par 5 eur. Un vasarā vēl zem ūdens var ielīst.  :preved:

 

http://www.divers.lv/ru/shop/ballons.php

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
jema

Vai tad ūdenslīdēju balonos pilda tīru skābekli? Ja atminos, tad jauc klāt arī slāpekli, kas degšanas procesiem (kam gam citam) nebūs efektīvs.

Link to comment
Share on other sites

Nē, daiveriem pilda parasto gaisu. Nitrox maisījumos jauc klāt skābekli lidz 40%. Kaut gan armijas nirēju specvienības izmanto skābekli, bet tas jau ir cits stāsts.

 

Cik es sapratu tad vajag pūšanai, nevis dedzināšanai.

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...