Jump to content

VID dati noplūduši - caurums legāls KUR TĀLĀK ?


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

  • Replies 317
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • NormaalsCilveeks

    26

  • MIGs

    21

  • Aleksejs

    34

  • Mastermind

    34

Top Posters In This Topic

Posted Images

NormaalsCilveeks

hmmz

 

tas links satur reālu RīgasSatiksmes algu sarakstu - ta teikt lai tauta zin savus varoņus ...

Link to comment
Share on other sites

divritenis

 Lai arī aptuvenais darbinieku skaits vairāk vai mazāk atbilst RP SIA "Rīgas satiksme", taču tas, ka dokuments tiešām attiecas uz RS, ir tikai pieņēmums. 

Labots - divritenis
Link to comment
Share on other sites

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/304728-publisko_pirmo_algu_sarakstu_no_nopludinatajiem_vid_datiem

 

 

12t mēnesī... ārprāts. Leonu uz karātavām.

 

Varbūt kādam kāds paziņa strādā RS , lai pārbauda un pameklē sevi šajā sarakstā... autentiskumu var ļoti vienkārši pārbaudīt!!!

 

 

mani šis pasākums uzjautrina... Būs elle...

Labots - Aspire
Link to comment
Share on other sites

Tas taču sen skaidrs, ka priekšnieki taukmūļi un ielikteņi saņem tādu piķi, tagad tas tiek vienkārši publiskots [lai arī nesankcionēti]

Link to comment
Share on other sites

divritenis

man iepatikās šis komentārs iekš Tvnet.lv: 

 

''starp citu, TP ielikteņa Gulbja vadītā lattelecom piederošais portāls apollo.lv vienīgais no Latvijas portāliem nav publicējis šo ziņu.. varbūt šis algu saraksts īstenībā ir par Lattelecom? jeb vienkārši parteigenossem Gulbim dots rīkojums šo tēmu "necilāt" ''

Labots - divritenis
Link to comment
Share on other sites

Nē nu tas ir kas unikāls.

 

Latvija kā vienmēr izceļas ar ko nebijušu.

 

Pat 3 pasaules valstīs kā Mozambikā, Kenijā utt , kaut kas tads ir neiedomājams.

Link to comment
Share on other sites

Praktiski nekad neesmu ņēmis apollo pa pilnu...

Labots - Aspire
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

nu tadb eidzot mēs redzēsim tos grūtā darba darītājus, kas caurām stundām sēž mīkstajos krēslos, sūc kafiju un ir tik ļoti tautai nepieciešami

Link to comment
Share on other sites

Tas ir RS algu saraksts, tur nav "visticamāk", jo algu saraksts ļoti uzskatāmi parāda to, cik saņem autobusa/tramvaja/trolejbusa vadītājs, sekretāre, dispečers, valdes loceklis, apkopēja, utt. es neiedziļināšos sīkumos, bet summas atbilst, ja tās strikti sadalīt pēc pjoma, zinot vidējo statistisko darbinieku atalgojumu pirms nodokļu nomaksas.

PS. Kontrolieru algas saraksta gandrīz lejasgalā.

PPS. ļoti ieteiktu šo sarakstu salīdzināt ar Daugavpils TU un autobusu parka izmaksām. Žoklis atkārsies, kāda starpība.

Labots - Lords Bonifācijs
Link to comment
Share on other sites

Un ziņu portāls, kurā ir jāklikšķinā, lai noskipotu reklāmu, pēc defaulta sakZ.

Šāda tipa reklāmas arī šeit(boot.lv) nav nekas jauns....

 

A par šo muļķu zemi - nu kad vienreiz varēs redzēt kādu karājamies ?!

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

ja godīgi tad vienkārši paliek pretīgi redzēt ka latvijānijā ir divas pasaules

kur vieni peldas taukos un pārējie grauž maizi

nu piedoddiet jel man - bet tas NAV normāli ka ir simtiem piderasu kuri pelna 6Kls algas nu nevar NEVAR tā but pie tik tizla sabiedriskā transporta kā rīgā ...

tas NAV nearko attaisnojams ...

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

datus vajag. lai beidzot kluinais elektoraats mostaas....

 

tiesa, sjajaa suuda "valstii" nemainiisies NEKAS, kameer TAUTA neveiks PUBLISKAS soda akcijas! es par 50 karaatavaam doma laukumaa!

