Jump to content

O!Kartes jaunumi


Shampuns
 Share

Recommended Posts

Jā.

 

Njā, tikai kādi pieslēguma parametri jāuzrāda profilam caur Huawei Mobile partner? APN un access number ?

ar *99# un okarte.lmt.lv neiet.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    19

  • Touareg

    20

  • Žaks Noriss

    21

  • e = d

    17

Top Posters In This Topic

aizgāja :)

vispār pirms tam negāja arī ar internet. tas Huawei kaut kā dīvaini restartējas.

Un izskatās, ka LMT ir tā pati problēma kas tele2 pie pirmās kartes aktivācijas - kredītu nograuza burtiski minūšu laikā.

 

 

 

karoč man ir aizdomas, ka kaut kādu laiku pirms sistēmā atjaunojas informācija par pieslēgumu, tas tarificē trafiku pēc viesabonēšanas tarifa.

Līdzīga situācija man bija, kad nopirku šito huawei un pirmo reizi palaidu. santīmi ripoja milzu ātrumā.

Link to comment
Share on other sites

Okartei flatreits ir jāpieslēdz ar īsziņu. Līdz tam darbojas standarta megabaitu tarifikācija.

 

Tātad sūtām i uz 1688, sagaidām atbildes īsziņu, uzsākam jaunu GPRS sesiju un priecājamies par plakano pasauli. [šo un 10 dienu risinājumu esmu pats pārbaudījis ar savu okarti]

Labots - VIL
Link to comment
Share on other sites

Nu tas ir skaidrs, bet standarta megabaitu tarifikācija tak nav 50sant. par 2,5MB ?

Link to comment
Share on other sites

standarta megabaitu tarifikācija bija pat 50 sant/MB (tas būtu Ls 1,25 par 2,5 MB)

Link to comment
Share on other sites

http://www.okarte.lv/lat/tarifi

 

okartes tarifs ir atkarīgs no pieslēguma veida (norādu bez atlaižu līmeņiem):

Vienādais: 50s/MB

Mūsējais: 50s/MB

O!Dati: 5s/MB

 

Tātad par latu sanāk 2MB uz balsi orientētajām okartēm vai 20MB uz datu pārraidi orientētajām.

Labots - VIL
Link to comment
Share on other sites

Nu tagad skaidrs. Jāsaka gan, ka ļoti jau tās megabaitu cenas tur noslēptas. .Par 25sant. dienā ir smuki pirmajā lapā, par G tarifiem jāiet otrā lapā un tad pašā apakšā..Atrast var tikai zinot, ka tādas ir.

Link to comment
Share on other sites

.. un no paša sākuma ieliekot jaunu okarti, tai ir Vienādais pieslēguma plāns

Link to comment
Share on other sites

Flatreita takse cilvēkiem ir jaunums, tādēļ to automātiski nevar uzspiest visiem lietotājiem.

Kad cilvēki būs apraduši, nebrīnies, ka jau jaunie komplekti pēc 1. zvana automātiski mācēs strādāt šajā režīmā.

Link to comment
Share on other sites

Nu to jau pasaka. Man principā tagad viss skaidrs ir. Jāpārslēdz uz O.Dati būs laikam. .štrunts par to viena lata kredītu, priekš čakarēšanās jau to karti ņēmu :D

un papildinājuma kodi jau ir iepirkti

.Vispār diezgan prikolīgi ir no huawei Mobile partner zvanīt par kredīta atlikumu. .Man gribas notestēt vai manos laukos (zaļenieki) ir 3G tīkls pieejams. kartes LMT lapās sen nav atjaunotas, bet it kā tuvumā kaut kādām bāzes stacijām bija.

Link to comment
Share on other sites

Ja cieni elektroniskos sakarus, atlikumu vari noskaidrot iekš manaokarte.lv >> https://manslmt.lv/lv/

Papildināties pēc vajadzības var no internetbankas. Nostrādā minūšu laikā.

Link to comment
Share on other sites

Visu pieslēdzu, viss strādā. Pāķos ir tagad normāls ātrums. Interesanti tikai , ka brīžiem stūrītī rāda WCDMA, brīžiem pārlec uz HSDPA.

Vakarā sasniegšu limitu, tad redzēs kā būs ar ātrumiem. pirms tam bija tele2 GPRS, nu tas bija sprāgonis.

Link to comment
Share on other sites

WCDMA ir UMTS.

