Jump to content

Meklēju ISP: Centrs


Guest
 Share

Recommended Posts

jopciks

interesē, kas darbojas Matīsa ielā.

Pagaidām zinu, ka ir BAS grupa un M&M-Mārtužs un Miglinieks.

Kadas atsauksmes par to BAS? Miglinieks var iet ar savu piedāvājumu dillēs :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MZM

    5

  • Mārtiņš Lūsis

    3

  • martinno

    4

  • bad1

    6

kamōn! Vai tad neviens Matīsa ielas rajonā nedzīvo?

ZB jau man Mārtužs- no rītiem un vakaros tāda lagošana, bet skaitās 10 megabiti... :-x

BAS grupa netiek mājas bēniņos, jo nama apsaimniekotājs nav sazvanāms :(

Vispār kādas ir atsauksmes par BAS?

Link to comment
Share on other sites

tekalats nepiedaavaa, man matiisa un briiviibas krusta rajonaa ir tekalats, atrumi mazi bet stabili

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

sweiki bootiesi!!!

nu esmu parvacies cita vieta dzivot un rodas jautajumi!!

kaadu ISP ir iespejams lietot Lomonosova ielas sakumaa!!!???

zvaniju pronetam, gaidu atbildi jau otro nedelju :):)

plzzz help!

 

P.S. es pat nezinu kas shis par rajonu :( bedre kautkaada!

Labots - bodX
Link to comment
Share on other sites

A vispār ar interesētu Tērbates ielas sākums pie vērmanīša, pagaidām ir haļavnijs nets no apakšstāva firmām :grin: bet švaks signāls! :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a tev BASnet nevar ievilkt? Man paaris maajas taalaak no briiviibas/matiisa ievilka, pa 11ls dabonu stabilus 30mbit pa LV(kas centraa manupraat retums) lai gan peec liiguma 5mbps. Tam steamnet aatrumi nekaadi/cenas lielas.

aa, un ja tomeer basnet vilks netu tev, uzsit man pm, man te kautkaada daavanu karte meetaajaas, dabuusi ievilkshanu bez maksas un pirmos 2 meeneshus pa velti.

Labots - marciss
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Būšu ļoti pateicīgs, ja kāds palīdzētu... Meklēju ISP Stabu ielā starp Kr. Valdemāra un Skolas. Pašlaik jūzoju Izzi, neapmierina, par lēnu, Ethernetu šie manā mājā nevēlas ievilkt :-x Vēl ir Lattelecom, kurš ir ar sūdīgu attieksmi pret klientu un mistiskais Luxdata. Paldies. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest unique

Valdemara/Skolas rajonaa ir LuxData, bet nu takaa vinji pashi njem signalu no BASGrupa tad labaak paintereseejies vai shamie tur nav!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
teh macho

Esmu izmeklējies gandrīz visus iespējamos provaiderus un VIENĪGAIS, kas ir Elizabetes/Barona stūrī ir Interneta pasaule, kurai tarifi smird.

 

Es jau gandrīz ar absolūtu pārliecību varu apgalvot, ka manai mājai NEVAR neko pieslēgt, bet tomēr - ja nu kādam ir kāda informācija, tad klājiet vaļā.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja nekljuudos kaadu laiku atpakalj tur ne paaraak taalu bija Telecentra ofiss.

 

 

Esmu izmeklējies gandrīz visus iespējamos provaiderus un VIENĪGAIS, kas ir Elizabetes/Barona stūrī ir Interneta pasaule, kurai tarifi smird.

 

Es jau gandrīz ar absolūtu pārliecību varu apgalvot, ka manai mājai NEVAR neko pieslēgt, bet tomēr - ja nu kādam ir kāda informācija, tad klājiet vaļā.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nesen pārvācos dzivot Ziedoņdārza rajonā. Paņemu lokālo IT Risinājumi (Itrisinajumi.lv SIA)

 

Par ātrumu līdz 20 Mbps (pa Latviju. ārzemes 1Mbs) maksāju Ls 16,50. Pieslegums ir sinhrons (atrumi down un up - load ir vienadi), savukārt pieslēgšana ir bezmaksas (samaksājot avansā par 3mēnešiem) un vēl gigabaitīgu flašatmiņu uzdāvināja.