 

miilu sjo zemi, ieniistu sjo valsti

 

ja veel kaads nezina....

sjeit, blee, ir paraugs, kam aiziet nodoklju nauda http://www.likumi.lv/doc.php?id=158585&from=off

 

un nodoklji nav tikai ienaakuma un sociaalais, kaa te varbuut dazji iedomaajas.... ir akciizes nodoklis, autotransporta nodoklis un pievienotaas veertiibas nodoklis.

 

ap 20 gadiem (kautkaa no "valsts" pirmsaakumiem) esmu maksaajis visus nodokjus, un ne mazus. peec sjii visa vid var iet ieskrieties nakuj kopaa ar savu maaminju valksti. ne santiima vairs.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

DL

banānu svērējs vēl sīkums

katram krogam redz esot jāveic OLU ČAUMALU UZSKAITES ŽURNĀLS ...

ot tā ir auKstākā pilotāza ...

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

es par kaarsjanu....

ps. varu bez atliidziibas rucjku paraut vai tabureti izsist. pie kam ar prieku un bez sirdsapzinjas paarmetumiem. domaaju, ka neesmu taads viens...

 

pps. sjoriit garastaavokli uzlaboja riigas dome ar savu sniega skjuureejamo njivu iepirkumu. jezus, cik ilgi idioti valdiis?

Labots - drunk_lizard
Link to comment
Share on other sites

ap 20 gadiem (kautkaa no "valsts" pirmsaakumiem) esmu maksaajis visus nodokjus, un ne mazus. peec sjii visa vid var iet ieskrieties nakuj kopaa ar savu maaminju valksti. ne santiima vairs.

par šito gan pasmēju, gribētu redzēt kā tu spētu no tā izvairīties, kad atradīsi tādu iespēju pastāsti man ar, labprāt izmantošu :)

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

DL

esi reālists musu latvijānijas patrioti ir tikai segā pirdēji

nevis cīnītāji par savu ideju !!!

tipiskie tjerpilas "ak ko nu es" ...

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

alone, es sjobriid nestraadaaju algotu darbu, liidz ar to man ir jaaiesniedz deklaraacija...

es nesniegsju neko, balstoties uz to, ka vid nespeej nodrosjinaat sensitiivu personas datu neizpausjanu. un lai iepuusj.

 

deklaraacijas vietaa vienkaarsji fiziski aiznesiisju sjaadu paskaidrojumu :>

 

pie kam iesaku visiem, kuriem jaadeklareejas taa arii izdariit

 

vid blablabla regjionaalajai iestaadei

no blablabla

 

 

iesniegums.

 

sakaraa ar to, ka juusu iestaade nespeej nodrosjinaat valsts likuma par personas datu neaizskaramiibu un valsts satversmes pamatlikumaa mineeto pilsonja neaizskaramiibas prasiibu izpildi, uzskatu par nelikumiigu juusu prasiibu manu sensitiivo datu sanjemsjanai.

 

basta

 

 

lai kaads jurists pielabo, mhhhh

Labots - drunk_lizard
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pagriezies... Pieleicies... un nesatraucis....

 

Vienās domās ar DL - man ar roka nenotrīcētu. Te kas zin atzīs, ka suni nošaut ir grūti, bet šādus nebūtu ne grūti, ne žēl ...

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

piderasi rulē asfalktu

Rīgas satiksme не планирует обращаться в суд с иском против государства или Службы госдоходов, по крайней мере до тех пор, пока не будет точно идентифицировано, что опубликованные в Интернете данные связаны именно с этим муниципальным предприятием.

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

Mastermind

Rīgas Siltuma dati arī publiskoti (tie, kas seko neo4ata twitterī jau varbūt zin), Rīgas Siltums it kā nenoliedzot, ka tie ir dati par viņu algām. Tur arī interesanti - daža laba persona par pagājušā gada martu saņēmusi padsmit tūkstošus algā! Normāli jau tas jebkurā gadījumā nav, bet tik krimināli kā Rīgas satiksmē varbūt uzreiz neizskatās... Bet nu kaut kas līdzīgs! :D Es pieļauju, ka šie vēl ir tikai "ziediņi", jāgaida, kad NEO publiskos ar Dienvidu tiltu celtniecību saistītās "algas".