Tātad Tev ir pieejama 3G datu pārraide. Ļoti labi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Žaks Noriss

Tika papildināta Okarte un saņēmu šādu SMS:

 

No 1688

 

Neierobezots internets ir pieslegts lidz 09.06.2010. Info: okarte.lv

 

Nu forši! Pačekoju, jess, Nokia rāda 3.5G tīkls. Ātrums cienījams. Gribēju caur BT pielikt pie lapša izmēģināt ātrumu. Nesanāca. Nokia PC Suite atpazīst tikai LMT datus. Kas jāmaina PC Suite iestatījumos?

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Neinteresē cik, bet gan to var panākt!!!

Link to comment
Share on other sites

Kāds ir okartes papildināšanas čeka izmantošanas derīguma termiņš? nekur mājalapā neatradu.

Link to comment
Share on other sites

Tad piezvani informatīvā tālruņa cilvēkiem 800 0 0076 vai 1655.

Es šo pašu Okartiņu savulaik diezgan vienkārši papildināju ar čeku, kas bija izdrukāts pirms mēnešiem 9 - 10.

Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

Kāds ir okartes papildināšanas čeka izmantošanas derīguma termiņš? nekur mājalapā neatradu.

 

18 mēnešu laikā.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
Žaks Noriss

Okarte palaidusi savus maloceņņikus (drīzāk jau nomaksas tel.)! Diemžēl, pārskatot piedāvājumu, sanāk uz par normālām trubām pārmaksāt kādus 35...45Ls; apskatīju Nokia E5 un E52.

 

http://www.okarte.lv/lat/mcm

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Izskatās pēc tādiem pašiem noteikumiem kā ņemot ar LMT pieslēgumu ;).

Labots - Kriss
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu gluži jau tā arī nav...

 

Piemēram, HTC Wildfire gadījumā:

 

Okarte 19+7*24=187Ls

LMT fiz.pers. (lētākais variants) 19+6*24=163Ls

LMT korp. 19+5*24=139Ls

 

Tas pats Nokia E52

 

Okarte 19+6.5*24=175Ls

LMT fiz. (lētākais variants) 19+6*24=163Ls

LMT korp. 19+5*24=139Ls

Link to comment
Share on other sites

Da vienkārši tā ņirgāšanās par cilvēkiem :crazy:

Kāds LMT mazcenas telefons tas ir virscenas telefons uz nomaksu !!!

Kādreiz VIP klienti varēja nopirkt telefonus par 1-29 Ls un nekāda ikmēneša maksa nebija jāmaksā, bet tagad vēl mēneša maksa kas kopsummā sanāk dārgāk nekā pirkt mobilo jebkurā parastā veikalā.

Normāliem mob.tel. cena vidēji par 25-30 Ls lielāka kā veikalos :wtf:

Labots - Smukais
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Agrāk jau arī mobilo rēķini bija no 15Ls un līdz daudziem simtiem! Atceros vēl tos laikus, kad sarunas minūte ap 26 sant. turējās Okartei. Tad baigi fiksi nokrita pie 12 sant. un šobrīd priekšapmaksas ir 5...7 sant. robežās. Pēcmaksas šobrīd lielākā daļa maksā līdz 7...8Ls, bieži pat vēl mazāk (2Ls, 4Ls), daži daudzrunātāji maksā 13...17Ls, reti kurš vispār pārsniedz 25...30Ls un tad tas ir jau ar neierobežotu internetu.

Link to comment
Share on other sites

Kāds ir okartes papildināšanas čeka izmantošanas derīguma termiņš? nekur mājalapā neatradu.

uz čeka vismaz agrāk bija rakstīts.

Labots - Val
Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos Okarte solīja kko atlaižu līmeņu vietā no pirmā novembra....

es iekļaujos 3-5 latos mēnesī ar Okarte Dati plānu... ā un man vakar atnāca SMS: Okartei ir īpašš piedavājums tev - zvani LMT tīklā bez maksas līdz 18.11.2010. Lai pieslēgtu sūti Z uz numuru 1626. tas prieks bleķo 59 sātus

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Solīja gan! Tikai kaut kā nav info par izmaiņām. Tikai megaceņņiki parādījušies.

 

Tā! Ir gan izmaiņas un ne jau uz labo pusi!

 

Ar O!Mūsējais tarifu plānu tagad zvani LMT tīklā visu diennakti maksā 0.03Ls.

 

BET!!! Ar O!Vienādais vairs netiek piešķirtas atlaides sarunām LMT tīklā (man ar 5. līmeni bija 35% atlaide, kas rezultējās 0.05Ls par sarunas minūti LMT tīklā). Šobrīd ar O!Vienādais dienas tarifs ir 0.077Ls/min uz visiem tīkliem un naktī 0.03Ls LMT tīklā. Lūk tas sūkā!!! Te tev nu bija superakcija. [Nolādētā žīdu sazvērestība!!!]

