Jump to content

O!Kartes jaunumi


Shampuns
 Share

Recommended Posts

smartdevil

Vienreiz nācās parunāt ar LMT par macenas. Viņi lētakos citu veikalu mobīlos pozicionē kā tos, kas nākuši no hvz kurienes un iespējams neder mūsu reģionam. :D

Žēl ka LV tiesu sistēma ir pakaļā. Savādāk kāds noteikti nokāstu no viņiem naudiņu par nepatiesu info.

 

Bet par atlaižu apgriezšanu es ar šokā.

 

Atbilde no LMT par atlaidēm un mazcenas mob.

Labdien!

 

O!Kartes jaunās Privilēģiju programmas ietvaros tiks piedāvāti dažādi īstermiņa un ilgtermiņa

piedāvājumi lojālajiem O!Kartes lietotājiem.

Šobrīd pirmais no tiem ir Mazcenas mobilais, kuru var iegādāties O!Kartes lietotāji, kuri karti

izmanto vismaz 6 mēnešus. Tas ir Mazcenas mobilais, jo O!Kartes lietotājs to var iegādāties par

zemāku cenu nekā ir telefona tirgus vērtība.

Sajūta ka runā ar santehniķi par baletu.

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    19

  • Touareg

    20

  • Žaks Noriss

    21

  • e = d

    17

Top Posters In This Topic

Mhh, nez kādi būs nākamie "Privilēģiju" programmas elementi, bet gan jau, ka megaceņņiki ir tikai sākums un tālu nav beigas. Pašlaik, pēc manām domām, sanāk tikai neizdevusies pakāpeniskā reklāma, kad soli pa solim attīsta jaunā produkta reklāmu. Žēl, bet kārtējoreiz LMT šāda tipa reklāma izgāžas.

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Un šī būtu atbilde no LMT par to, kāpēc telefonu par kuru tiek pārmaksāts sauc par mazcenas.

 

Labdien!

 

LMT pastāvīgi strādā pie tā, lai piedāvātu saviem klientiem iespējami daudzveidīgus pakalpojumus un

to izmantošanas iespējas, lai ikviens varētu izvēlēties savām vajadzībām un iespējām piemērotāko

risinājumu. Pakalpojums Mazcenas mobilais tika izveidots ar mērķi dot iespēju iegādāties jaunu

mobilo tālruni arī tiem klientiem, kuri uzreiz nevar atlicināt ievērojamu naudas summu, lai

iegādātos jaunu tālruni par pilnu samaksu. Ikvienam klientam ir iespēja izvēlēties, iegādāties jaunu

tālruni par pilnu samaksu vai izmantot pakalpojumu "Mazcenas mobilais".

 

Neatrodu latv.val. vārdnīcā latviskojumu "Līzings" -> mazcenas :)

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

Jā, šito es ar nesen pamanīju. Neesu īpaši iedziļinājies tēmā, bet mazcenas vismaz kādreiz nozīmēja - telefons par mazāku maksu, bet ar operatora pieslēguma vai kartes līgumu uz X mēnešiem.

LMT laikam tas nozīmē - telefons par lielāku maksu līzingā ar operatora pieslēgumu uz X mēnešiem. Tb ne tikai telefons līzingā, bet plus viņu pieslēgums. Kāda vēl tur mazcena. Tikpat labi varēja uzlikt 1. iemaksa 0Ls un varētu likt nosaukumu - bezmaksas mobilais - telefons par velti.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Njā... "Mazcenas" jau ir kļuvis par brendu, kam ar sākotnējo domu vairs nav nekāda sakara. Vai arī sakars ir tieši diametrāli pretējs... Nu gluži kā VW, kur pirmsākumos bija domāts tautas vāģis, ko visi var atļauties. Tagad pačekojam visādus Touareg, Phaeton un Passat CC un neko lētu nespējam ieraudzīt.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Žaks Noriss

Kopš O!Karte piesmēja lietotājus, atņemot -35% atlaidi sarunām un izveidoja stulbos 3 tarifu veidus, esmu gribējis mukt prom. Tad nāca debilizējošā Akadēmija ar dziedošajiem "talantiem". Tagad būs automāžošanās.

 

http://www.tvnet.lv/auto/motoru_sports/375932-izveidota_autosporta_akademija_jaunajiem_talantiem

 

Jei bogu notērēšu visu sakrāto summu kaut vai par 5Ls sūtot datu plānus, bet vienu reizi man tas LMT ir noriebies. Karoč jū ār on jōr ovn ar saviem stulbajiem šoviem!