 

Varbūt kādas atsauksmes no ilgstošiem lietotājiem?

 

Lūk vi'nū mājaslapa - http://www.itrisinajumi.lv/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest klikers

Brume, es lietoju itrisinajumi.lv , jeb martūžs un miglinieks jau kādus kopā 3 gadus.

Nu ir tā. Pirms 3 gadiem pakalpojums tiešām bija slikts.Ik pa laikam pazuda, pingojās,ātrums 0.174174 kb/s etc mērot net.apollo.lv.

Cik tik netiku rakstījis sūdzības.

visu laiku bija 5mbps. Tagad pirms kādiem 3 mēnešiem paķēru stiprāku paketi ar 10mbps, kas maksā 13.50Ls laikam, bet man rēķins vēl pa 9.50Ls nāk :D:D ātrums puslīdz tā, torrentos ap 2MB/s nāk lejā.Laikam manu daudzo sūdzību iespaidā arī man kārtīgi sadarījuši visu kā vajag.Jo tagad iet perfekti ;) Pēdējos 5 mēnešus tiešām nevar sūdzēties, ņemot vērā, ka vēl uz 2iem datoriem mājā ir nets...un katram ir pieslēgts savs 10mbps, bet maksājam visi kopā vienu cenu :D Dzīvoju uz stabenes, pie avota.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ViktorsG-G

Man gan nav problēmu ir Lattelecom, dzivoju Dzirnavu ielā, lietoju MK3

 

327976683.png

 

 

Solīts:

download 10Mbit

Upload 800 Kbit

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
smartdevil

var kaads nosaukt Peernavas 39 rajonaa pieejamos provaiderus uz sho briidi?

tomeer sazvaniiju extranets.lv un sarunaaju, vinjiem labs inets, reiz jau man vinji bija centra pusee ;)

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

daavis111

Sveiki,

 

Vai Jūs varētu eiteikt kādu ātrgaitas internetu Tērbatas 55 un/vai 57?

 

Pagaidām tiek leitots "izzi", bet nu pēdējā laika čakarēšana, ka pa dienu lapas veras vaļā 2 min. nav normāli

Link to comment
Share on other sites

Guest vikaa

vai kaads var ieteikt normaalu provaideri klusaa centra rajonaa - Strelnieku iela. pagaidaam lietoju Lattelecom, bet liekas neadekvaati daargs - 17,07ls par 10Mbit.

please help! esmu jau daudzus apzvaniijusi, nav neviena, kas shajaa vietaa darbojas!!!

Link to comment
Share on other sites

iesakiet isp, ausekļa un elizabetes ielas sākuma rajonā. iizzii -suuds, ltk -arriii.

 

paldies.

Link to comment
Share on other sites

arī meklēju isp ausekļa ielā, lietoju ltk bet ātrums nekāds ;-), ir varbūt kādam kas zināms par citu isp pieslēgumu iespējām??

 

iesakiet isp, ausekļa un elizabetes ielas sākuma rajonā. iizzii -suuds, ltk -arriii.

 

paldies.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
vai to kenga.net ir kaads palietojis?

kaadas atsauksmes?

 

es ar nezinu ko lai njem centraa.. :(

 

Isteniba iesaku kenganet! Gadu lietoju vecaja dzivesvieta, nebija nekadu problemu. Atrums ari labs ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

ko lai ņem Eksporta ielā :?

Izzi gribēju ņemt kopā ar tv, bet par ierīkošanu prasa 30Ls, ja gribi beztermiņa līgumu - vismaz tā teica meitene no klientu apkalpošanas

Edan, ko sakat ?

