Jump to content

Nokia 3310 baterija


 Share

Recommended Posts

sweiki taatad veletos uzzinaat vai nokia 3310(kiegelim) var iemaaniit akumulatora batareju no kada cita jaunaaka nokia telija, ja jaa tad no kaada der? kadreiz atceros dereeja no 3510i plaanaaka bija bet tas poguj. a tagad arii tadu gruuti atrast jaunu. ja kadam ir kaadas idejas tad dodat zinu, Paldies!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

telefonu servisos ( remontdarbnīcās ) , šamos var iepirkt kvantumā lietotus pa 2ls gabalā .Tas ka viņi ir lietoti nenozīmēs ka viņi ir beigti . tākā ja nav žēl 2Ls uz priekšu.

 

googlē atradu ka tāda pati baterija atrodama arī iekš (3310 3315 3510 3530 3350)

 

daži pat nav Latvijā manīti nu vismaz man ( 3315 ,3350 ) 3310 brāļi viens pat ar krāsainu displeju.

Labots - alfinsh
Link to comment
Share on other sites

superKrona

piesien kādus 3,6V klāt mugurpusītē un runā!

bateriju =? batareju

Labots - superKrona
Link to comment
Share on other sites

Nesen skatījos bodē Latgalītē un redzēju, ka var nopirkt jaunas. Jāuzmanās vai telefona softs uztur jaunās litija-jonu baterijas.

Link to comment
Share on other sites

A pričom tur softs vispār? Galvenais kad ir 3.7V un viss. Vai es kautko nesaprotu...

Man bija tāda pieredze pirms ļoti daudziem gadiem. Nācās iet uz veikalu un mainīt uz parasto. Tā man stāstīja veikalā. Komentēt nevaru.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Nedomāju ka tas ar softu ir saistīts drīzāk tad ar lādēšanu un lādēšanas komponentu atšķirību atšķirīgiem bateriju tipiem...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...