Jump to content

Kadas atsauksmes par lenovo portativajiem datoriem?


kardans
 Share

Recommended Posts

Lenovo ir labS, BRENDS, BET PAR 300Ls dajebkura brenda dators būs sūds.

Aizmirsti par "Lēti un labi !".

N300 Vai ka'to pirmo lēto sēriju no Lenovo sauca bija pilnīgs sūdu sūds. Turpretī ThinkPad turpina labākās IBM tradīcijas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

sūdu sūds.

 

Tad nu lūdzu apstāsti kā tieši tas sūdu sūdisms izpaužas? Konservatīvs dizains? Nenormāli gļuki? Bača netur? Vai vienkārši fetišs uz kompjiem par "štuka +"...?

Link to comment
Share on other sites

lietoju N200. vienīgais kas neapmierina, ir glancētais ekrāns. par sūdu sūdu es viņu nespētu nosaukt :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Turpretī ThinkPad turpina labākās IBM tradīcijas.

 

Bet dotais eksemplārs ir ThinkPad SL510 ar DDR3-1066 ?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

es esmu tikai par Lenevo/IBM. viņi man šķiet tādi pamatīgi.

pat mans vecais IBM T41 joprojām izskatās pēc normāla portabļa.

spēles nepaspēlēsi, bet pārējai mājas lieotšanai pietiek.

un lietots maksāja ļoti stipri zem 300 ls

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

Ak piedodiet ja aizskaŗu kāda jūtas, bet gānu konkrēti šos modeļus, jo ar tiem ir bijusi pieredze.

Paņēmu ja nekļūdos 4 gab uz uzņēmumu.

Vienu uzreiz ( tai pašā dienā) uz garantiju - hana cd-romam.

Diviem citiem nogļukoja baterijas. Vēlvienam bija problēmas ar lādētāju. Ķorpuss ļoti ātri nošorkājās, tačpads pēc ~2 mēnešiem izksatijās ne pēc kā. Ja atmiņa neviļ viens bija pamanijies arī salazut korpusu. Es taisni aizgāju no firma skas apkalpoja šo uzņēmumu, takā tālākās darbība snezinu...

Ar vecākiem IBM, T un R sērijas nekas tāds nav bijis. Pašam bija T42 - ideāls aparāts, vienkaŗši ideāls. Pašma ļoti tīk IBM, bet šie N3000 bija manā uztverē sliktākais, kas jebkad ir bijsi no IBM/Lenovo.

Šiādi te: http://www.magnate.pk/PRODUCTS/LAPTOPS/N200c.jpg

 

Un jā, par 300Ls jaunu un labu laptopu ... Nu dzīvē tā nenotiek.

 

Un man nav fetišs uz kopju dzelžiem - patiesībā mainu dzelžus reti un parasti cenšos viskautko izčītot nevis ieiet Elkorā un nopirkt kautko.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Bet tai pat laikā, vai tie n200 ir slikāki par piem HP DV 6000 sēriju? Tur problēmas ir katram otrajam, tepat pilns boot's ar nelaimīgo palīgā saucieniem...

 

Nezinu, stāv jau gandrīz 2 gadus tieši tāds pats "sūds" kā MIGa linkā, un tieši tāpat kā Paulis varu piebalsot par to spīzdīgo ekrānu - jā, matētie tomēr ir praktiskāk un reizēm ir bik problēmas ar karšanu, bet arī tikai tad kad sakurbulē nez cik programmas reizē. Bača kā turēja ap 2 stundām, tā tur vēl tagad. Tačpads strādā normāli, ar lādēšanu ni mazāko problēmu. Ap/neapzināti salauzt var visu, tas arī nav rādītājs.

 

Protams, ka par tiem 3 simtiem nekas baigi normāls nesanāk, bet takš nevar gribēt pa tām naudām kapāt geimus un lai portablim būtu izteikti kvalitatīvs, pret skrāpējumie noturīgs korpuss. Bet tā vienkāršas funkcijas tie Lenovo lētuči pilda itin labi - paskatīt kādu kino, pabrowsēt netu, iecept kādu ripuli u.t.t . Katrā gadienā ne sliktāki par jau augstāk pieminētajām HP "extra" sērijas lamatām.

