Jump to content

O!Kartes jaunumi


Shampuns
 Share

Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    19

  • Touareg

    20

  • Žaks Noriss

    21

  • e = d

    17

Top Posters In This Topic

ja tikai 1 minus okartei vina nem nost naudu pa kredita atlikuma skatijumu un tas nevisai priece.

  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Vai tad? Man šķiet, ka lielāka daļa no zemāk minētajiem ir bezmaksas, piem.

 

Kā kontrolēt kontu

 

Izvēlies ērtāko veidu, kā kontrolēt O!Kartes konta atlikumu!

* Sastādi taustiņu kombināciju *120# un nospied zvana izsaukuma taustiņu.

* Piezvani pa O!Kartes apkalpošanas sistēmas bezmaksas tālruni 29202010. Noklausies paziņojumu par konta atlikumu. Lai iegūtu papildu informāciju, izpildi automātiskā atbildētāja norādījumus.

* Nosūti īsziņu i uz numuru 29202010. Atbildes īsziņā saņemsi informāciju par konta atlikumu.

Izņemot pēdējo variantu, pārējie izmantojami bez maksas. Un internetā (manslmt.lv) arī var pārbaudīt bez maksas.

Labots - Shampuns
Link to comment
Share on other sites

es pagaisgad nopirku kad skatijos atlikumu pazuda paris sankiki taka neticas .

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

binladens

Radio reklāma skan labāk :D pirmoreiz kad izdzirdēju braucot ar riteni gandrīz pārņirgdamies grāvī ievilku :D

 

"Man ir zz un es maksāju 27 sant minūtē, zinu zinu dārgi, bet man tāāāāaā'patīk Jana :rofl: , es lietoju okarti un maksāju 6,7 santīmus par minūti un arī skatos zelta zivtiņas seriālu- par brīvu :rofl: " es jau vakar gribēju rakstīt par šito vai nepienākas tiesu darbi bet nu laikam jau ka pienākas gan :D> .

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Vai tad zz pamattarifs nav 27sant ? un tie smukāki tarifi rodas no papildināšanas bonusa, taču reāli ja kartē ir 1Ls un tev ir pamattarifs, tad nenorunāsi vairāk par 4 min

 

Okartes salīdzinājums, kur iet nost nauda par norunāto laiku, ir nepareizs, manuprāt, jo zz ir bonuss. Tātad zz papildināt par xLs tu dabū ~1,5x Ls . Tad pareizi būtu salīdzināt cik var norunāt par iztērētajiem xLs ar abām kartēm

 

Un kur ir BiFri ar 6sant uz visiem tīkliem :)

Labots - Parasts
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man labāk patīk O!kartes reklāma par tiem draugiem, kur zz pasaka, ka ir 4 draugi iespējami, bet O!kartei 20. un zem zz četru draugu zīmējumu uzraksts - A kur tad palika 700 000? :(

Par to tā smējos :D

Link to comment
Share on other sites

jūtu, šiem draud tiesu darbi. Salīdzinoša reklāma ir aizliegta ar likumu.

 

Nav aizliegta. Tai ir tikai virkne nosacījumu, kas jāņem vērā. Lasām Reklāmas likumu un domājam.

Link to comment
Share on other sites

zinu, ka bonuss ir neizbēgams

Labots - Parasts
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

viss šis fufelisms ap ZZ sāk atgādināt 90mito gadu vidus TVžopu

pērciet nazi pa 24 lati un bonusā dabūsiet vel vienu

jautājums "cik maksā nazis ?"

 

ot par šito neciešu divas govis ka viņi nespēj konkrēti "uz pirkstiem" pateikt gala ciparu ...

Link to comment
Share on other sites

Izstiepies vai saraujies, bet nu jau gadus divus bite saliek vienos vārtos i stagnātu kantori, i "es mīlu Janu".

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Kams

a slabo, ja jau to skaipu lieto, uz visu mēnesi pasūtīt netu nevis katru dienu maksāt pa jaunam ?

katru dienu jipījoties 31 sanis pa 31 dienu arī būs apaļi Ls 9 mēnesī

tā vietā lai uzraiz mēnesim netu pa 3nīti pasūtītu

Link to comment
Share on other sites

Autor, Tu esi izgāzies. ZZ Brīvā tarifa uzskaites tarifs pēc ZZ mājaslapā atrodamās informācijas 11.02.2010. plkst. 21.25 ir 7,2 santīmi.

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc jau norādīju 3-9 lati. Un tikai dēļ tiem uz biti nepāreju. Jo pie Tele2 maksaju par netu vienu latu par kādiem 8 megiem mēnesī, bet rēķina starpība uz sarunām ir mazāka, par diviem latiem. Līdz ar to, Bite man sanāktu dārgāk.

 

kādi Jūs visi santīmu p...i esat...:shok:

Link to comment
Share on other sites

Apbrīnoju visus cilvēkus kas ar tās reklāmas vēl klausās. Es jau kādus 5 gadus lietoju LMT Piezvani man un nu jau esmu VIP statusā, tā kā zvanu maz, vairāk man zvana, tad esmu apmierināts ar saviem tarifiem, kaut arī pārrunāju šad tad, bet sīkums. Tādēļ visas šitās sviestu reklāmas vienkārši ignorēju, pa brīvu ir siers peļu slazdā.