Diez kas vēl te pieejams

 

bump bump

 

bump

Labots - K@sparz
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest RonisMC

Kā ar ātrumiem ? Būtu baigi labi, ja iepostētu LV un UK/SE ātrumus no speedtest.net lapas.

Link to comment
Share on other sites

trueman

Varbūt kāds zin, kāds internets ir pieejams Matīsa ielā 79

(Matīsa un Krāsotāju ielas krustojums, tā pati māja, kur agrāk M79 bija).

 

Lattelecomu negribu, interesē citi ISP.

Link to comment
Share on other sites

Parasts
Kā ar ātrumiem ? Būtu baigi labi, ja iepostētu LV un UK/SE ātrumus no speedtest.net lapas.

 

Vakarā, ja atcerēšos, tad ielikšu. Skaitās līdz 100Mbiti , ir kādi 20Mbiti

Labots - K@sparz
Link to comment
Share on other sites

Kā ar ātrumiem ? Būtu baigi labi, ja iepostētu LV un UK/SE ātrumus no speedtest.net lapas.

 

480970796.png LV

 

480971036.png UK

 

480971336.png SE

 

Aptuveni šitā.

Link to comment
Share on other sites

Unique320
Varbūt kāds zin, kāds internets ir pieejams Matīsa ielā 79

(Matīsa un Krāsotāju ielas krustojums, tā pati māja, kur agrāk M79 bija).

 

Lattelecomu negribu, interesē citi ISP.

 

Matisa 79 drosi vari paintereseties SIA BASNET[bASGrupa] ar signalu vis ideali jo blakus optiska centrale,par cenaam labaak intereseties telefoniski! Lapa www.basnet.lv

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
martinno

Ņem IZZI... Pats dzīvoju Matīsa/Mūrnieku - nekā labāka ņemot vērā cenas/ātruma attiecību te nekas nav... :(

Link to comment
Share on other sites

Cik atceros tad IZZI, tāpat kā LTC ir nejēdzīgi līguma noteikumi - lauzšanas nosacījumi utt.

Labots - alone
Iemācies lietot foruma pogas un necitē bezjēgā.
Link to comment
Share on other sites

Cik man ir gadījies, DNET'am ir ļoti labs labs supports, kā arī minētie ātrumi līgumā ir garantēti (Tas attiecas uz LV trafiku).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
poweruser2

Kāds var ieteikt Interneta pieslēgumu uz Miera ielas 9?

Ir Lattelecom Pronet un Streamnet.

 

Tagad lietoju IZZI pieslēgumu esmu loti neapmierināts pēdejais dēļ slikta servisa un ātruma.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

poweruser2

 

a kas vainas IZZI ?

serviss (ar domu veči kas strādā ar dzelžiem) perfekts

zvanu daļa - dumas bābas ...

 

bet kas par vainu pašam pieslēguma ātrumam ?

lietoju izzi jau gadus 7tiņus?hujviņzin nekad nav bijis jāsūdzas - ātrums toč ir tāds kā līgumā ...

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kopš jūnija esmu IZZI klients(centrs - tērbatas/ģertrūdes krustojums)! Nu ko lai saka, esmu ļoti neapmierināts! Problēma pēc problēmas un supports ir vienkārši "fantastisks"!

4dien šie izdomā docsis centrāli updeitot, nemaz nebrīdinot! Vismaz webā būtu ielikuši kādu informāciju. Pēc updeita 50% packet losts.

Teicās ka šodien manā mājā iekārtas nomainīšos, cerams ka kaut kas mainīsies.

Labots - bad1
Link to comment
Share on other sites

Es arī esmu IZZI klients... Matīsa/Mūrnieku - viss strādā kā pienākas. Un tajā dienā kad apdeitoja - viņi sms sūtīja. Un man nekādu problēmu ar packet loss'u nav.

Link to comment
Share on other sites

  • Ronalds unpinned this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...