Jump to content

O!Kartes jaunumi


Shampuns
 Share

Recommended Posts

tumsasgars

 

 

Joopcik, kā reiz vajadzēja 2.numuru un skatījos uz LMT priekšapmaksas karti, bet laikam jau ne Okarti...
okartei ir tikai STANDARTS 8.00EUR,bez interneta.. Ja,nezvani uz sīkajiem op,sanāk sālīti.. :/ 
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    19

  • Touareg

    20

  • Žaks Noriss

    21

  • e = d

    17

Top Posters In This Topic

Perfomance

No 1. jūlija Amigo ievieš jaunu Internets telefonā piedāvājumu, kas īpaši iepriecinās aktīvos interneta lietotājus. Turpmāk katru mēnesi 30MB interneta saņem bez maksas, bet par katriem nākamajiem 100MB maksā tikai 98 centus. Tagad interneta lietošana telefonā būs daudz ērtāka un vienkāršāka, jo pakalpojums nav jāpieslēdz – vienkārši lieto internetu cik nepieciešams un norēķinies par patērēto datu apjomu.

  • Lai nerastos neparedzētas izmaksas, kad mēneša ietvaros būsi iztērējis 20MB no bezmaksas 30MB, nosūtīsim tev īsziņu!
  • Pēc bezmaksas 30 MB izmantošanas katri nākamie 100 MB līdz kalendārā mēneša beigām – tikai 0,98 €! Un tā līdz pat 1GB (10 x 100MB). Pēc tam Tev būs iespēja turpināt lietot internetu, iegādājoties papildus apjomu par īpaši izdevīgu cenu – 500 MB tikai par 0,98 €!

Tā iepriecinās!!!  :shok:  :shok:  :shok: 

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars

Jā. Tā iepriecinās. 9.80 par 1Gb datu,kamer tele un bite sanaak daudz leetaak.

vienīgais pozitīvais tajā pacelšanā ir ka okartei bus 4G. prepaid,amigo ar laikam?

Link to comment
Share on other sites

http://www.lmt.lv/lv/jaunumi?pid=648

 

 

 

Vasara nav īsa. Tā ir ātra. Lai paspētu ar draugiem visu sarunāt, pērc LMT Okartes sākuma komplektu un visu vasaru sestdienās un svētdienās zvani par brīvu! Tu droši vari zvanīt uz visiem populārākajiem tīkliem Latvijā – LMT, Amigo, Tele2, Bite un Lattelecom. 

Sestdienās un svētdienās par sarunām nebūs jāmaksā no 1. jūnija līdz pat 31. augustam. Runā, cik vēlies! Vienīgi ņem vērā, ka vienas sarunas ilgums var būt līdz 30 minūtēm. 

Ja Tev jau ir LMT Okarte, tad arī Tu vari aktivizēt šo piedāvājumu savam numuram, aktivizējot Jauno standartu.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

 

Vasara nav īsa. Tā ir ātra. Lai paspētu ar draugiem visu sarunāt, pērc LMT Okartes sākuma komplektu un visu vasaru sestdienās un svētdienās zvani par brīvu! Tu droši vari zvanīt uz visiem populārākajiem tīkliem Latvijā – LMT, Amigo, Tele2, Bite un Lattelecom. Sestdienās un svētdienās par sarunām nebūs jāmaksā no 1. jūnija līdz pat 31. augustam. Runā, cik vēlies! Vienīgi ņem vērā, ka vienas sarunas ilgums var būt līdz 30 minūtēm. Ja Tev jau ir LMT Okarte, tad arī Tu vari aktivizēt šo piedāvājumu savam numuram, aktivizējot Jauno standartu.

 

Godīgi sakot, tā ir kaut kāda pišļa, gaidīt nedēļas nogali, lai varētu bazarēt, i to tikoi pusi no stundas, nemaz nerunājot par to ka darba dienās būs tak kādam jāzvana, neparedzēti zvani u.t.t. , kāpēc sevi ierobežot, ja kaut vai tā pate bite piedōvā par 4 eiro ar centiem bazarēt no sirds cauru mēnesi, nu nets atsevišķi, bet bazars cits.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Brīvdienās var maksāt nulli un runāt par nulli. Nekādu bišu un nekādu četru eiro.

Link to comment
Share on other sites

Ļoti jāpievērš uzmanība tam 30min. limitam, jo pārrunājot tās 30min sestdienās, svētdienās par katru papildus min. jāmaksā pēc standarta tarifa(OVienādais, OMūsējais).

Link to comment
Share on other sites

Ja pieslēgts Ostandarts tak tikai līdz 2EUR jāmaksā.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ļoti jāpievērš uzmanība tam 30min. limitam, jo pārrunājot tās 30min sestdienās, svētdienās par katru papildus min. jāmaksā pēc standarta tarifa(OVienādais, OMūsējais).

 

Salti meli.

Varēji jau pacensties un pārbaudīt pirms šāda sviesta rakstīšanas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ļoti jāpievērš uzmanība tam 30min. limitam, jo pārrunājot tās 30min sestdienās, svētdienās par katru papildus min. jāmaksā pēc standarta tarifa(OVienādais, OMūsējais).

 

Man gan šķiet, ka pēc 30 minūtēm saruna beidzas. Todiets Bite tīklā var runāt stundu, līdz saruna bidzas.

Link to comment
Share on other sites

Salti meli. Varēji jau pacensties un pārbaudīt pirms šāda sviesta rakstīšanas.

Hmn, es svētdien runāju 34min no vietas, bet man ir pieslēgta ONedēļa Visiem tāpēc nevarēju pārbaudīt, jo biju arī sūtījis īsziņas. Tad sanāk, ka pēc 30min saruna vienkārši pārtrūkst - man nepātrūka?

 

P.S. Arī svētku dienās ar OKarti var runāt par brīvu zvanot uz LV lielākajiem tīkliem.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

sūdīgi.

Link to comment
Share on other sites

Touareg

Es īsti nesaprotu, kur tie mani 50MB(vajadzētu būt 75MB), jo man rādās tik 25MB, jo vēl aktīva ONedēļa Visiem līdz 02/07, bet vakar jau ieslēdzās OKartes Standarts., jo ātri sasniedzu tos 2EUR.

 

Žēl, ka vairs nav tas Internets dienai, kur par 0.36EUR bija 100MB.

Link to comment
Share on other sites

oficiāli nav, bet kas notiek ja aizsūta i īsziņā? kādreiz bija tādi i30 un i10 un es tos lietoju vēl ilgi pēc tam, kad no mājas lapas bija nozudis.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

gadu pēc to pazušanas vismaz vēl lietoju, bet sen tiešām nav mēģināts

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...