Labots - Bart
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

neko neierobežotu es tur neredzu. ir pat 2 kolonas, kur norādīti ierobežojumi

Link to comment
Share on other sites

Tiek piedāvāts neierobežots apjoms. Pēc sliekšņa sasniegšanas tiek samazināts datu pārraides ātrums, bet ir iespējams pārraidīt datus arī turpāk.

 

Ja raugās ar matemātiķa aci, tad, protams, ierobežotā laikā ar ierobežotu ātrumu (kaut 2 Mbps) ir iespējams pārraidīt tikai no augšas ierobežotu apjomu.

 

lim S = V max * t max

Link to comment
Share on other sites

Varēja labāk samazināt tarifu par megabaitiem. Uz portatīvā laukos un braukājot tā lietošana sanāk epizodiska, ka 5Ls mēnesī drusku tā kā žēl maksāt.

 

vai tos pašus 500MB ierobežojumu uz visu mēnesi arī piedāvāt.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Okarte par trīnīti dod arī TV!

 

Kas ir ar to mobilo TV? Ja pareizi atminos, tad atbalstošie telefoni bija uz 1 rokas pirkstiem skaitāmi. Un ne jau maloceņņiki vai līdz 100Ls iegūstamie.

Link to comment
Share on other sites

skirev

Ideali visi lmt mob TV kanali par 25 santimiem dienaa... tik zel ka citiem kka sudiga kvalitate cik testeju (lmk), bet lmt pat diezgan ok kvalitate :)

Link to comment
Share on other sites

neļauj, jo ir jāmaksā abonēšana.

Tie 3 lati jau arī ir abonēšana. Par datiem vairāk nekas nav jāmaksā.

 

Žaks, gudrie prāti no LMT pa teļuku stāstīja, ka Latvijā 50% mobīliem ir tāda iespēja. Nez kādu kapronu viņi ir pīpējuši, bet reāli varētu būt ap 5%.

Strīminga atbalsts ir lielam telefonu klāstam.

 

Domāju, ka tie % ir aprēķināti nevis no pasaulē saražoto modeļu nosaukumiem, bet kā daļa no LMT tīklā strādājošiem aparātiem. Piemērs: ja 500 000 cilvēku lietos nokia E61i, tad 50% aparātu atbalstīs strīmingu jebšu mobilo tv.

Link to comment
Share on other sites

VIL, bez šīs interneta abonēšanas ir arī pieslēguma tarifa (sim kartes) abonēšana

pliku karti bez piesleguma ar tikai šo internetu pa 3 Ls vini nedos

Link to comment
Share on other sites

LMT ir ļoti daudz pieslēgumu bez abonēšanas maksas, piem., Vienādais 2, kur šos divus latus var notriekt dažādām izklaidēm.

Galu galā cien. autombraucējam kabatā ir LMT pieslēgums. Tad nu sadūšojamies apmeklēt MansLMT un izdarīt klikšķi, ka "Dati īslaicīgais" aizstāt ar "Internets telefonā 3".

Link to comment
Share on other sites

Delphin

Okarte par trīnīti dod arī TV!

 

Kas ir ar to mobilo TV? Ja pareizi atminos, tad atbalstošie telefoni bija uz 1 rokas pirkstiem skaitāmi. Un ne jau maloceņņiki vai līdz 100Ls iegūstamie.

 

Uz vienas rokas pirkstiem ir skaitāmi DVB-H nobīlie, bet strīmojamā TV LMT bija pirms vispār parādijās DVB-H.

 

@VIL kādi ir LMT plāni par DVB-H, cik zinu tad pirms laika testi jau bijuši.

Link to comment
Share on other sites

Tas viss ko VIL saka, protams, ir taisnība. Bet mans telefons neatbalsta 3G un neredzu jēgu tērēties jaunam tikai dēļ tā. telefonu izmantoju runāšanai, bet internetam man ir huawei usb puļķis. ņemt ārā sim karti no telefona katru reizi, kad griba internetu nav īsti ērti, tas maigi sakot. tad nu iztieku ar priekšapmaksas mobilo internetu. bet tur arī lmt ir neērta sekošana līdzi atlikumiem. atšķirībā no tele2.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Touareg

Kauns LMT un, protams, O!kartei, jaunos klientus jau celj debesiis, bet esoshos pelj un visi jau nedziivo Liepaajaa:

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/phones/mobile-phones/nokia/n82/ejhpb.html

 

Lieta taada, ka tagad Liepaajaa LMT birojaa katram iedziivotaajam atnaakot ar savu pasi uzdaavina par baltu velti 2 O!kartes saakuma komplektus katraa 3Ls avanss + shiem numuriem ir bezmaksas sarunas uz visu muuzhu visaa LMT tiiklaa.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

vai ir iespējams parasto okarti (nevis tieši mobilajam internetam domāto) iebāzt huawei modemā un nosūtot "i" to lietot kā 25 sant. neierobežoto internetu dienā? .

Link to comment
Share on other sites

vai ir iespējams parasto okarti iebāzt huawei modemā, un nosūtot "i", to lietot kā 25 sant. neierobežoto internetu dienā? .

 

Jā.

Link to comment
Share on other sites

Touareg

16kb/s down / 8kb/s up Nu pirmie 30MB bez aatruma ierobezhojuma...

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Ja pārsniedz 30MB, sūti vēlreiz i, maksā vēlreiz 25sant un velc nākamos vismaz 30MB.

Tautā runā, ka uz tiem max MB tik stingri nemaz neskatoties. Ja paveiksies, i visu gigabaitu novilksi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...