Labots - Žaks Kustō
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Jā, es arī esmu šokā jau vairāk kā 5 gadus lietoju O!karti un man ir O!Musējais, agraak LMT tiiklaa maksaaju tikai 1.95 sant/min, bet tagad ar dizho, jauno privilēģiju programmu 3 sant/min, es taa gaidiiju 1. novembri domaaju, ka buus ljoti patiikami jaunumi, jo taa tika soliits beigaas viss ir daudz sliktaak kaa bija, vareeja vismaz atstaat visu kaa bija. Un vēl man vakar vakarā atsūta īszinju O!karte: Ja veelies suutiit bezmaksas SMS LMT tiiklaa liidz 18. novembrim tad atsuuti taadu un taadu iiszinju un veel samaksaa par to 29sant, nu drausmas, ja man piedaavaatu taas bezmaksas sarunas par 59 sant LMT tiiklaa liidz tam 18 novembrim es buutu ar mieru, interesanti kaapeec vinji taa dala vienam labaaks piedaavaajums otram galiigi garaam.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Paldies, Touareg, par informācija kas notiek ar O!Mūsējais! Tātad rezumee:

 

O!Vienādais ar 35% atlaidi 5. līmenim pirms tam bija izdevīgāks sarunām LMT tīklā (0.05Ls/min pret šībrīža 0.077Ls/min dienā)!

 

O!Mūsējais ar 35% atlaidi 5. līmenim pirms tam bija izdevīgāks sarunām LMT tīklā (0.0195Ls/min pret šībrīža 0.03Ls/min)

 

Kas ir ar O!Datu plānu?

 

Tās ir beigas Okartei! Šobrīd man izdevīgāk ļurināt pa Bifri karti, kuru agrāk izmantoju tikai kā bekapu sarunām ar Bites klientiem. Tagad Bifri būs pamata karte un Okarte tikai lai mani varētu sazvanīt LMT lietotāji.

 

Hmmm... laikam jāpārslēdzas uz O!Mūsējie, tad visiem LMT zvanīšu par 0.03Ls/min un T2 un Bite būs no Bifri. Piezvanīšu LMT izziņām, lai tie svindari mani bez maksas pārslēdz uz O!Mūsējie, neiešu jau 50 sančus tam tērēt, jo jaunais tarifs mani NEAPMIERINA! Kā man izdosies - ziņošu.

Link to comment
Share on other sites

Tak pārej bez maksas ar savu numuru uz Bite parunāsim un būs 3 sant. uz visiem tīkliem. Bites tīklā 0 sant.

Mana ģimene visi pārgāja uz Biti un + vēl senči arī.

Arī LT stacionārais pie šādiem tarifiem paliek neizdevīgs.

LMT klients biju no pašiem pirmsākumiem, bet tagad apnika tā plātīšanās. Bite parunāsim pirmo gadu ne abonēšanas maksas, ne stulbas maksas par numura noteicēju, ne kaut kādi mistiski depozīti kā LMT...

Sev secinājums : jo vairāk apkārtējos pierunāšu pāriet uz Biti jo pašam lētākas sarunas.

Ja nāk daudz zvani no LMT, T2 tīkliem (man ienākošie pret izejošajiem ir 6:1), var turēt BiFri ar ienākošo zvanu bonusu :) Beigās arī var iznākt pa nullēm :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Jau pārdomāju iespēju par Bite 3Ls mēnesī. Šobrīd Bitei pēc jaunajiem noteikumiem maksāšu 2x pa piečuku gadā, lai man tas numurs būtu, jo lietoju TIKAI zvaniem Bites tīklā. Tā ka maksāt 12x 3Ls būtu neizdevīgi. Vakarā būs jāparēķina kas un kā ar šībrīža LMT māžošanos iznāks galā. Ir jau arī darba vietas dots LMT pieslēgums, līdz ar to pa retam gadās izmantot zvaniem "pavisam bezmaksas" numuru.

Link to comment
Share on other sites

Nesapratu par "pārdomāju iespēju par Bite 3Ls mēnesī"

Bite parunāsim. pašlaik vislētākais variants.

Ja jau lieto BiFri un negribi zaudēt numuru, pārej uz Zivi vai Okarti ar to numuru un pēc tam ej atpakaļ uz Biti kā jauns klients :) un dabūsi Bite parunāsim ar 0 abonēšanas maksu...