Link to comment
Share on other sites

Touareg
(labots)

Tiešām, sākumā LMT abonentiem noņem, faktiski padara nevērtīgu atlaižu programmu lojālajiem klientiem, tagad jau no kura tur 2010. gada novembra arii nolikvidee O!kartes atlaižu programmu, bija tik labi, man bija tas 5 liimenis un ar visu Vienaadais tarifu plaanu LMT tiiklaa sarunas minuute maksaaja 4.9sant, bet tagad gandriiz 8sant/min un izveeloties ''Museejos'' 12 sant/min, nu vieniigi tad 3sant/min LMT tiiklaa bet tik un taa 100reiz neizdeviigaak kaa bija agraak un saliidzinot ar Amigo vispaar nesaliidzinaami daargaak.

 

Šito, nekad nesapratīšu kāpēc LMT tērēt naudu par Amigo reklāmām, par SIM kartēm, ko tagad numura paarejas procesaa no O!kartes muukot pie Amigo jātērē, tas taču viens un tas pats kantoris ZetCom/Amigo jau vairaak kaa gadu vai veel ilgaak LMT īpašumā.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Okartes internets telefonā arī sācis nelabi smirdēt. Lai gan web lapā rakstīts, ka pēc trafika apjoma sasniegšanas tiek samazināts ātrums, reāli pēc apjoma sasniegšanas atnāk īsziņa un pieslēgties tīklam vairs nevar.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ah šitādi ir brāļi oranžie... :telephone::thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Touareg

Njā, pamatīgi LMT sāk piegriezt skābekli, agrāk pat veselu 1Gb vareeja izteereet 30Mb vietā, tas laikam bija, tikai lai piesaistītu klientus šim pakalpojumam, bet nu ar tiem 16/8Kbit/s jau tāpat neko prakstiski izdariit nevarētu, bet wap vesrijas jau varētu lietot, skumji, ka tā, BITe varēs turpināt dzelt saviem konkurentiem.

 

Es LMT vietā vispār iznīcinātu BITE/TELE2 uzliktu BITEs cenas un piesaistītu ap 150K klientus katru gadu klāt, jo LMT bāzes stacijas to var celt, nu mobilais nets gan no tā pamatīgi ciestu.

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Nav ko čīkstēt. Kamēr ir meteorītam atlaides tele2 rullē. ;)

Link to comment
Share on other sites

Touareg
(labots)

Padalieties arī Jūs man tikko atnāca īsziņa no LMT, ka varu nosūtot īsziņu uz 1626 līdz 10. maijam izmantot

O!Nedēļa par brīvu, es tik nesaprotu vai varu nosūtīt to īsziņu arī, piemēram, 8. maijā un lietot to O!Nedēļu attiecīgi līdz pat 15. maijam vai arī man jau no šodienas tās septiņas dienas ir sākušās?

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Jā, vari nosūtīt līdz pat 10. maijam. Nosūtīšanas dienā sāksies 7 dienu laika atskaite.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Žaks Noriss

Var pildīt testu un teikt visu ko domā par atņemtajām uzticības atlaidēm un citu fublu!

 

t75xy6qqfq42tsmofy.png

 

http://www.okarte.lv/lat/jaunumi?doc=344

Labots - Žaks Kustō
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pilsonis

šeit bija iepriekšējais posts <RIP>

 

Jau izpildīju. Bet atbildi uz savu jautājumu no Okartes (LMT) neesmu saņēmis. Vai tās ir normālas klienta un pakalpojuma sniedzēja attiecības?

Labots - VIL
šeit bija iepriekšējais posts <RIP>
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Parasti gribās balvu, tādēļ kaut ko pildu. Šoreiz gribējās izteikties. Njā... arī balvas tādas, ko varēja katram 3. aizpildītājam iedot :sarkasms:

 

e96k385ohtufi1949kz.jpg

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Okartes internets telefonā arī sācis nelabi smirdēt. Lai gan web lapā rakstīts, ka pēc trafika apjoma sasniegšanas tiek samazināts ātrums, reāli pēc apjoma sasniegšanas atnāk īsziņa un pieslēgties tīklam vairs nevar.

 

jā es arī visu laiku brīnījos, ka nenāca SMS par ierobežojumu, parasti paspēju kādus 500m iztērēt līdz atnāca tā SMS

Tagad sen neesmu to netu lietojis, vienīgi braucot kaut kur sataisu, lai iet telefons kā modems vai WIFI AP un var ar laptopsi netā pasēdēt...

Link to comment
Share on other sites

Ja sesija nobeigusies, to vajag atjaunot, piem., weba pārlūkā vēlreiz uzklikšķināt uz saites.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Žaks Noriss

Kaut kur manīju, ka līdz jūlija beigām. 11 dienas sanāk.