Labots - A-kalvis
Link to comment
Share on other sites

HP Paviljoni ir vispār neiznu kas ... Triperis ...

 

Ok, varam norakstīt uz to, ka es ņēmu PIRMOS Lenovo modeļus, tos, ko taisija Lenovo pēc pārpirkšana snevis IBM. Tipa moš pusgada/gad alaikā kautko ir labojušies...

Link to comment
Share on other sites

SL ir zemā gala ThinkPad ar lētās plastmasas korpusu, bec magnēzija sakausējuma korpusa utt. Īsumā - you get what you pay for. Ja gribi labu ThinkPad, tad skaties uz T, X vai W sērijas kastēm atkarībā no vajadzības:

T - mainstrīms ar 14" vai 15 collu ekrānu (T400 un T500)

X - ultraportable X200 un X301

W - performance (W500 un W700)

 

Ja kas, tad Lenovo jau sen taisa ThinkPadus - arī T41 utt ir Lenovo ražojumi pēc IBM pasūtījuma. Bet kādus 3 vai 4 gadus atpakaļ Lenovo nopirka no IBM visu datoru ražotni.

Labots - Eudoxus
Link to comment
Share on other sites

Man pašam personīgi ļoti nepatīk spīdīgie datori, bet ir cilvēki, kam tas nerada problēmas. Lenovo ThinkPad T400 ir baigi labs, bet ir problēma, ka tas maksā divas reizes dārgāk. Ne visi izmanto datorus profesionālām vajadzībām, un ne visi var atļauties pirkt dārgākus par 300-400 Ls. Vai pa šo cenu ir kas labāks?

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Aigars

 

Ja tā padomā, tad konservatīva dizaina portabļus bez visādiem spīzdīgiem gerļandiem, neona vipendroniem un sūūūdraba glancējumiem nemaz tik daudz ar citi ražotāji nepiedāvā. Jaungada eglīšu fani, protams, to Lenovo dizainu sauc par smieklīgu un nenormāli vecmodīgu, tomēr ir cilvēki, kam patīk tieši šāds neuzkrītošs kompja paskats.

Tāpat kā Becker automagnetolas - modernas iekšas oldscool ādā

33244103-260x260-0-0_Becker+Mexico+Pro+7936+CD+MP3+Tuner.jpg

Link to comment
Share on other sites

--------------

Pašma ļoti tīk IBM, bet šie N3000 bija manā uztverē sliktākais, kas jebkad ir bijsi no IBM/Lenovo.

 

 

Un jā, par 300Ls jaunu un labu laptopu ... Nu dzīvē tā nenotiek.

 

Un man nav fetišs uz kopju dzelžiem - patiesībā mainu dzelžus reti un parasti cenšos viskautko izčītot nevis ieiet Elkorā un nopirkt kautko.

---------------

 

Kāds N3000, Tu vispār atvēri to linku? Skaidri gaiši - Lenovo ThinkPad SL510. Redz kur identisks modelis, tikai ar W7 http://www.m79.lv/Le...Q8UK_73088.html

maksā Ls 475, bet iekš 1a.lv bez W7 - Ls 299, tā kā šeit runa (cilvēks jautā) galīgi nav par standarta piedāvājumā iegūto price/value, bet par atlaidi jeb iegūto labumu par attiecīgo cenu!

Labots - Tailer
Link to comment
Share on other sites

Jocīgi, ka visur tirgo ar Windows 7 Professional. Cena līdz Ls 575.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Kas tur jocīgs? Lielākā daļa ThinkPad standarta konfigurācijā ir ar Windows 7 Professional. Biznesa klases kompji tomēr.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...
HIGH-Zen

Vecais triks ar miroņu atdzīvināšanu.
Sāc lasīt, iedziļināties jautājumā, bet tad sākas kaut kas dīvains, iepostotās saites nedarbojas, summas joprojām rēķina latos, un vispār tā ir 6 gadus veca tēma. :mrgreen:

Labots - HIGH-Zen
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja nav bailes no kluča, tad iesaku T520, izturīgs un nemirstīgs 8gb. rams + 250 ssd, + i5 procis

Link to comment
Share on other sites

Jebkursh T seerijas, jaut. cik vari(gribi) par to maksaat.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...