Labots - Fils
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nē! Lētākais ir uzņēmuma tel.! Līdz ar to no savējā zvanu minimāli un tieši tādēļ sēdu uz priekšapmaksām.

Link to comment
Share on other sites

Par to jau arī "parunāsim" :)

Privātais mobīlais ar Biti parunāsim pagāšmēnes ap 2Ls. Runāšu mazāk būs 50 sant.. Nerunāšu nemaz būs 0 sant. :)

Nerunāšu 5 mēnešus arī būs 0 sant.

 

Starp citu Bitei ar sarunas tarifu 3 sant. minūtē solis iznāk 20 sekundes. Norunājām 39 sekundes un maksājam 1 sant... 55 sekundes 2 sant. ...

Internets laukos Bitei gan ir lēnāks.

Labi štrunts par bitēm . Katrs lai pats pēta labāko piedāvājumu.

 

Es laikam 12 gadus dzelžaini paliku pie LMT. Sievai ar Okarte visu laiku. LMT tak "lielākie" , "labākie" , piedāvā atlaides ilggadējiem klientiem utt. :)

Tas viss ir figņa attiecībā pret privātajiem klientiem. Kaut cik jēdzīgi tarifi ir tikai korporatīvajiem klientiem.

Labots - Fils
Link to comment
Share on other sites

... Ja veelies suutiit bezmaksas SMS LMT tiiklaa liidz 18. novembrim tad atsuuti taadu un taadu iiszinju un veel samaksaa par to 29sant, nu drausmas, ja man piedaavaatu taas bezmaksas sarunas par 59 sant LMT tiiklaa liidz tam 18 novembrim es buutu ar mieru, interesanti kaapeec vinji taa dala vienam labaaks piedaavaajums otram galiigi garaam.

 

Priecājies, Es lietoju Okarti(bezmaksas zvani un sms LMT tīklā iekļauti) ~6mēn. Man vispār sms neatsūtīja.

Labots - AGIM
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
Labdien!

 

Paldies, ka radāt iespēju ar mums sazināties. Diemžēl, LMT Abonentu daļa nevar veikt O!Kartes

tarifu plāna maiņu. Šājā situācijā piedāvājam sekojošu risinājumu:

1. Jūs nomainiet O!Kartes tarifu plānu, sūtot īsziņā M uz kodu 29202010 ( maksa 50 santīmi + maksa

par nosūtīto īsziņu)

2. Pēc tam, kad maiņa ir veikta, informējiet mūs, lai varam šo e-pastu pārsūtīt LMT Pakalpojumu

kvalitātes daļai un šo maksu kompensēt.

 

Ar cieņu,

Ilze Šafranska

Vecākā konsultante

LMT Informatīvais dienests

 

LMT diennakts bezmaksas informatīvais tālrunis: 80000076, 1655 (no LMT mobilā tālruņa)

LMT diennakts maksas informatīvais tālrunis: 29340000

e-pasts: info@lmt.lv

Īsziņas uz LMT Informatīvo dienestu: 80000076

LMT Uzņēmumu apkalpošana 20202040

 

 

 

 

 

Sūtītājs:

xxx@inbox.lv / Datums: 03.11.2010 11:28

Saņēmējs:

info@lmt.lv

Tēma:

[VAAC]

 

 

 

 

Sakarā ar jauno man neizdevīgo (vairs netiek piemērotas līmeņu atlaides) sarunu plānu ieviešanu,

lūdzu BEZ MAKSAS mainīt manu sarunu plānu uz O!Mūsējais!

 

xxx

26xxxxxx

 

Šobrīd gaidu atpakaļ savus 0.50Ls

Link to comment
Share on other sites

Tās darbības izveikšana pat no manslmt.lv lapas maksā precīzi to pašu.

 

Šāda sms pienāca septembra beigās. 5.līmeņa atlaides laikam var nolaist podā. Vismaz kas savādāks un vēl nebijis... Turpinu gaidīt. :mrgreen:

No 1. novembra O!Kartes Atlaizu programma partaps par jaunu prieksrocibu programmu. Tiks piedavatas savadakas, vel nebijusas iespejas. Gaidi patikamus jaunumus! Vairak: okarte.lv
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Labas ziņas! Mani 0.50Ls ir atgriezti!

 

BET! Tas vēl arvien neatsver to, ka LMT ir sačakarējuši atlaižu programmu. Vismaz šobrīd tiek piedāvāti tikai virscenas mobiļņiki.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...