Link to comment
Share on other sites

man atnāca sms ka

Neierobezots internets ir pieslegts līdz 30.07.2011

 

bet neierobežots skaitās laikam 25Mb dienā

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

Man īsziņā rakstīts, ka kodu var aktivizēt līdz 22.08. Varbūt vienkārši kaut kādas 10 dienas

Link to comment
Share on other sites

man tas pats pirmajā sms kas atnāca no eror404 kad jaaktivizē līdz 28.08

Link to comment
Share on other sites

man atnāca sms ka

 

bet neierobežots skaitās laikam 25Mb dienā

 

neierobežots = apjoma ziņā neierobežots, t.i., izmanto, cik spēj.

Link to comment
Share on other sites

labiitis Tas nekas, ka esi 10 gadus vecs/lojāls klients, ja neieiesi www.okarte.lv un neievadīsi kodu 404 un neuzvarēsi 404 spēlē, neivadīsi savu nr. tad nekāda īsziņa arī neatnāks. Tas viss jāizdara līdz 22. jūlija vakaram.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

labiitis

To es saprotu, bet man ta draņķa īsziņa ar kodu aizķērās. Bet es vispār esmu ievērojis, ka jaunākie klienti tiek pie reklāmām, apsveikumiem pirms manis. Bet varbūt tā ir sagadīšanās

Link to comment
Share on other sites

Livingston

Varbūt jaunākiem klientiem numuri ir mazāki vai citi apstākļi. Maz ticams, ka pēc stāža sakārto numurus SMS izsūtīšanas rindā.

Link to comment
Share on other sites

asaris555

Kāpēc man zvanot tagad skan kaut kāda huiņa?

ķip "Neliec nost klausuli, ieej okarte.lv mājas lapā un ievadi kodu"

WTF? es uz neko tādu neparakstījos.

Link to comment
Share on other sites

Tik nevar saprast uz cik ilgu laiku. Kādam nav nojausma ?

Ja šodien aktivizēsi, darbosies līdz 30.07.2011.

Gribēju pieslēgt trubu kā modemu pie laptopa un pārbaudīt ātrumu, bet neizdevās izveidot savienojumu. :crazy_pilot:

pēc 13 minūtēm kopš pieslēguma izveidošanas un 2.95MB down/0.5MB up, tomēr izdevās atvērt speedtest lapu :spiteful:

1393961374.png

Labots - Val
Link to comment
Share on other sites

O!kartes jaunums - ONedēļa+ par 2Ls 7 dienas tiek dota iespēja papildus parastās ONedēļas 1000 bezmaksas zvanu/sms vienībām LMT tīklā zvanīt nieka 100 minūtes arī uz citiem tīkliem, bet īsziņas uz citiem tīkliem jāapmaksā papildus.

 

Manuprāt, ne pārāk veiksmīgs piedāvājums, muļķīgi, ka par īsziņām uz citiem tīkliem jāmaksā papildus, bet nu labāk nedaudz ir par Amigo Visiem variantu.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Bifri samaksā 0.76Ls un sūti sms uz visiem tīkliem bezmaksas MĒNESI!

 

OKartes pacients esmu vairāk kā 10 gadus, bet drīzumā pārcelšu numuru uz BITE.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Varu nodot lietošanā BiFri numuru 37127400680 pret kādiem 2 Bauskas aliem.

 

Kredīta atlikums: 0,03 Ls

Konts ir iesaldēts, papildini!

Numurs ir derīgs līdz: 12-09-2011

Uzkrātais ienākošo zvanu bonuss ir 0,01 Ls

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kāds mani, lūdzu, nevar apgaismot, runājot, par O!kartes jaunajiem Mazcenas komplektiem, tas taču ir pēdējais stulbums, ka es nevaru lietot jaunās zvanu/sms pakas par 2.50Ls/mēn BEZ TELEFONA iegādes un 24 mēnešu līguma noslēgšanas, O!karte dara visu, lai cilvēkiemliktu kļūt par viņu vergiem uz 24 mēnešiem.

Ceru, ka ar laiku varēs izmantot jaunās pakas bez jauna telefona iegādes, piemēram, lai lietotu šo paku:

Zvani LMT

Neierobežoti zvani LMT tīklā.

Pakas cena – Ls 2,50 mēnesī.

 

P.S. Lietojot ONedēļu sanāk maksāt 4ls/mēn, bet ar paku būtu 2.50Ls/mēn.

Link to comment
Share on other sites

ja pazvanīju nevar. būs ar kādu jārunā lai maina k-ko ar sakrīgu pieslēdz !

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...