 

Vispār jau bažas māc, vai tie čaļi ir gana labi noslēpušies? Jo drošības policija varbūt jau strādā uz pilnu jaudu, lai viņus atrastu!? :D

Link to comment
Share on other sites

Šitas viss vēlaizvien pierāda, ka Latvija ir divās daļās sadalīta, nav komentāru vairāk.

 

Principā vislielāko algu īpašniekus vajadzēja publicēt ar visiem vārdiem un uzvārdiem, lai tauta zin kādi mums ir varoņi Latvijā.

Link to comment
Share on other sites

Vajadzēt vajadzēja, bet tur var sanākt lieli tiesu darbi tiem, kas publicēs, jo vārds un uzvārds Latvijā ir sensitīvi dati.

Link to comment
Share on other sites

Vajadzēt vajadzēja, bet tur var sanākt lieli tiesu darbi tiem, kas publicēs, jo vārds un uzvārds Latvijā ir sensitīvi dati.

 

Ko dod pliks vārds un uzvārds? neko.

Link to comment
Share on other sites

Mastermind

Sekojiet tam neo4ata twitterī, viņš (vai viņa) tur visu izklāj kā uz baltas papīra lapas! :)

P.S. Pārpublicēt gan jāuzmanās.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Vajadzēt vajadzēja, bet tur var sanākt lieli tiesu darbi tiem, kas publicēs, jo vārds un uzvārds Latvijā ir sensitīvi dati.

iesuudzi http://draugiem.lv , tupica...

Link to comment
Share on other sites

Vajadzēt vajadzēja, bet tur var sanākt lieli tiesu darbi tiem, kas publicēs, jo vārds un uzvārds Latvijā ir sensitīvi dati.

 

Vārds un uzvārds nav sensitīvi dati.

 

Šie termini ir definēti Fizisko personu datu aizsardzības likumā:

1. pants

3) personas dati — jebkāda informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu fizisko personu;

8) sensitīvi personas dati — personas dati, kas norāda personas rasi, etnisko izcelsmi, reliģisko, filozofisko un politisko pārliecību, dalību arodbiedrībās, kā arī sniedz informāciju par personas veselību vai seksuālo dzīvi.

 

 

Aizsargāta protams ir jebkādu personas datu apstrāde, bet nevajag pārspīlēt saucot visus datus par sensitīviem.

Link to comment
Share on other sites

piderasi rulē asfalktu

Rīgas satiksme не планирует обращаться в суд с иском против государства или Службы госдоходов, по крайней мере до тех пор, пока не будет точно идентифицировано, что опубликованные в Интернете данные связаны именно с этим муниципальным предприятием.

Tas tupica, kurš savārīja sūdus ar trolejbusu Škoda 24Tr Irisbus iegādi, paņemot kredītus eināros nevis latos, piedraudēja pašai Rīgas satiksmei, ka iesūdzēs tiesā, ja šie publicēs viņa vārdu/uzvārdu. Lieki piebilst to, ka personālija ir visiem labi zināma, un ziņu portālos atrodama, vien meklētājā ieklikšķinot pāris frāzes.. Bikses pielika, un izlaida meitēnu pamest zibeņus uz žurnālistiem..

Tas, kas ir redzams Rīgas satiksmes VID listē, ir vēl tikai ziediņi, tā ir aisberga redzamā, oficiālā daļa.

Link to comment
Share on other sites

Mastermind

Tikko Panorāmā smuki noklāstīja, ko NEO šodien rakstīja twitterī! Žēl tikai, ka Panorāmā neuzdrošinājās nosaukt "varoņus" vārdos, laikam jau tur ir kādi likumu ierobežojumi...

Link to comment
Share on other sites

bet par ko reāli viņus tur varētu sodīt? par brīvi internetā pieejamas datubāzes publiskošanu? tad jau tikpatl abi pašu VID var sūdzēt tiesā par to, ka var bŗivi amatpersonu deklarācijas apskatīties ivņu mājas lapā

Link to comment
Share on other sites

divritenis

 Mastermind, tie pacmitu cipari ir izveidojušies klāt nākot vienreiz gadā izsniedzamajai prēmijai 3 algu apmērā. Es neko neattaisnoju, lūdzu nepārprast, tikai pievienoju informāciju, lai viss būtu korekti.

Labots - divritenis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...